Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA
O tym się mówi!

To była miłość od pierwszego wejrzenia, niektórzy nie dawali im szans. Krzysztof Ibisz z żoną obchodzą czwartą rocznicę związku

"Po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski."

Aleksandra Frankowska 20 lutego 2024 07:51
Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA

Swoją trzecią żonę Joannę, Krzysztof Ibisz poznał w 2020 roku w klubie sportowym. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a prezenter od razu wiedział, że albo teraz, albo nigdy. Poprosił ją o nazwę konta na Instagramie, a następnie... zaprosił na kawę! Dziś para świętuje czwartą rocznicę swojego związku.

ZOBACZ TEŻ: Dorota Wellman nie miała dobrego wrażenia o Marcinie Prokopie. Myślała, że jest "erotomanem-gawędziarzem"

Krzysztof Ibisz o poznaniu żony

Krzysztof Ibisz nigdy nie ukrywał, że w trzeciej żonie zakochał się od razu i to bez pamięci. Wspominając moment poznania, nie krył ekscytacji.

"Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to" - mówił Krzysztof Ibisz w programie Izabeli Janachowskiej.

W 2021 roku para wzięła ślub, chociaż przez dość długi czas trzymali swój związek tylko dla siebie. Żona Krzysztof Ibisza jest od niego o 27 lat młodsza i jest lekarzem.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz
Fot. Krzysztof Ibisz Instagram/@krzysztof_ibisz_official

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bartłomiej Topa z żoną tworzą patchworkową rodzinę i wychowują piątkę dzieci. "Wyzwanie każdego dnia"

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz świętują czwartą rocznicę związku

Na Instagramie Krzysztofa Ibisza pojawiło się urocze nagranie z ukochaną, w którym podkreśla, jak cudowny i jednocześnie wymagający był ten czas, ale wszystko poszło tak, jak marzyli. Para świętuje wspólnie czwartą rocznicę związku. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Niecałe dwa lata temu zostali rodzicami małego Borysa, który jest oczkiem w ich głowie. Życzymy kolejnych pięknych lat razem i dużo miłości! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.