Anna Nowak-Ibisz, VIVA! 11/2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Anny Nowak-Ibisz świętuje 18. urodziny. Dumna mama złożyła mu wyjątkowe życzenia i zwróciła się do byłego męża

Podziękowała mu za jedno

Olga Figaszewska 6 lutego 2024 09:40
Anna Nowak-Ibisz, VIVA! 11/2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza świętuje 18. urodziny! Rodzice nie kryją dumy! Dziennikarka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie Vincenta i złożyła mu wyjątkowe życzenia. Wspomniała o byłym mężu i podziękowała mu za jedno. 

Anna Nowak-Ibisz świętuje urodziny syna. Zwróciła się do byłego męża

Trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie. Anna Nowak-Ibisz podzieliła się z fanami wspólną fotografią z synem. A była ku temu specjalna okazja! Vincent wkracza już w dorosłe życie i właśnie skończył 18 lat. Po małym chłopcu nie ma śladu. 

„Kolorowa jak motyl matka osiemnastolatka 🎈🎈To zdjęcie mówi więcej niż jakiekolwiek słowa! Ten gość ma na imię Vincent ✌️i kończy dzisiaj osiemnaście lat”, napisała dumna mama. Prezenterka zwróciła się także do taty Vincenta, a swojego byłego męża Krzysztofa Ibisza. Mimo że ich relacja nie przetrwała próby czasu, zawsze są dla siebie wsparciem, troszczą się o dobro dziecka i od lat łączą ich przyjacielskie relacje. „Jestem i zawsze będę wdzięczna za to, że jego Tata @krzysztof_ibisz_official, tak bardzo walczył razem ze mną, żeby nasz syn pojawił się na świecie”, zaznaczyła Anna Nowak-Ibisz.

Czytaj też: Żyje w cieniu taty i brata. Córka Zygmunta Chajzera kroczy własną ścieżką 

Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz, Vincent Ibisz, 23.06.2012 rok, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz, Vincent Ibisz, 23.06.2012 rok, Warszawa

Krzysztof Ibisz, Vincent Ibisz, 06.03.2020 rok, Taniec z gwiazdami
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Krzysztof Ibisz, Vincent Ibisz, 06.03.2020 rok, Taniec z gwiazdami

Anna Nowak-Ibisz o samodzielnym macierzyństwie

Vincent Ibisz doskonale wie, że może liczyć na rodziców w każdej sytuacji. Oni stoją za nim murem - kibicują mu w codziennych wyzwaniach, rozwijaniu pasji.

W dalszej części wpisu Anna Nowak-Ibisz wspomniała także o samodzielnym macierzyństwie. „18 🎈lat minęło i nie jak jeden dzień! Każda samodzielna mama, wie, o czym mowa. Nosimy nasze dzieci w sercach, w słowach, ale głównie w czynach, robimy wszystko, żeby było jak najlepiej, stoimy za nimi murem, wspieramy w każdej bitwie, choć same jesteśmy delikatne i wrażliwe jak motyle i potrzebujemy wsparcia. 🦋 Moje kolorowe, pełne zwariowanych barw skrzydła, będą Ciebie zawsze chronić i wspierać synu. 🦋♥️
Choć to Ty wyglądasz jak mój bodyguard 🙂”,
dodała.

W komentarzach zaroiło się od komplementów. "Ma chłopak szczęście, że ma taką mamę", "Mama i syn na medal. brawo Wy!", "Taka mama to skarb. Bezwarunkowa miłość to wasza siła", "Ale wydoroślał! Jaki przystojny Gratuluję Pani syna. Wspaniale razem wyglądacie", "Wszystkiego najlepszego!", "To jest absolutnie piękne, że pomimo rozstania, tak pięknie mówi pani o swoim byłym partnerze. Sto lat dla Vincenta!", czytamy. 

Także przyłączamy się do życzeń! Spełnienia marzeń i wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Sprawdź też: Syn poszedł w jego ślady, córka jak ognia unika mediów. Mało kto wie, że Marian Opania ma dwójkę dzieci

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.