30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda 20-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak!

Modelka pokazała jego romantyczne zdjęcie z ukochaną!

Konrad Szczęsny 21 lutego 2021 21:09
30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski

Urodę odziedziczył po mamie. Aneta Kręglicka wraz z bliskimi przebywa w malowniczych górach Szwajcarii. Z tej okazji Miss Świata 1989 opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać jej jedyne dziecko – syna Aleksandra oraz jego ukochaną. Fotografia jest naprawdę wyjątkowa!

Aleksander Żak - jedyne dziecko Anety Kręglickiej. Co robi i czym się zajmuje?

Mimo spektakularnej kariery i kilku lat spędzonych w Stanach Zjednoczonych, najważniejsze pozostaje dla niej rodzina. Miss Świata 1989 rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Aneta Kręglicka od 1998 roku jest żoną reżysera Macieja Żaka. Para, choć zgodna, unika jak ognia błysku fleszy i ujawniania szczegółów, dotyczących małżeństwa.

Wiadomo, że oboje doczekali się jednego dziecka. Syn Aleksander przyszedł na świat w 2000 roku. Dwa lata temu zdawał maturę i wybierał idealną dla siebie uczelnię, o czym modelka opowiedziała w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”.

„Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony”, zwierzała się. 

Aneta Kręglicka z synem, Aleksander Żak, Góra Kalwaria, 08.05.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Kręglicka z synem Aleksandrem Żakiem, Góra Kalwaria, 08.05.2005 rok

Aneta Kręglicka z synem, Aleksander Żak, Warszawa, 29.05.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Kręglicka z synem Aleksandrem Żakiem, Warszawa, 29.05.2005 rok

W innym wywiadzie zdradziła natomiast, że Aleksander ma duszę artysty i chętnie zajmuje się fotografią oraz rysunkiem! Jednocześnie mocno stąpa po ziemi i ma precyzyjne plany, dotyczące przyszłości.

„Robi piękne zdjęcie, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zadeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie”, podkreśliła.

Jak ujawniła w mediach społecznościowych dwa lata temu Aneta Kręglicka, jej syn koniec końców wyprowadził się do stolicy Francji. Mimo tego, że bardzo chciała, by się usamodzielnił, gdy nadeszła chwila rozstania, ogarnęły ją bliskie matczynemu sercu emocje...

„Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc…leć wysoko”, napisała wzruszona w poście na Instagramie.

Syn Anety Kręglickiej ma dziewczynę. Wspólne zdjęcie z wyjazdu do Szwajcarii

Jak wynika z treści publikowanych przez Miss Świata 1989 w mediach społecznościowych, Aneta Kręglicka wraz z bliską rodziną przebywa obecnie w szwajcarskich Alpach. Z tej okazji opublikowała w sieci kilka pamiątkowych zdjęć. Na jednym z nich pozuje właśnie z synem Aleksandrem. Na innym zaś uwieczniła jedyne dziecko wraz z jego ukochaną w trakcie spaceru uliczkami zaśnieżonej miejscowości...

mąż Anety Kręglickiej Maciej Żak, syn Anety Kręglickiej Aleksander Żak, Warszawa, 15.03.2018 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Mąż Anety Kręglickiej Maciej Żak z synem modelki, Aleksandrem Żakiem, Warszawa, 15.03.2018 rok

„Family Holiday. Andermatt Gemsstock, super góra, dosyć wymagająca, szczególnie czarna. Fajne miejsce na Freeride. Na jednym z moich zdjęć widać, jak ktoś wspina się, aby zaraz poza trasą ruszyć w dół. Nieźle!!! Trafiliśmy na piękną pogodę więc mamy dużą radochę. Miasteczko też cute”, opisała uroki wypoczynku Aneta Kręglicka.

Na zdjęciu, choć widzimy ją tyłem, para trzyma się za ręce. Można wnioskować, że skoro Aleksander przedstawił ukochaną rodzicom, ich relacja jest raczej poważna...

Całej rodzinie życzymy udanego wypoczynku!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?