Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska od 10 lat jest żoną Kuby Badacha. Jaki jest ich sekret udanego małżeństwa?

Córka byłego prezydenta ma jedną radę...

Marcjanna Maryszewska 21 listopada 2022 09:05
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Ich miłość wywołała ogromną sensację. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach od lat są na świeczniku, jednak wielokrotnie udowodnili, że są w stanie całkiem skutecznie ukrywać swój związek przed blaskiem fleszy. Małżonkowie dzielą się szczegółami tylko wtedy, kiedy sami mają na to ochotę. Na taki krok zdecydowała się właśnie córka byłego prezydenta. W ostatniej rozmowie ujawniła sekret swojego udanego małżeństwa. Jak przez tyle lat udało im się nie dopuścić do kryzysu?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach od 10 lat są małżeństwem

Para niedawno obchodziła 10. już rocznicę ślubu. Piękna ceremonia odbyła się 22 września 2012 roku w Kościele Polowym Wojska Polskiego w Warszawie. Po tym wydarzeniu zakochani momentalnie znaleźli się na celowniku tabloidów, a o ich miłości mówiła wówczas cała Polska... Później udzielili wywiadu, który ostatecznie uciął większość krążących spekulacji.

Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Oprócz wielu różnych plotek o samej ceremonii, nie brakowało też domysłów, dlaczego jej wybrankiem jest właśnie Kuba Badach. Czy on chce się na niej wypromować? Może jest potwornie bogaty? – pytano. Pojawiła się nawet teoria, że to ślub „zaaranżowany” przez ojców państwa młodych. „Ten związek dziwi tylko tych, którzy nas nie znają”, mówiła Aleksandra Kwaśniewska na łamach magazynu VIVA!.

CZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Socha czule o mężu i dzieciach: „patrzę na nich i jestem dumna”

Dziś małżonkowie unikają rozgłosu i nieczęsto pojawiają się razem na ściankach. Z kolei córka byłego prezydenta niedawno otrzymała pracę w TVN Style i coraz częściej zdarza się jej pojawiać na wszelkich wydarzeniach. Niedawno zdecydowała się zrobić wyjątek i przerwać milczenie. W najnowszej rozmowie podzieliła się sekretem udanego i trwającego ponad dekadę małżeństwa u boku Kuby Badacha.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, ślubna sesja dla VIVY!

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Sekret udanego małżeństwa

Miłość Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha jest dziś wzorem dla wielu. Towarzysząca im aura tajemniczości jest czymś niepospolitym w śhow-biznesowym środowisku, dlatego ich miłość wzbudza tak duże zainteresowanie. Para na ogół unika dzielenia się osobistymi informacjami z życia, ale celebrytka postanowiła niedawno zabrać głos. Reporterce Faktu opowiedziała o sekretach szczęśliwego małżeństwa.

Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu, nie ma czego zbierać”, powiedziała Aleksandra Kwaśniewska.

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich jest przekonana, że najlepszym sposobem na związkowe kryzysy jest szczera rozmowa z partnerem: „Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić no tak powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem”, podsumowała.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Maciej Kurzajewski ujawnił prawdę o relacjach Katarzyny Cichopek z jego synami!

Nic zatem dziwnego, że w jej małżeństwie układa się tak dobrze! Zakochanym życzymy dużo miłości.  

Źródło: Fakt.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.