Olga Figaszewska 4 lutego 2018 20:00
1/8
Narciarskie WAGs, żony skoczków narciarskich
Copyright @Instagram
1/8

Żony, partnerki życiowe sportowców, a zwłaszcza piłkarzy wzbudzają niesłabnące zainteresowanie fanów i mediów.  Na Instagramie obserwują ich tysiące fanów. Mają swoje pasje i zajęcia. Dopełniają swoich partnerów i razem pracują na wspólny sukces! A kim są wybranki polskich skoczków narciarskich? Ewa Bilan Stoch zajmuje się fotografią. Żona Stefana Huli ma pracownie krawiecką, a wybranka Macieja Kota jest trenerką personalną...

 

Zobacz: Są tak samo popularne jak ich mężczyźni. Które WAGs mają najwięcej fanów na Instagramie?

Polecamy: „Moją rodzinę bolało, kiedy wszyscy pisali, że jestem z Arkiem dla pieniędzy’’. TYLKO U NAS! Wywiad z Jessicą Ziółek

 

Czym zajmują się na co dzień? Co mówią o swoich mężczyznach? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

Polecamy: Kiedyś modelka, dziś królowa WAGs. Poznajcie żonę Kamila Grosickiego, Dominikę. Czy zagrozi pozycji Anny Lewandowskiej?

Zobacz też: Luksus, sława, pieniądze... Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?

2/8
Narciarskie WAGs, Magdalena LAzar i Aleksander Zniszczoł
Copyright @Instagram/@majkaal
2/8

Magdalena Lazar i Aleksander Zniszczoł rok temu zostali małżeństwem. I są spokrewnieni z Piotrem Żyłą. Magda jest siostrą żony Piotra!

Zobacz też: Piotr Żyła mówi równie spektakularnie, jak skacze na nartach. Oto najlepsze wypowiedzi medalisty!

3/8
Marcelina Hula, Stefan Hula
Copyright @Instagram/Stefan Hula
3/8

Marcelina i Stefan Hulowie

Na ślubnym kobiercu stanęli w 2012 roku. Są rodzicami małej Mili. Małżeństwo wspólnie prowadzi firmę Huligans. Marcelina ma własną pracownię krawiecką. Od kilku lat szyją stroje dla kadry.  Okazuje się, że to Stefan zainspirował żonę do rozpoczęcia działalności.

 

„Mąż zaczął mnie namawiać, by spróbować coś poprawić. Po miesiącu powstała firma, której nazwa pochodzi od naszego nazwiska. Stworzyłam ją po to, żeby szyć kombinezony, które byłyby najlepsze”, mówiła w jednym z wywiadów.

 

Polecamy też: Kamil Stoch wygrywa konkurs w Zakopanem! Przeczytaj, jak w domu Stochów świętuje się jego zwycięstwa!

4/8
Dawid Kubacki, Marta Majcher
Copyright @Newspix
4/8

Marta Majcher i Dawid Kubacki

Spotykają się od kilku lat. Marta często wspiera Dawida podczas zawodów. Wybranka skoczka studiuje na AWF-ie. Na co dzień pracuje w jednym ze sklepów odzieżowych.

Polecamy też: Kamil Stoch wygrywa konkurs w Zakopanem! Przeczytaj, jak w domu Stochów świętuje się jego zwycięstwa!

5/8
Klemens Murańka, Agnieszka Murańka
Copyright @East News
5/8

Agnieszka i Klemens Murańkowie wzięli ślub trzy lata temu w Poroninie! A 28 sierpnia 2014 roku na świat przyszedł ich synek, Klemens.

 

 

I love you:*

Post udostępniony przez Klimek Murańka (@klems221.5)

Zobacz też: Polacy mistrzami świata w skokach narciarskich! Po raz pierwszy w historii​

6/8
Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz
Copyright @Instagram/@agalewkowicz
6/8

Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot są parą od ponad roku.

Ukochana skoczka ma 24 lata. Jest modelką i trenerką fitness. Pasjonuje się sportem. Zdjęcia na  jej Instagramie wzbudzają ogromne emocje. Obserwuje ją już ponad 16 tysięcy fanów. Partnerka Macieja Kota może pochwalić się spektakularną sylwetką.

 

Agnieszka przeżywa mocno moje starty. I dobrze mnie rozumie, bo sama jest sportsmenką. Jej specjalność to bieg na 400 metrów przez płotki, tyle że po kontuzji i operacji kostki nie mogła w tym roku startować i zajmuje się głównie pracą jako trener personalny. Bardzo doceniam to, że wytrzymuje mój tryb ciągłych wyjazdów oraz niesympatyczne czasem odreagowywanie złych występów. Nie każda dziewczyna jest do tego zdolna”, opowiadał Maciej Kot o swojej dziewczynie w rozmowie z  Super Expressem.

 

 

 

 

 

Polecamy też: Kamil Stoch wygrywa konkurs w Zakopanem! Przeczytaj, jak w domu Stochów świętuje się jego zwycięstwa!

7/8
Narciarskie WAGs, Piotr Żyła, Justyna Lazar-Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
7/8

Justyna Lazar-Żyła i Piotr Żyła

Od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Pobrali się dość wcześnie. Sportowiec miał 19 lat! Para wychowuje dwójkę dzieci: jedenastoletniego Kubę i pięcioletnią Karolinę. „Nie mogę narzekać. Generalnie jest tak, że Piotrek nie lubi się kłócić. Jeśli chcę się pokłócić, to kłócę się sama ze sobą, on tylko słucha i… się śmieje”, zdradziła Justyna Lazar-Żyła w rozmowie z TVP Info. Justyna Lazar-Żyła to cioteczna siostra Adama Małysza. Od niedawna prowadzi swój kanał na Instagramie, na którym relacjonuje swoje życie i zachwyca internautów swoją sylwetką!

 

Zobacz też: Piotr Żyła mówi równie spektakularnie, jak skacze na nartach. Oto najlepsze wypowiedzi medalisty!

8/8
Ewa Stoch, Kamil Stoch
Copyright @East News
8/8

1. Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

 

Są małżeństwem od 8 lat! Poznali się w 2006 roku! Żona Kamila Stocha ukończyła studia pedagogiczne. Pracuje jako fotografka, prowadzi własną agencję marketingową i pełni funkcję menadżerki Kamila.  Dodatkowo projektuje ubrania do oficjalnego sklepu Kamila Stocha. Sama kocha sport. Trenowała judo i podobnie jak mąż ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Oboje są założycielami klubu „KS Eve-nement Zakopane”, w którym szkolą się młodzi skoczkowie.

 

Zobacz też: Słowa ojca skoczka zaskoczyły wszystkich: „Z żoną czekamy na więcej wnuków’’. Ewa i Kamil Stochowie zostaną rodzicami?!

 

W wywiadzie dla „Party”, Kamil Stoch tak mówił o swojej relacji z żoną: „Bardzo dużo dało mi małżeństwo, bo mogłem popatrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. Nabrałem trochę dystansu i od tego wszystko się zaczęło. Zacząłem bawić się skokami. I nawet jeśli coś nie wyjdzie, zawsze mam do kogo wracać. Wiem, że ten ktoś będzie mnie kochał niezależnie od tego, czy wygram zawody, czy zajmę ostatnie miejsce”. Z taką samą miłością mówi o nim żona: „Mimo że Kamil dużo czasu spędza poza domem, jest bardzo zaangażowany w małżeństwo. Codziennie długo rozmawiamy. Jestem szczęściarą, bo on nie tylko sprawdza się świetnie w roli męża, ale jest też moim najlepszym przyjacielem”, mówiła o nim Ewa Bilan-Stoch.

 

Zobacz też: Kamil Stoch zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni: „Zawsze chciałem być jednym z najlepszych w tym sporcie”. Jak wyglądała jego droga na szczyt?

Zobacz też: Żona, wsparcie i najlepsza przyjaciółka Kamila Stocha. Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.