30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda 22-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak!

Podobny do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 29 kwietnia 2022 15:43
30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski

Aneta Kręglicka prowadzi regularnie profil na Instagramie, jednak rzadko publikuje zdjęcia bliskich. Zdarza się co prawda, że robi wyjątki, co cieszy licznych fanów modelki. Niedawno Miss Świata 1989 roku wrzuciła do sieci zdjęcie jedynego dziecka – syna Aleksandra. Nie da się ukryć, że urodę odziedziczył po mamie! A czym się zajmuje?

Aleksander Żak – jedyne dziecko Anety Kręglickiej. Co robi i czym się zajmuje?

Mimo spektakularnej kariery i kilku lat spędzonych w Stanach Zjednoczonych, najważniejsza pozostaje dla niej rodzina. Miss Świata 1989 rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Aneta Kręglicka od 1998 roku jest żoną reżysera Macieja Żaka. Para, choć zgodna, unika jak ognia błysku fleszy i ujawniania szczegółów, dotyczących małżeństwa.

Doczekali się jednego dziecka – ich syn Aleksander przyszedł na świat w 2000 roku w listopadize. Po maturze wybierał idealną dla siebie uczelnię, o czym modelka opowiadała w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”.

„Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony”, zwierzała się kilka lat temu.

Polecamy: O pięknie, kompleksach i przemijaniu. Wyjątkowe wywiady z Anetą Kręglicką!

Aneta Kręglicka z synem, Aleksander Żak, Góra Kalwaria, 08.05.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Kręglicka z synem Aleksandrem Żakiem, Góra Kalwaria, 08.05.2005 rok

Aneta Kręglicka z synem, Aleksander Żak, Warszawa, 29.05.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Kręglicka z synem Aleksandrem Żakiem, Warszawa, 29.05.2005 rok

Syn Anety Kręglickiej - zdjęcia

W innym wywiadzie Aneta Kręglicka zdradziła, że Aleksander ma duszę artysty, pasjonuje się fotografią oraz rysunkiem. Jednocześnie mocno stąpa po ziemi i ma precyzyjne plany, dotyczące przyszłości.

„Robi piękne zdjęcia, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zadeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie”, podkreśliła dumna mama.

Jak ujawniła w mediach społecznościowych jakiś czas temu, Aleksander wyprowadził się do stolicy Francji. Mimo tego, że Aneta Kręglicka bardzo chciała, żeby się usamodzielnił, gdy już nadeszła chwila rozstania, ogarnęły ją bliskie matczynemu sercu emocje...

„Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy, więc... Leć wysoko”, napisała wzruszona w poście na Instagramie.

Sprawdź też: Aneta Kręglicka i Maciej Żak świętowali 23. rocznicę ślubu! Oto niezwykła historia ich miłości

mąż Anety Kręglickiej Maciej Żak, syn Anety Kręglickiej Aleksander Żak, Warszawa, 15.03.2018 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Mąż Anety Kręglickiej Maciej Żak z synem modelki, Aleksandrem Żakiem, Warszawa, 15.03.2018 rok

Syn Anety Kręglickiej. Jak wygląda 22-letni syn gwiazdy? Czy ma dziewczynę?

W lutym 2021 roku Aneta Kręglicka wraz z najbliższymi wybrała się do szwajcarskich Alp. Opublikowała w sieci kilka pamiątkowych zdjęć, a na jednym z nich pozuje właśnie z synem Aleksandrem. Na innym zaś uwieczniła jedyne dziecko wraz z jego ukochaną w trakcie spaceru uliczkami zaśnieżonej miejscowości. Można wnioskować, że skoro przedstawił ukochaną rodzicom, ich relacja jest raczej poważna...

SPRAWDŹ TAKŻE: Aneta Kręglicka skomentowała wygraną Karoliny Bielawskiej na Miss World 2021. Po raz drugi w historii Polka sięgnęła po tytuł najpiękniejszej

W tym roku rodzina również spędzała wolny czas w górach. Tradycyjnie Aneta Kręglicka i jej bliscy oddają się szaleństwu na stoku. Kochają aktywnie spędzać każdą wolną chwilę. „Szusujemy z rodzinką. Synek ❤️😊💪 Wszystkie zdjęcia na moim profilu”, napisała gwiazda na początku roku.

Na jednym ze zdjęć widzimy syna modelki. Pociecha Anety Kręglickiej ma już niemal 22 lata! Fani zauważają w komentarzach, że Aleksander jest bardzo podobny do mamy. „Syn cała mama😍😍😍😍”, „Przystojniak ten synek 👍🙌👏”, „Synek wypisz wymaluj jak mama i ten błysk w oku taki sam 🔥😍”, „Synek przystojny za pięknymi rodzicami”, czytamy.

Zauważacie podobieństwo Aleksandra do sławnej mamy?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.