Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z Życia gwiazd

Lara Gessler wyznała, czy zamierza ochrzcić dzieci. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Zdradziła też, jaką babcią jest Magda Gessler

Olga Figaszewska 22 listopada 2022 11:41
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler jest szczęśliwą mamą dwójki pociech. Wspólnie z ukochanym Piotrem Szelągiem doczekali córeczki Neny i synka Bernarda. Restauratorka otworzyła się niedawno na temat macierzyństwa. W rozmowie z mediami wyznała,  czy zamierza ochrzcić dzieci Zdradziła też, jaką babcią jest Magda Gessler.

Lara Gessler o macierzyństwie. Dlaczego nie ochrzci dzieci?

Córka Magdy Gessler dzieli się z fanami fragmentami swojej codzienności. Lara Gessler zachwyca rodzinnymi kadrami. Fotografie z pociechami podbijają serca fanów. Restauratorka nie ukrywa, że macierzyństwo jest dla niej piękną podróżą. Bycie Mamą to dla mnie awans, na który czekałam całe życie”, pisała. Dwa lata temu na świecie pojawiła się Nena, a we wrześniu 2022 roku urodził się mały Bernard. Lara Gessler poświęca swoim pociechom cały swój czas i z sukcesem łączy życie zawodowe z macierzyństwem.

„Czas na dzieci masz jeden. Teraz musisz ten sam czas, który poświęcałeś na jedno dziecko poświęcać na dwójkę, więcej tego czasu się nie zrobi”, mówi Lara Gessler w rozmowie z Jastrząb Post. Córka Magdy Gessler podkreśla, że ma duże szczęście. Bernard przesypia noce, jest spokojny. „Trafiło mi się wspaniale. Jako to drugie dziecko to już w ogóle marzenie. Nena była łaskawa i on też jest łaskawy”, opowiadała o dzieciach.

Zobacz też: Są ich największą dumą. Tak wyglądają dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Restauratorka wyznała, że mama nie pomaga jej w wychowaniu pociech. Ze względu na jej zobowiązania zawodowe byłoby to niemożliwe. A przecież Magda Gessler jest babcią pracującą. Jednak zawsze, gdy jest to możliwe, znajduje czas dla najbliższych i jest zafascynowana wnukami.

„Kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie”,  opowiada jej córka.

Lara Gessler poruszyła w rozmowie z dziennikarką temat chrztu dzieci. W kwestii Kościoła obrała jasne stanowisko. „Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram kościół katolicki, więc nie ma za bardzo powodu, żebym chrzciła dziecko. Żadnych przesłanek z żadnej strony”, dodała w Jastrząb Post.  

Sprawdź też: Tak wygląda 22-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak! Podobny do mamy?

Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.