malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Tak wzruszającej kampanii jeszcze nie widzieliście! 

Małgorzata Socha i jej Mama wzięły udział w wyjątkowym projekcie...

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 5 maja 2021 14:43
malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe

Sekret najpiękniejszej relacji na świecie kryje się w drobnych, czułych gestach. O nich właśnie jest najnowsza opowieść marki Apart, dla której pretekstem stał się nadchodzący Dzień Matki.

Małgorzata Socha i jej mama w kampanii Apart

Ambasadorka marki Apart – Małgorzata Socha i jej mama – pani Bożena Socha wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej. Na fotografiach udało się uchwycić niezwykłą więź, jaka łączy dwie dorosłe kobiety. Przecież macierzyństwo i bycie córką nigdy się nie koczy. Zdjęcia nie kłamią, każda poszczególna klatka ukazuje subtelny wymiar relacji pełnej głębokiej miłości. Bez słów, bez żadnych podpisów. Bo prawdziwa miłość kryje się w drobnych gestach, które tutaj łatwo było uwiecznić. Małgosia i pani Bożena są sobie naprawdę bliskie, a ich relacja jest naturalna i pełna ciepła, obie w niekłamany sposób cieszą się swoją obecnością. 

malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów, jednak lubimy ją wyrażać tak pięknie, jak to tylko możliwe. Sposobów na okazywanie uczuć jest wiele, a jednym z najwdzięczniejszych jest obdarowanie bliskiej osoby piękną biżuterią. Dla swojej mamy z okazji jej święta Małgosia Socha znalazła odpowiednie drobiazgi w kolekcjach Apart. Dlatego, że można z nich czerpać, tworząc zestawy absolutnie osobiste i niepowtarzalne. 

Biżuteria na Dzień Matki 

Kolekcja Beads i Charms daje możliwość dowolnego komponowania biżuteryjnych upominków z dyskretnym przekazem. Znajdziemy tu urokliwe detale, inspirowane symbolami miłości, które pozwalają bez słów powiedzieć mamie „Kocham” i na zawsze utrwalić to słowo. Mamy tu wzory w kształci serca i z motywami serca wykonanymi z kamieni lub z emalii. Jest napis „mama” i pojedyncza literka M. Są tu też zawieszki, które pozwolą jeszcze bardziej spersonalizować biżuteryjny upominek za pomocą symboli, które są zrozumiałe tylko dla mamy i córki. W kolekcji Fun Fun znajdziemy natomiast fantastyczne, lekkie bransoletki z elementami wykonanymi ze złota lub srebra. 

malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe

Każdy wzór, który wybierzesz dla mamy z pewnością ją ucieszy i to nie będzie jednorazowa przyjemność. Piękna, osobista biżuteria podarowana z miłością, może stać się amuletem emanującym dobrą energią, z którym mama nie zechce się rozstać choćby na chwilę.

Spójrz na zdjęcia, obejrzyj filmik, inspiruj się prawdziwą miłością mamy i córki. Z okazji Dnia Matki skomponują swojej mamie jej własną, niepowtarzalną biżuterię, którą powiesz „kocham”. Znajdziesz ją na stronie internetowej Apart oraz w sklepach stacjonarnych marki. 

Materiał powstał z udziałem marki Apart

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?