Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI

Tak dziś wygląda córeczka Katarzyny Skrzyneckiej. Alikia Ilia jest bardzo podobna do mamy!

Dziewczynka ma już 11 lat. Jak się zmieniła?

Olga Figaszewska 23 listopada 2022 14:06
Katarzyna Skrzynecka o macierzyństwie i córeczce Alikii Ilii. Dlaczego nie wyszło jej in vitro
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Dla Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego narodziny córki były największym szczęściem, prawdziwym spełnieniem marzeń. Alikia Ilia była malutka, gdy pojawiła się wraz z mamą i tatą w sesji VIVY! Od tamtej pory bardzo się zmieniła. 11-latka ma już za sobą debiut na salonach i bardzo często pojawia się na rodzinnych kadrach, które publikuje jej sławna mama! 

Katarzyna Skrzynecka o córeczce. Jakim dzieckiem jest Alikia Ilia?

Córeczka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego przyszła na świat w listopadzie 2011 roku. Małżonkowie długo starali się o dziecko, przechodzili przez dramatyczne chwile. Ale nawet przez chwilę nie stracili nadziei, nie wątpili. Wierzyli, że wkrótce ich rodzina się powiększy. „Nadzieję można stracić tylko wtedy, gdy wiek kobiety jest zbyt zaawansowany. Dziś medycyna stoi na tak wysokim poziomie, że pomaga w przypadkach beznadziejnych. U mnie zabieg in vitro się nie udał, ale potem zaszłam w ciążę. Córeczka pojawiła się na świecie drogą naturalną”, zwierzała się Katarzyna Skrzynecka w Dobrym Tygodniu.

CZYTAJ TAKŻE: Lara Gessler wyznała, czy zamierza ochrzcić dzieci. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Alikia otrzymała wyjątkowe imię pochodzenia greckiego. „Krystaliczna, szczera, szlachetna”, pisała o jego znaczeniu aktorka.

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Tak wygląda dziś córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Odkąd córeczka pojawiła się na świecie, aktorka i jej mąż nie ukrywają swojego szczęścia i wdzięczności. Dokładają wszelkich starań, by wychować swoją pociechę na mądrą, empatyczną i wrażliwą kobietę. Przekazują jej także najważniejsze wartości, z którymi wkroczy w dorosłe życie.

„Oboje zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci rodziców po czterdziestce często narażone są na ich przewrażliwienie i nadopiekuńczość. Przede wszystkim uczę córkę zdrowego, pogodnego dystansu do samej siebie i rzeczywistości. Nasi przyjaciele śmieją się, że Alikia to dziecko genetycznie zadowolone, bo i ja, i mąż jesteśmy ludźmi bardzo pogodnymi. Czasami zacałowałabym ją za jej abstrakcyjne poczucie humoru i dystans. Ale oczywiście rozmawiamy też na tysiące poważnych tematów każdego dnia", mówiła jurorka TTBZ w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! w 2019 roku. Dziewczynka po tacie odziedziczyła zadaniowość, gna przed siebie i dąży do postawionego celu. Posiada niesamowitą wyobraźnię i optymizm, które łączą ją z mamą, Katarzyną Skrzynecką.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Są ich największą dumą. Tak wyglądają dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jest cierpliwa, dużo bardziej uporządkowana w życiu niż ja", zwierzała się aktorka. Gwiazda od czasu do czasu publikuje w sieci rodzinne kadry, które wywołują zachwyt wśród internautów.. Na niektórych możemy dostrzec Alikię Ilię. Jakiś czas temu pociecha pary zadebiutowała już nawet na salonach! Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy? Na razie z zainteresowaniem przygląda się jej pracy i ogromną radość sprawia jej fakt, że może podziwiać Katarzynę Skrzynecką na teatralnej scenie czy na ekranie. 

Alikia robi się coraz bardziej podobna do mamy? Fani nie mają wątpliwości.   

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki,
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Premiera filmu Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.