Fot. Studio69 / Forum
z życia gwiazd

Była gwiazdą talk-show „Na każdy temat" u boku Mariusza Szczygła. Co dziś robi Katarzyna Laskowska?

Na rzecz telewizji porzuciła największą pasję, do której wróciła po latach

Marcjanna Maryszewska 1 grudnia 2022 17:10
Fot. Studio69 / Forum

W latach 90. była jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych, lecz dopiero talk-show „Na każdy temat” okazał się prawdziwym przełomem w jej karierze. Katarzyna Laskowska zdobyła niebywałą popularność i sympatię widzów jako współprowadząca u boku Mariusza Szczygła. Jakiś czas później zniknęła… Aby poświęcić się rodzinie oraz swojej największej pasji. Była gwiazda telewizji dopiero dziś wie, czym jest prawdziwe szczęście. 

Katarzyna Laskowska — była współprowadzącą „Na każdy temat”

Katarzyna Laskowska  przyszła na świat w 1976 roku. Swoje życie związała z modelingiem oraz telewizją, w której występowała przez bardzo długi czas w roli prezenterki. W latach 90. była prawdziwą gwiazdą stacji Polsat. To wtedy osiągnęła najwyższy szczyt swojej kariery, a stało się to u boku samego Mariusza Szczygła, z którym współprowadziła popularne talk-show „Na każdy temat”. Ich goście musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami oraz kontrowersyjnymi — jak na tamten czas — tematami. Format spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów.

Katarzyna Laskowska, Mariusz Szczygieł, „Na każdy temat", 1998

Fot. Studio69 / Forum

Piękna prezenterka na tym nie poprzestała, lecz inne programy nie przyniosły jej już tak dużej sławy. Współprowadziła „Miłość od pierwszego wejrzenia”, a w latach 2003-2006 była gospodynią programu „Exclusive”. Jeszcze wcześniej spróbowała również swoich sił w aktorstwie, choć były to krótkie epizody — w 2000 roku zagrała w „Córce konsula”, a kilka lat później otrzymała małą rolę jako dziennikarka w serialu „Klinika złamanych serc”. Na tym również zakończyła się jej trwająca ponad dekadę przygoda z Polsatem.

CZYTAJ TAKŻE: Dorota Zawadzka: pierwszy mąż był jej wykładowcą, drugiego poznała w Internecie i rzucił dla niej pracę

W latach 2007-2009 pracowała w TVP2. Z kolei w 2010 roku związała się z TVN Style, gdzie prowadziła program „Między nami rodzicami”, w którym jako świeżo upieczona mama udzielała porad dotyczących wychowania i opieki nad dziećmi. Od tamtego czasu minęło już kilka lat… Co dziś robi uwielbiana Katarzyna Laskowska?

Katarzyna Laskowska, „Na każdy temat", 1998

Fot. Studio69 / Forum

Katarzyna Laskowska. Jak dziś wygląda jej życie?

Kobieta nie zniknęła całkowicie z przestrzeni publicznej, dzięki czemu wiadomo, jak dziś układa się w jej życiu. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki pociech, z czego najstarsze z nich ma już 12 lat — razem z córką dzieli miłość do jazdy konnej. Wiele zmian nadeszło również w przestrzeni zawodowej Katarzyny Laskowskiej. 46-latka całkowicie zrezygnowała z pracy w telewizji na rzecz swojej największej pasji — malarstwa.

ZOBACZ TAKŻE: Gdy Małgorzata Socha miała 16 lat, poznała swojego męża. Kim jest i czym się zajmuje Krzysztof Wiśniewski?

Na stronie internetowej opisała swoją historię. Kiedyś każdą wolną chwilę poświęcała malowaniu i wyobrażała sobie, że w przyszłości zostanie odnoszącą sukcesy artystką… „Ale pewnego dnia moja kariera całkowicie zmieniła tor i zostałam gwiazdą telewizyjną. Pogrążyłem się głęboko w show-biznesie. Podróżowałam po świecie, przeprowadzałam wywiady z celebrytami i gwiazdami filmowymi. Świat sztuki dla mnie zniknął”, czytamy w krótkiej autobiografii Katarzyny Laskowskiej. 

Pracę w mediach porzuciła na rzecz życia rodzinnego. „Minęły lata i urodziłam moje córki. Będąc zaręczoną mamą dwóch dziewczynek, musiałam porzucić karierę telewizyjną i zaczęłam szukać zajęcia, które z łatwością wpasuje się w moje zabiegane życie rodzinne”, opisywała, w dalszej części wyjaśniając, że w tamtym momencie postanowiła wrócić do malarstwa. Nic w jej życiu nie przyniosło jej tak wielkiej radości, jak pasja do tworzenia na płótnie. Nigdy nie czuła się w pełni sobą… Aż do teraz.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Beata Tyszkiewicz ma młodszego brata. Krzysztof Tyszkiewicz przed laty uciekł z Polski

Dzieła oraz aktualne zdjęcia Katarzyny Laskowskiej obejrzeć można na Instagramie, na którym zresztą jest bardzo aktywna. Była gwiazda telewizji z pasją dzieli się tam przede wszystkim swoją miłością do sztuki oraz koni. A odmówić nie można jej jednego — wygląda przy tym na naprawdę niesamowicie szczęśliwą! Życzymy dużo radości, spełnienia i wielu kolejnych sukcesów!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.