Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha czule o mężu i dzieciach: „patrzę na nich i jestem dumna”

Aktorka nie szczędzi bliskim ciepłych słów

Konrad Szczęsny 20 listopada 2022 08:04
Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Widzowie kochają ją za naturalność i talent. Ona konsekwentnie podkreśla, że mimo kolejnych sukcesów w życiu zawodowym, najważniejsza pozostaje rodzina. Małgorzata Socha w najnowszym wywiadzie opowiedziała o kampanii, w której wzięła udział z mamą, mężem i trójką dzieci! Nie szczędziła przy tym bliskim ciepłych słów...

Małgorzata Socha o powodach odejścia z „Na wspólnej” TVN

To duży zawód dla wszystkich, którzy z zapartym tchem śledzili losy Zuzanny Hoffer. W tę rolę Małgorzata Socha wcielała się od 2007 roku. Ostatnio poinformowała jednak, że odchodzi z „Na wspólnej”.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat”, zwierzyła się  serialowa Zuza w rozmowie z serwisem Jastrzabpost.

Ma oczywiście świadomość, że widzowie zżyli się z postacią, w którą się wciela. Ale jest gotowa również na nowe zawodowe wyzwania i nie chce stać w miejscu – stąd decyzja o odejściu z „Na wspólnej”.

Czytaj także: Małgorzata Socha o mamie: „Jest krytyczna wobec mnie. [...] Kocham ją właśnie za to, że mówi m

Małgorzata Socha o rodzinie w reklamie. Jak radzili sobie na planie?

Obecnie w telewizji, prasie i na billboardach można oglądać podobizny Małgorzaty Sochy z bliskimi, którzy wystąpili w reklamie Apartu. To pierwszy raz, gdy aktorka i jej mąż podjęli decyzję, by pokazać publicznie twarze dzieci. W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” gwiazda zdradziła, jak jej rodzina czuła się na planie.

„To jest dla mnie niecodzienna sytuacja. Nigdy nie miało miejsca to, żebym się znalazła na planie filmowym, zdjęciowym z moją rodziną. W tym wyjątkowym projekcie jesteśmy wszyscy razem - ja z moim mężem, z moimi dziećmi i z moją mamą. Dzieci są fantastyczne, mój mąż też naprawdę się bardzo dobrze odnajduje na planie. Przyznam szczerze, że chyba tylko ja się najbardziej denerwuję za nich wszystkich. Patrzę na nich i jestem z nich dumna i cieszę się, że tak sobie dobrze radzą”, zapewniła w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

„Cała rodzina to jest żywioł, nieokiełznany zupełnie. Gosia, wiadomo, profesjonalistka, superaktorka. Ale już Krzyś nie ma tak dużo do czynienia z kamerą. Natomiast mama Gosi miała okazję pracować już parę razy na dużych sesjach, tak że wie, na czym to polega”, chwalił rodzinę wykonujący zdjęcia fotograf, Marcin Tyszka.

A jaką mamą jest Małgorzata Socha? „Ona jest bardzo troskliwa względem dzieci. Tylko dba, żeby one się dobrze czuły, żeby się wyspały. Jak każda zresztą mama”, oceniła pani Bożena, mama aktorki

Warto dodać, że w trosce o komfort bliskich sesję zorganizowano w domu gwiazdy. 

Dlaczego Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci w reklamie?

Z kolei w rozmowie z serwisem Jastrzabpost Małgorzata Socha została zapytana, dlaczego podjęła decyzję, by pokazać twarze dzieci w reklamie. Okazuje się, że z inicjatywą wyszły one same: Zosia, Basia i Staś mieli dość pozowania tyłem na zdjęciach i chcieli, by ich wizerunek był w pełni widoczny.

Dzieci bardzo się cieszyły i w sumie to one nas namówiły, aby wziąć udział w tej kampanii. Przede wszystkim w końcu powiedziały, że nie będą występowały tyłem, plecami, głową. Że one chcą być widoczne, więc to była w sumie ich decyzja. To było urocze”, stwierdziła aktorka.

Okazuje się, że wraz z mężem już od dawna nosili się z takim zamiarem.

„My się nad tym zastanawialiśmy już od dłuższego czasu, od paru lat. Myślę, że przyszedł w końcu taki moment, kiedy trzeba było podjąć taką decyzję. Cieszę się, że reklama się podoba. Jest taka, jak my jesteśmy, czyli spontaniczna, radosna i kręcona u nas w domu. Dzieci odnalazły się zaskakująco dobrze. Ja byłam pod wrażeniem. Na początku podchodziliśmy do tego projektu z duszą na ramieniu, ale dzieci zaskoczyły nas wszystkich. Były bardzo dzielne”, podkreśliła Małgorzata Socha.

Stwierdziła również, że teraz na jej profilach w mediach społecznościowych częściej będą pojawiały się fotografie z widocznymi twarzami pociech. A czy choć cześć gaży za reklamę chce odłożyć dla dzieci, aby miały lepszy start w przyszłość? „Ja to robię od pierwszego dnia ich narodzin”, ujawniła aktorka.

A jak podchodzi do krytyki i komentarzy niektórych internautów, że pokazała twarze dzieci dla pieniędzy? „Ja nie czytam nigdy komentarzy. Każdy ma inne zdanie i ma do tego prawo. Ja to szanuję”, zapewniła.

Małgorzacie Sosze i jej bliskim życzymy wszystkiego najwspanialszego!  

Czytaj także: Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są razem ponad 26 lat! Oto historia ich miłości

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?