Tancerka prowadzi własny biznes

Rafał Kowalski 30 kwietnia 2022 12:00

Pierwsza edycja Tańca z Gwiazdami okazała się wielkim sukcesem. Kamila Kajak (dziś Kajak-Mosejcuk) była jedną z tancerek, które partnerowały gwiazdom w tanecznym show. 17 lat temu zadebiutowała w telewizji, ale sporo fanów wciąż jest ciekawych, co u niej słychać. Czym dzisiaj się zajmuje? Sprawdziliśmy!

Kamila Kajak-Mosejcuk – edukacja, Taniec z gwiazdami, życie prywatne

Ulubienica publiczności zaczęła przygodę z tańcem, gdy miała zaledwie 10 lat. „Moja mama przechodziła obok szkoły tańca w Warszawie i chciała bym spróbowała. Kiedy zaczęłam tańczyć czułam się naprawdę dobrze. Po 2 latach zaczęłam czuć, że taniec zabiera mi zbyt wiele czasu i chciałam to zakończyć. Czułam, że nie mam wystarczająco dużo czasu, aby robić inne rzeczy, więc zrobiłam sobie przerwę”, opowiadała Kamila Kajak blogowi SwingupSwingdown.wordpress.com. Przerwa trwała jednak tylko pół roku, a potem nastolatka zaczęła ćwiczyć nowe choreografie z kuzynem. Wspólna praca nie trwała niestety długo, bo przez lenistwo krewnego Kamila zaczęła szukać innych partnerów…

Jednymi z jej kolejnych towarzyszy na sali treningowej byli Michał Orłowski, Rafał Maserak i Łukasz Czarnecki. W 2005 roku tancerka porzuciła na chwilę kolejne zawody i wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. W programie pokazywanym przez TVN pomagała na parkiecie Olivierowi Janiakowi, Krzysztofowi Tyńcowi (z nimi sięgnęła zresztą po Kryształową Kulę) Markowi Włodarczykowi, Krzysztofowi Bosakowi czy Tomaszowi Schimscheinerowi.

Kończył się rok 2009 i gwiazda zrezygnowała z telewizyjnej przygody. Chwilę wcześniej los przyniósł jej jednak propozycję trenowania tańca z Andrejem Mosejcukiem, co zupełnie odmieniło życie Kamili Kajak. Parę zaczął łączyć nie tylko sport, ale i miłość. Dziś zakochani są już 11 lat po ślubie i wspólnie wychowują córkę Orianę.

CZYTAJ TEŻ: Żora Korolyov krytykuje nową edycję „Tańca z Gwiazdami”: „Nie żyję za dobrze z tym programem”

Czym dziś zajmuje się Kamila Kajak?

Po narodzinach dziecka gwiazda programu Taniec z gwiazdami wróciła do niego tylko raz, by partnerować Antoniemu Królikowskiemu. Aktor odpadł jednak w trzecim odcinku show.

Dziś Kamila Kajak-Mosejcuk prowadzi wraz z mężem własną szkołę tańca. „Nasza szkoła powstała z miłości do sztuki tanecznej - reklamuje się w sieci, dodając, że jej Polish Club to miejsce, gdzie pasja łączy się z... przygodą”, takimi pięknymi słowami tancerka reklamuje swój biznes.

Ulubienica widzów, która w marcu skończyła 38 lat, jest też licencjonowaną trenerką i instruktorką tańca sportowego, sędzią I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz… osobą o wielkim sercu. Jak dowiadujemy się z sieci żona Andreja Mosejcuka współpracuje na co dzień z Polskim Stowarzyszeniem Terapii Behawioralnej. Organizacja zajmuje się pomaganiem osobom niepełnosprawnym z dysfunkcjami intelektualnymi.

Zobacz też: Iwona Pavlović ostro odpowiada byłemu tancerzowi „Tańca z gwiazdami”!

Serdecznie gratulujemy wszystkich osiągnięć! A jak zmieniała się przez lata Kamila Kajak? Sprawdź poniżej.

Kamila Kajak z mężem (w środku) -2022, kwiecień

1/5
Kamila Kajak, Olivier Janiak, 2005
Copyright @Rafal MESZKA/East News
1/5

Kamila Kajak w pierwszej edycji Tańca z gwiazdami zatańczyła z Olivierem Janiakiem. Debiut w telewizji i od razu wygrana!

2/5
Kamila Kajak, Krzysztof Tyniec, 2007
Copyright @TRICOLORS/East News
2/5

Dwa lata później tancerka partnerowała w show Krzysztofowi Tyńcowi - z nim też zajęła najwyższe miejsce na podium

3/5
 KAMILA KAJAK, ANDREJ MOSEJCUK, mąż
Copyright @Bartosz KRUPA/East News
3/5

W 2011 roku Kamila Kajak wyszła za mąż. Jej ukochany to Andrej Mosejcuk. Para ma sześcioletnią córkę Orianę

4/5
Kamila Kajak, Antek Królikowski, 2014
Copyright @VIPHOTO/East News
4/5

Na chwilę przed zajściem w ciążę, w roku 2014, tancerka na jedną edycję wróciła do Tańca z gwiazdami. Z Antkiem Królikowskim zajęli 10. na 12 miejsc

5/5
 KAMILA KAJAK, ANDREJ MOSEJCUK, mąż, 2020 teledysk Baila Me
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Ulubienica widzów rzadko pokazuje się publicznie. To ostatnie zdjęcie, jakie znaleźliśmy w agencjach fotograficznych - plan teledysku do piosenki Baila Me z sierpnia 2020 roku. Trzeba przyznać, że dla pani Kamili czas się zatrzymał!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.