30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda 22-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak! Podobny do mamy?

„Stoję za Nim murem choć dzisiaj już parę kroków dalej, ale zawsze jestem, gdy mnie potrzebuje", wyznała

Konrad Szczęsny 21 listopada 2022 14:00
30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski

Choć była Miss Świata 1989 roku jest bardzo aktywna w swoich social mediach i regularnie prowadzi profil na Instagramie, to rzadko możemy zobaczyć tam zdjęcia jej bliskich. Ku uciesze fanów, od czasu do czasu robi jednak wyjątek. Kiedyś Aneta Kręglicka opublikowała serię zdjęć swojej jedynej pociechy, syna Aleksandra, a internauci byli zgodni, że młody mężczyzna odziedziczył urodę po sławnej mamie. Teraz na profilu modelki pojawiło się nowe zdjęcie 22-latka, który według obserwator ma spore szanse, by pójść w ślady swojej rodzicielki. Co wiemy o synu Anety Kręglickiej? 

Aleksander Żak – jedyne dziecko Anety Kręglickiej. Co robi i czym się zajmuje?

Mimo spektakularnej kariery i kilku lat spędzonych w Stanach Zjednoczonych, najważniejsza pozostaje dla niej rodzina. Miss Świata 1989 rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Aneta Kręglicka od 1998 roku jest żoną reżysera Macieja Żaka. Para, choć zgodna, unika jak ognia blasku fleszy i ujawniania szczegółów, dotyczących małżeństwa.

Zakochani doczekali się jednego dziecka – ich syn Aleksander przyszedł na świat w 2000 roku w listopadzie. Po maturze wybierał idealną dla siebie uczelnię, o czym modelka opowiadała w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”.

„Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony”, zwierzała się kilka lat temu.

CZYTAJ TEŻ: Kasia Figura za rozstanie z mężem zapłaciła wysoką cenę: "Życie moje i córek było zagrożone"

Aneta Kręglicka z synem, Aleksander Żak, Góra Kalwaria, 08.05.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Kręglicka z synem Aleksandrem Żakiem, Góra Kalwaria, 08.05.2005 rok

Aneta Kręglicka z synem, Aleksander Żak, Warszawa, 29.05.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Kręglicka z synem Aleksandrem Żakiem, Warszawa, 29.05.2005 rok

Syn Anety Kręglickiej - zdjęcia

W innym wywiadzie Aneta Kręglicka zdradziła, że Aleksander ma duszę artysty, pasjonuje się fotografią oraz rysunkiem. Jednocześnie mocno stąpa po ziemi i ma precyzyjne plany, dotyczące przyszłości.

„Robi piękne zdjęcia, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zadeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie”, podkreśliła dumna mama.

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych ujawniła, że Aleksander wyprowadził się do stolicy Francji. Mimo tego, że Aneta Kręglicka bardzo chciała, żeby się usamodzielnił, gdy już nadeszła chwila rozstania, ogarnęły ją bliskie matczynemu sercu emocje...

„Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy, więc... Leć wysoko”, napisała wzruszona w poście na Instagramie.

SPRAWDŹ TEŻ: Aleksandra Kwaśniewska od 10 lat jest żoną Kuby Badacha. Jaki jest ich sekret udanego małżeństwa?

mąż Anety Kręglickiej Maciej Żak, syn Anety Kręglickiej Aleksander Żak, Warszawa, 15.03.2018 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Mąż Anety Kręglickiej Maciej Żak z synem modelki, Aleksandrem Żakiem, Warszawa, 15.03.2018 rok

Syn Anety Kręglickiej. Jak wygląda 22-letni syn gwiazdy? Czy ma dziewczynę?

W lutym 2021 roku Aneta Kręglicka wraz z najbliższymi wybrała się do szwajcarskich Alp. Opublikowała w sieci kilka pamiątkowych zdjęć, a na jednym z nich pozuje właśnie z synem Aleksandrem. Na innym zaś uwieczniła jedyne dziecko wraz z jego ukochaną w trakcie spaceru uliczkami zaśnieżonej miejscowości. Można wnioskować, że skoro przedstawił ukochaną rodzicom, ich relacja jest raczej poważna...

W tym roku rodzina również spędzała wolny czas w górach. Tradycyjnie Aneta Kręglicka i jej bliscy oddawali się szaleństwu na stoku. Kochają aktywnie spędzać każdą wolną chwilę. „Szusujemy z rodzinką. Synek ❤️😊💪 Wszystkie zdjęcia na moim profilu”, napisała gwiazda na początku roku.

Na jednym ze zdjęć widzimy syna modelki. Pociecha Anety Kręglickiej ma już niemal 22 lata! Fani zauważają w komentarzach, że Aleksander jest bardzo podobny do mamy. „Syn cała mama😍😍😍😍”, „Przystojniak ten synek 👍🙌👏”, „Synek wypisz wymaluj jak mama i ten błysk w oku taki sam 🔥😍”, „Synek przystojny za pięknymi rodzicami”, czytamy.

W czerwcu z okazji dna dziecka dumna mama napisała: „Dzień Dziecka! A więc małym dzieciom i dużym życzę samych wspaniałości ! A mojemu dorosłemu już synowi składam szczególne życzenia ❤️ Pragnę, aby był zdrowy, szczęśliwy, mądry w wyborze swojej życiowej drogi, odważny i aby nie bał się popełniać błędów, bo wiele nas uczą. Empatyczny, troskliwy wobec bliskich i obcych. Szczery po matce ☺️bo szczerość szczególnie cenię. Wie, że stoję za Nim murem choć dzisiaj już parę kroków dalej, ale zawsze jestem, gdy mnie potrzebuje. Synku! ❤️ ❤️ ❤️
Dzisiaj mam też wiele ciepłych myśli w kierunku dziecka, które ja wciąż w sobie noszę i staram się pielęgnować. A więc: najlepszego Skarbeńku! Myszko! Tak mówili do mnie moi kochani dziadkowie i rodzice ☺️ W tym dniu wspominam to z wyjątkową czułością, bo miałam piękne dzieciństwo ❤️ Wszystkie zdjęcia na moim profilu", mogliśmy przeczytać.

Do tego zamieściła serię zdjęć swojego syna. 

Teraz na instagramowym profilu modelki pojawiło się nowe zdjęcie jej ukochanego syna. Aleksander pozuje na nim wraz z babcią. „To, co w życiu najcenniejsze, to rodzina, prawdziwa, szczera przyjaźń i każda odmiana miłości”, napisała pod fotografią. Internauci nie szczędzili komplementów na temat wyglądu młodego mężczyzny. Niektórzy są przekonani, że syn Anety Kręglickiej ma spore szanse pójść w ślady byłej Miss Świata i zrobić karierę w modelingu. Podobny do sławnej mamy?

CZYTAJ TAKŻE: Natalia Przybysz o traumie przez molestowanie w rodzinie. "Byłam w szoku, musiałam się pozbierać"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.