Krzysztof Wiśniewski, Małgorzata Socha
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Gdy Małgorzata Socha miała 16 lat, poznała swojego męża. Kim jest i czym się zajmuje Krzysztof Wiśniewski?

„Mój mąż nie myślał nigdy o show-biznesie. Nie jest związany z naszą branżą”, wyznała

Karol Sowa 30 listopada 2022 19:59
Krzysztof Wiśniewski, Małgorzata Socha
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

O mężu Małgorzaty Sochy niewiele wiadomo. „Nie myślał nigdy o show-biznesie. Nie jest związany z naszą branżą. Osoba, która jest w cieniu, zawsze wywołuje duże zaciekawienie”, mówiła aktorka. Krzysztof Wiśniewski urodził się w 1977 roku. Swoją żonę poznał na wakacjach w Darłówku. Mimo że popularna aktorka miała wtedy zaledwie 16 lat, to byli pewni, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, której nie mogą stracić. Nieustannie budują doskonałą relację. Są wzorem dla swoich pociech i inspiracją dla wielu fanów. Kim jest i czym się zajmuje mąż ulubienicy widzów?

Historia miłości Małgorzaty Sochy i Krzysztofa Wiśniewskiego

Starszy o trzy lata Krzysztof niemal od samego początku oczarował piękną artystkę. Co więcej, po 12 latach od pierwszego spotkania, wzięli ślub. Był to 2008 rok. Międzyczasie oboje postawili na samorozwój. Ona stała się sławną aktorką, a on ukończył politechnikę. Przypomnijmy, że Krzysztof Wiśniewski mieszkał przez pewien czas poza Warszawą, natomiast jego ukochana w stolicy. „Krzysiek wydzwaniał do mnie z budek telefonicznych. Wiedział dokładnie, gdzie są takie, które się zacinają i z tego powodu można rozmawiać dłużej za te same pieniądze. Dzięki telekomunikacji jesteśmy dzisiaj małżeństwem”, wspominała z uśmiechem Małgosia Socha. Do dzisiaj robią wszystko, aby ich miłość nigdy nie osłabła. 

Narodziny pierwszej pociechy wszystko zmieniły. Mąż artystki postanowił rozwijać się jako inżynier oraz zdecydował się na pełną pomoc swojej żonie w wychowaniu dziecka. Z czasem zostali rodzicami trójki latorośli. „Dwadzieścia lat temu były po prostu inne wzorce. Kobiety przejmowały większość zadań związanych z opieką nad dziećmi i domem. Były Zosiami Samosiami. A dziś mamy równouprawnienie. Zawsze czekam na Krzysia z kąpielą małej. Świetnie opiekuje się naszą córeczką, a kąpiel buduje ich więź. Uważam, że zarówno mama, jak i tata znają potrzeby dziecka, ale — jak zawsze — chodzi o dobre chęci”, wyznała aktorka w rozmowie z Grazią.  

CZYTAJ TEŻ: Ile obecnie zarabiają piłkarze reprezentacji Polski? Te kwoty robią wrażenie...

Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Fot. Instagram @malgosia_socha

Małgorzata Socha z mężem, Krzysztof Wiśniewski
Fot. Instagram @malgosia_socha

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy?  

Aktorka w rozmowie z Pudelkiem mówiła, że: „Mój mąż nie myślał nigdy o show-biznesie. Nie jest związany z naszą branżą. Osoba, która jest w cieniu, zawsze wywołuje duże zaciekawienie. Ludzie są ciekawi, to jest bardzo miłe”, stwierdziła.  

O mężu gwiazdy niewiele wiadomo. Wiemy, że skończył politechnikę i zawodowo zajmuje się inżynierią. Krzysztof i Małgosia wychowują też trójkę pociech: Zofię, Barbarę i Stanisława. W ich opiekę wkładają całe serce. „Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu. Mam 40 lat, jestem spełniona jako mama, jako żona i jako aktorka. We wszystkich aspektach. I cieszę się, że mając tyle lat, ile mam, nie siedzę sama przy stoliku w kawiarni i nie żalę się przyjaciółkom, że mam karierę, ale nie mam rodziny”, mówiła dwa lata temu na łamach VIVY!. „Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym”, dodawała.  

Gwiazda telewizji często podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. „Bawią mnie pytania dziennikarzy: »Kiedy następny film, kiedy następny serial?«. Mój czas nie jest z gumy, dzieci rosną, chcę być dla nich. Dlatego między innymi zrezygnowałam z grania w teatrze. [...]  Teraz mam taki moment w życiu, że najważniejsi są Zosia, Basia i Staś. To oni mnie potrzebują. Jak miałabym im wytłumaczyć, że wieczorem, kiedy powinnam mieć czas dla nich, muszę iść do teatru? Gdybym nie grała w serialach, być może bym nie zrezygnowała. Jak dzieciaki będą starsze, zapukam do jakiegoś teatru. Może ktoś mi otworzy…”, zapewniała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.