Tancerka prowadzi własny biznes

Rafał Kowalski 24 września 2021 17:52

Pierwsza polska edycja Tańca z gwiazdami nie okazałaby się takim wielkim sukcesem, gdyby nie wspaniali tancerze. To pewne! Wśród grupy szczęśliwców, którzy od początku istnienia show partnerowali osobom znanym, była Kamila Kajak (dziś Kajak-Mosejcuk). Choć od jej debiutu w telewizji mija już 16 lat, wielu widzów wciąż jest ciekawych, co u niej słychać…

Kamila Kajak-Mosejcuk – edukacja, Taniec z gwiazdami, życie prywatne

Ulubienica publiczności zaczęła przygodę z tańcem, gdy miała zaledwie 10 lat. „Moja mama przechodziła obok szkoły tańca w Warszawie i chciała bym spróbowała. Kiedy zaczęłam tańczyć czułam się naprawdę dobrze. Po 2 latach zaczęłam czuć, że taniec zabiera mi zbyt wiele czasu i chciałam to zakończyć. Czułam, że nie mam wystarczająco dużo czasu, aby robić inne rzeczy, więc zrobiłam sobie przerwę”, opowiadała Kamila Kajak blogowi SwingupSwingdown.wordpress.com. Przerwa trwała jednak tylko pół roku, a potem nastolatka zaczęła ćwiczyć nowe choreografie z kuzynem. Wspólna praca nie trwała niestety długo, bo przez lenistwo krewnego Kamila zaczęła szukać innych partnerów…

Jednymi z jej kolejnych towarzyszy na sali treningowej byli Michał Orłowski, Rafał Maserak i Łukasz Czarnecki. W 2005 roku tancerka porzuciła na chwilę kolejne zawody i wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. W programie pokazywanym przez TVN pomagała na parkiecie Olivierowi Janiakowi, Krzysztofowi Tyńcowi (z nimi sięgnęła zresztą po Kryształową Kulę) Markowi Włodarczykowi, Krzysztofowi Bosakowi czy Tomaszowi Schimscheinerowi.

Kończył się rok 2009 i gwiazda zrezygnowała z telewizyjnej przygody. Chwilę wcześniej los przyniósł jej jednak propozycję trenowania tańca z Andrejem Mosejcukiem, co zupełnie odmieniło życie Kamili Kajak. Parę zaczął łączyć nie tylko sport, ale i miłość. Dziś zakochani są 10 lat po ślubie i mają córkę Orianę.

CZYTAJ TEŻ: Żora Korolyov krytykuje nową edycję „Tańca z Gwiazdami”: „Nie żyję za dobrze z tym programem”

Czym dziś zajmuje się Kamila Kajak?

Po narodzinach dziecka gwiazda programu Taniec z gwiazdami wróciła do niego tylko raz, by siedem lat temu partnerować Antoniemu Królikowskiemu. Aktor odpadł jednak w trzecim odcinku show.

Dziś Kamila Kajak-Mosejcuk prowadzi wraz z mężem własną szkołę tańca. „Nasza szkoła powstała z miłości do sztuki tanecznej - reklamuje się w sieci, dodając, że jej Polish Club to miejsce, gdzie pasja łączy się z... przygodą”, takimi pięknymi słowami tancerka reklamuje swój biznes.

Ulubienica widzów, która w marcu skończyła 37 lat, jest też licencjonowaną trenerką i instruktorką tańca sportowego, sędzią I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz… osobą o wielkim sercu. Jak dowiadujemy się z sieci żona Andreja Mosejcuka współpracuje na co dzień z Polskim Stowarzyszeniem Terapii Behawioralnej. Organizacja zajmuje się pomaganiem osobom niepełnosprawnym z dysfunkcjami intelektualnymi.

Zobacz też: Iwona Pavlović ostro odpowiada byłemu tancerzowi „Tańca z gwiazdami”!

Serdecznie gratulujemy wszystkich osiągnięć! A jak zmieniała się przez lata Kamila Kajak? Sprawdź poniżej. 

1/5
Kamila Kajak, Olivier Janiak, 2005
Copyright @Rafal MESZKA/East News
1/5

Kamila Kajak w pierwszej edycji Tańca z gwiazdami zatańczyła z Olivierem Janiakiem. Debiut w telewizji i od razu wygrana!

2/5
Kamila Kajak, Krzysztof Tyniec, 2007
Copyright @TRICOLORS/East News
2/5

Dwa lata później tancerka partnerowała w show Krzysztofowi Tyńcowi - z nim też zajęła najwyższe miejsce na podium

3/5
 KAMILA KAJAK, ANDREJ MOSEJCUK, mąż
Copyright @Bartosz KRUPA/East News
3/5

W 2011 roku Kamila Kajak wyszła za mąż. Jej ukochany to Andrej Mosejcuk. Para ma sześcioletnią córkę Orianę

4/5
Kamila Kajak, Antek Królikowski, 2014
Copyright @VIPHOTO/East News
4/5

Na chwilę przed zajściem w ciążę, w roku 2014, tancerka na jedną edycję wróciła do Tańca z gwiazdami. Z Antkiem Królikowskim zajęli 10. na 12 miejsc

5/5
 KAMILA KAJAK, ANDREJ MOSEJCUK, mąż, 2020 teledysk Baila Me
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Ulubienica widzów rzadko pokazuje się publicznie. To ostatnie zdjęcie, jakie znaleźliśmy w agencjach fotograficznych - plan teledysku do piosenki Baila Me z sierpnia 2020 roku. Trzeba przyznać, że dla pani Kamili czas się zatrzymał!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.