Tancerka prowadzi własny biznes...

Rafał Kowalski 26 sierpnia 2023 21:01

Była jedną z największych gwiazd Tańca z Gwiazdami, gdzie między innymi z Olivierem Janiakiem i Krzysztofem Tyńcem wywalczyła Kryształową Kulę... Z czasem odeszła jednak z show-biznesu i zajęła się czymś zupełnie innym. Co teraz robi Kamila Kajak?

Kamila Kajak-Mosejcuk – edukacja, Taniec z gwiazdami, życie prywatne

Ulubienica publiczności zaczęła przygodę z tańcem, gdy miała zaledwie 10 lat. „Moja mama przechodziła obok szkoły tańca w Warszawie i chciała, bym spróbowała. Kiedy zaczęłam tańczyć czułam się naprawdę dobrze. Po 2 latach zaczęłam czuć, że taniec zabiera mi zbyt wiele czasu i chciałam to zakończyć. Czułam, że nie mam wystarczająco dużo czasu, aby robić inne rzeczy, więc zrobiłam sobie przerwę”, opowiadała Kamila Kajak blogowi SwingupSwingdown.wordpress.com. Przerwa trwała jednak tylko pół roku, a potem nastolatka zaczęła ćwiczyć nowe choreografie z kuzynem. Wspólna praca nie trwała niestety długo, bo przez lenistwo krewnego Kamila zaczęła szukać innych partnerów…

Jednymi z jej kolejnych towarzyszy na sali treningowej byli Michał Orłowski, Rafał Maserak i Łukasz Czarnecki. W 2005 roku tancerka porzuciła na chwilę kolejne zawody i wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. W programie pokazywanym przez TVN pomagała na parkiecie Olivierowi Janiakowi, Krzysztofowi Tyńcowi (z nimi sięgnęła zresztą po Kryształową Kulę) Markowi Włodarczykowi, Krzysztofowi Bosakowi czy Tomaszowi Schimscheinerowi.

CZYTAJ TAKŻE: Zniknęła z telewizji, później odniosła wielki sukces. Mąż jest wielkim wsparciem Magdaleny Mikołajczak-Olszewskiej

Kończył się rok 2009 i gwiazda zrezygnowała z telewizyjnej przygody. Chwilę wcześniej los przyniósł jej jednak propozycję trenowania tańca z Andrejem Mosejcukiem, co zupełnie odmieniło życie Kamili Kajak. Parę zaczął łączyć nie tylko sport, ale i miłość. Dziś zakochani są już 11 lat po ślubie i wspólnie wychowują córkę Orianę.

Czym dziś zajmuje się Kamila Kajak?

Po narodzinach dziecka gwiazda programu Taniec z gwiazdami wróciła do niego tylko raz, by partnerować Antoniemu Królikowskiemu. Aktor odpadł jednak w trzecim odcinku show.

Dziś Kamila Kajak-Mosejcuk prowadzi wraz z mężem własną szkołę tańca. „Nasza szkoła powstała z miłości do sztuki tanecznej — reklamuje się w sieci, dodając, że jej Polish Club to miejsce, gdzie pasja łączy się z... przygodą”, takimi pięknymi słowami tancerka reklamuje swój biznes. Na Instagramie gwiazda rzadko dzieli się zdjęciami, ale za to inni chętnie oznaczają ją na fotografiach. Dzięki temu wiemy, że spod skrzydeł pani Kamili wychodzi wielu mistrzów parkietu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kochały go miliony, później usunął się w cień. Co dzisiaj robi Zbigniew Nowak, czyli słynny uzdrowiciel?

To jednak nie koniec zawodowych wyzwań. Ulubienica widzów jest też licencjonowaną trenerką i instruktorką tańca sportowego, sędzią I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz… osobą o wielkim sercu. Jak dowiadujemy się z sieci żona Andreja Mosejcuka współpracuje na co dzień z Polskim Stowarzyszeniem Terapii Behawioralnej. Organizacja zajmuje się pomaganiem osobom niepełnosprawnym z dysfunkcjami intelektualnymi.

Serdecznie gratulujemy wszystkich osiągnięć! A jak zmieniała się przez lata Kamila Kajak? Sprawdź poniżej. 

Kamila Kajak z mężem (w środku) -2022, kwiecień

1/5
Kamila Kajak, Olivier Janiak, 2005
Copyright @Rafal MESZKA/East News
1/5

Kamila Kajak w pierwszej edycji Tańca z gwiazdami zatańczyła z Olivierem Janiakiem. Debiut w telewizji i od razu wygrana!

2/5
Kamila Kajak, Krzysztof Tyniec, 2007
Copyright @TRICOLORS/East News
2/5

Dwa lata później tancerka partnerowała w show Krzysztofowi Tyńcowi - z nim też zajęła najwyższe miejsce na podium

3/5
 KAMILA KAJAK, ANDREJ MOSEJCUK, mąż
Copyright @Bartosz KRUPA/East News
3/5

W 2011 roku Kamila Kajak wyszła za mąż. Jej ukochany to Andrej Mosejcuk. Para ma sześcioletnią córkę Orianę

4/5
Kamila Kajak, Antek Królikowski, 2014
Copyright @VIPHOTO/East News
4/5

Na chwilę przed zajściem w ciążę, w roku 2014, tancerka na jedną edycję wróciła do Tańca z gwiazdami. Z Antkiem Królikowskim zajęli 10. na 12 miejsc

5/5
 KAMILA KAJAK, ANDREJ MOSEJCUK, mąż, 2020 teledysk Baila Me
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Ulubienica widzów rzadko pokazuje się publicznie. To ostatnie zdjęcie, jakie znaleźliśmy w agencjach fotograficznych - plan teledysku do piosenki Baila Me z sierpnia 2020 roku. Trzeba przyznać, że dla pani Kamili czas się zatrzymał!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.