Kasia Cerekwicka, VIVA! 10/2015
Fot. Zuza Krajewska/LAf AM
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Katarzyna Cerekwicka zaręczyła się! Kim jest jej partner?

Gwiazda podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością

Gabriela Czernecka 9 lipca 2018 16:30
Kasia Cerekwicka, VIVA! 10/2015
Fot. Zuza Krajewska/LAf AM

Kasia Cerekwicka zaręczyła się? Wszystko na to wskazuje. Wpis na Instagramie piosenkarki wzbudził czujność jej fanów, którzy już w komentarzach wypisują gratulacje. Kasia Cerekwicka podzieliła się wyjątkową fotografią, na której w pełnej okazałości prezentuje pierścionek zaręczynowy i dłoń ukochanego. Wygląda na to, że w polskim show-biznesie szykuje się kolejny ślub!

Katarzyna Cerekwicka zaręczona!

O zaręczynach Kasi Cerekwickiej jej fani dowiedzieli się z Instagrama. To tam piosenkarka zamieściła zdjęcie pierścionka zaręczynowego, które opisała wymownym podpisem: „Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia często jej wyzwania. Rozdziela dwoje kochających się ludzi, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Naszym zdaniem jest przetrwać te wszystkie burze i zrozumieć, że tylko raz w życiu dostajemy dar czystej miłości. Reszta to złudzenie tej właściwej”, czytamy.

Wygląda na to, że Kasia Cerekwicka dołączyła do grona gwiazd, które lada dzień staną na ślubnym kobiercu. Kim jest partner Kasi Cerekewickiej? Wokalistka swoje życie prywatne pozostawia z dala od mediów. Na swoim Instagramie również nie zamieszcza z nim zdjęć. Jedyna wzmianka na temat partnera Kasi Cerekwickiej pojawiła się w 2015 roku, ale jego tożsamość wciąż pozostaje nieznana.

Wygląda na to, że swoim szczęściem para woli dzielić się we dwójkę. Serdecznie gratulujemy!  

Kasia Cerekwicka, VIVA! 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?