TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
O NICH JEST GŁOŚNO

Maciej Kurzajewski ujawnił prawdę o relacjach Katarzyny Cichopek z jego synami!

„Zawsze ją pozdrawiają”, przekonuje dziennikarz

Konrad Szczęsny 19 listopada 2022 19:00
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Odkąd na początku października ogłosili, że są parą, cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów. Atmosferę wokół związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego skutecznie podkręca była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. Z jej słów wynikało, że synowie pary – 25-letni Franciszek i 16-letni Julian – mieli dość ukrywania nowego związku ojca. Czy przez to nie akceptują aktorki „M jak miłość”? W najnowszym wywiadzie  49-latek rozprawił się z plotkami!

Maciej Kurzajewskich o relacjach swojej mamy z Katarzyną Cichopek

Gdy przebywali w Izraelu (podróż miała związek z 40. urodzinami aktorki), Paulina Smaszcz postanowiła złożyć gwieździe „M jak miłość” oryginalne życzenia i jednocześnie ujawniła, że wraz z jej byłym mężem są parą. Na reakcję samych zainteresowanych nie trzeba było długo czekać – krótko potem opublikowali wspólną fotografię i przyznali, że są w sobie zakochani.

Od tamtej pory nie tylko zdążyli zadebiutować na czerwonym dywanie, lecz także udzielili kilku wywiadów. W tym najnowszym zdecydowali się wymienić cechy, które ich łączą. „Mamy wiele wspólnych pasji. Uwielbiamy podróżować. Jesteśmy ciekawi świata. Oboje jesteśmy bardzo rodzinni i Kasia i ja. Ten czas spędzany z rodzinami jest czymś najprzyjemniejszym. Ze mną mieszka też moja mama, już siedemdziesięciokilkuletnia. I to jest też dla mnie ogromne wsparcie, że mogę być przy niej, służyć jej pomocą i że mam ją w każdej sytuacji, kiedy pomocy potrzebuje. Bardziej to teraz ja mogę jej się zrewanżować za te lata wychowania i opiekować się nią. Myślę sobie, że to jest też coś, co wzbogaca nasze życie, że wielowymiarowo i wielopokoleniowo możemy dotykać tej radości wspólnego rodzinnego życia”, podkreśla Maciej Kurzajewski.

I dodaje, jak rodzicielka zareagowała na jego związek z Katarzyną Cichopek.

[Mama] bardzo kibicuje. Kiedy spotykamy się i jest z nami moja mama i Kasi rodzice, to takie wieczory przedłużają się bardzo, naprawdę. Jest o czym rozmawiać. Lubimy spędzać czas w swoim towarzystwie”, podkreślił w rozmowie z „Super Expressem” dziennikarz.

A jak przedstawia się sytuacja z synami Macieja Kurzajewskiego?

Czytaj także: Miłość, która zaskoczyła wielu… Tak kochają się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Gala 70-lecia TVP, 13 listopada 2022
Fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Gala 70-lecia TVP, 13 listopada 2022

Synowie Macieja Kurzajewskiego zaakceptowali Katarzynę Cichopek

Jakiś czas temu w podkaście Anny Zejdler „Porażka czyli sukces” Paulina Smaszcz twierdziła, że Franciszek i Julian nie są mile widziani w domu ojca, gdy przebywa w nim również jego nowa miłość. Co więcej, ze ścian miały znikać nawet ich zdjęcia, zaś dziennikarz miał pozbyć się ulubionego psa swoich pociech...

„Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna - to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem...”, grzmiała.

Chwilę później jednak serwis Plotek skontaktował się z przyjaciółmi pary, którzy przedstawili zgoła inną wersję relacji dzieci dziennikarza z poprzedniego związku z Katarzyną Cichopek.

„Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii”, zdradził informator portalu.

Po czym dodał, że jest bardzo możliwe, że z nową wybranką taty spotkają się przy jednym stole przy okazji nadchodzącym świąt. Teraz głos w sprawie zabrali Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Aktorka co prawda potwierdziła, że kontakt z synami jej partnera z poprzedniego związku jest utrudniony przez odległość, ale zapewniła, że ich zna. Z kolei dziennikarz dodał, że Franciszek i Julian po każdej rozmowie telefonicznej każą pozdrowić Katarzynę Cichopek.

Za każdym razem, kiedy rozmawiamy a rozmawiamy bardzo często, taka rozmowa kończy się pozdrowieniami nie tylko dla moich sióstr, czy babci, ale również dla Kasi. To jest arcymiłe i panowie, Franku, Julku też wam za to bardzo dziękuję”, wyznał na łamach „Super expressu” Maciej Kurzajewski.

A czy jest szansa, że wszyscy spotykają się przy wigilijnym stole? W tym roku Katarzyna Cichopek musi przyspieszyć świąteczne przygotowania, ponieważ w czasie Bożego Narodzenia opiekę nad Adamem i Heleną będzie sprawował Marcin Hakiel.

„Planuję te święta nieco przyspieszyć z racji tego, że mam podział opieki nad dziećmi z byłym małżonkiem i akurat jemu przypada w udziale świąteczny czas, więc ja postaram się przygotować święta wcześniej, żeby moje dzieci mogły spędzić ten okres ze mną, z moją rodziną, żeby nic ich nie ominęło, aby atmosfera świąt była w naszym domu obecna”, zdradziła Katarzyna Cichopek.

Trzymamy kciuki za wszystkie plany pary!  

Czytaj także: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski komentują medialną burzę! Klasa sama w sobie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.