Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM JEST GŁOŚNO

Filip Chajzer jest zaręczony. Kim jest jego nowa partnerka i jak się poznali?

To była miłość od pierwszego wejrzenia...

Karol Sowa 24 listopada 2022 08:02
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Razem z Małgorzatą Ohme prowadzi program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Udało im się stworzyć zgrany duet, który przyciąga miliony telewidzów. Prowadzących łączy nie tylko praca, ale także poczucie humoru i przyjaźń. Teraz dowiadujemy się, że w życiu prywatnym Filipa Chajzera na nowo wyszło słońce. Po miłosnych zawirowaniach przyszedł czas na stabilizację. Dziennikarz zaręczył się z tajemniczą Julią, która jest od niego o 13 lat młodsza. Co wiemy na jej temat? 

Filip Chajzer jest zaręczony 

Przypomnijmy, że syn Zygmunta Chajzera kilka miesięcy temu rozstał się z Małgorzatą Walczak. Później na jego drodze stanęła Anna Jędrzejuk, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Obecnie jest zaręczony z 25-letnią Julią. A jak się poznali? Gwiazdor zobaczył ją na jednym z filmików u znajomych. Dziewczyna bardzo mu się spodobała, więc postanowił ją odszukać w internecie. Oboje wpadli sobie w oko i nie zamierzali czekać z dalszym zapoznawaniem się. Między nimi od razu zaiskrzyło. Swojej radości nie krył sam gwiazdor. „Taka miłość może zdarzyć się tylko raz... na zawsze”, wyznał w rozmowie z Faktem. 

Zakochani szybko zamieszkali razem, a niedawno wyjechali na wspólne wakacje, gdzie doszło do romantycznych scen, niczym z filmu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Power couple polskiej sceny muzycznej. Czemu związek Moniki Kuszyńskiej i Pawła Ruraka-Sokala nie przetrwał?

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip Chajzer, Warszawa, 05.11.2022 rok, Na planie programu „Dzień Dobry TVN”

Filip Chajzer
Fot. Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera?

Portal Pudelek poinformował, że serce Filipa Chajzera skradła Julia, która jest od niego o 13 lat młodsza. „Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie”, opowiadał informator Pudelka.  

Obecnie prezenter jest na urlopie. Postanowił wyjechać na Dominikanę, jednak nie wybrał się tam sam... Jak się okazuje, towarzyszy mu nowa ukochana. Z informacji, jakie przedstawia Pudelek, wynika, że to właśnie tam, Filip Chajzer oświadczył się tajemniczej Julii. Miał on również przesłać zdjęcia z tamtego momentu swoim kolegom i koleżankom z redakcji. „Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy”, dodaje informator. Co ciekawe, na lotnisku paparazzi zrobiło im kilka zdjęć. Na palcu dziewczyny można dostrzec piękny pierścionek. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu w rozmowie z Dzień Dobry TVN, dziennikarz opowiedział o swojej metamorfozie. To właśnie wtedy pierwszy raz wspominał o swojej nowej narzeczonej. „Za każdym razem odwlekałem to w czasie. Ostatnio, jednak gdy byłem u fryzjera, powiedział: „Filip to dzisiaj!”. I się na to zgodziłem. Moja narzeczona jest zachwycona tą metamorfozą”, słyszeliśmy wówczas.  

Portal Plejada zapytał prezentera o zaręczyny. Dziennikarz nie krył swojego zaskoczenia. Był zdziwiony, że informacje na ten temat trafiły do mediów. Wszystko skomentował w następujący sposób: „Nie będę się do tego odnosił”. 

Mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy ich wspólne zdjęcie. My życzymy im wszystkiego najlepszego. 

CZYTAJ TEŻ: Tak dziś wygląda córeczka Katarzyny Skrzyneckiej. Alikia Ilia jest bardzo podobna do mamy!

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip Chajzer, Warszawa, 12.10.2022 rok, Na planie programu „Dzień Dobry TVN”

Filip Chajzer
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.