Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Żyła i Justyna Żyła są już po rozwodzie!

„Justyna i Piotr pożegnali się z klasą”

Olga Figaszewska 26 listopada 2018 13:25
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

O napiętej sytuacji między małżeństwem usłyszeliśmy ponad pół roku temu. Justyna Żyła opublikowała na swoim Intagramie poruszający wpis, w którym informowała o tym, że skoczek zostawił ją i dwójkę dzieci. Odszedł do innej kobiety. Potem wielokrotnie wypowiadała się o kulisach rozpadu małżeństwa ze skoczkiem. Piotr Żyła w odpowiedzi wyznał, że ich związek przeszedł do historii. Ale całą prawdę zdradził dopiero w programie Uwaga. TVN. Teraz okazuje się, że para jest już po rozwodzie.

Rozstanie Justyny Żyły i Piotra Żyły

Tworzyli szczęśliwą rodzinę i z pozoru udane małżeństwo. Byli razem od dwunastu lat! Wychowywali dwójkę dzieci, 11-letniego Jakuba oraz 6-letnią Karolinę. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że ich małżeństwo przechodziło poważny kryzys.

„Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać”, napisała w lutym Justyna Żyła na Instagramie. „Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różna podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć”, wyznała potem w wywiadzie dla WP Kobieta.

Piotr Żyła odniósł się do zarzutów żony dopiero w programie Uwaga. TVN. Deklarował, ze przedstawiona przez nią wersja wydarzeń znacząco różni się od prawy. „Przyszedł czas żeby to podsumować to, co się działo. Była kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance - nie wiem, skąd ona się wzięła. Nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę. Mieliśmy z Justyną kłótnie od dłuższego czasu, kłóciliśmy się o wszystko (...) Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni. Justyna kilka razy mnie pakowała, w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę”, wyjawił skoczek w programie.

Zdementował również informacje, jakoby nie dbał o kontakt z dwójką dzieci. „Cały czas jeździłem do dzieci, poświęcałem każdą wolną chwilę, zrobiłbym dla nich wszystko, a czasem dużo. Uczę się być ojcem dla moich dzieci, a nie kolegą. Czasem to wyglądało tak, że z racji tego, że nie miałem czasu, pozwalałem im na wszystko...”, dodał. Para podejmowała próby ratowania związku. Bezskutecznie.

Rozwód Justyny Żyły i Piotra Żyły

Tę informację udawało im się długo utrzymać w tajemnicy.  Jak donosi magazyn Flesz, Justyna i Piotr Żyła są już po rozwodzie. Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej orzekł rozwód za porozumieniem stron już na początku listopada. Parze udało się dojść do porozumienia w związku z podziałem majątku, zasądzeniem alimentów i opieką nad dziećmi. „Justyna i Piotr pożegnali się z klasą i pozostali w dobrych relacjach”, czytamy. Piotr Żyła będzie spotykał się z dziećmi dwa razy w tygodniu, a także w co drugi weekend. A Justyna Żyła wraz z pociechami zamieszka w domu w Wiśle.
 
Ostatni wpis Justyny Żyły na Instagramie rzeczywiście może świadczyć o tym, że byli małżonkowie zakopali między sobą topór wojenny. W ubiegłym tygodniu kibicowała skoczkowi wraz z dziećmi podczas zawodów Pucharu Świata w Wiśle. Teraz zamieściła zdjęcie, na którym ich córeczka cieszy się z sukcesu Piotra Żyły. „Przychodzi taki moment gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje”, napisała Justyna Żyła.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miał być nowy post ...pyszne domowe gołąbki 😋ale pokonało mnie to zdjęcie ,gdybym nie przeżyła ..🧐istnieje coś takiego jak 👨‍👧córeczka tatusia 🤷‍♀️(u mnie była nią moja siostra 👅👁😍)Przychdzi taki moment gdy emocje opadaja i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje 😍☺️a Kibicem (nie mylic z innym”kibicami”) jest się zawsze 😅a Twoja „psychofanka”jest tylko jedna 😂😂😂Gratulujemy raz jeszcze👏👌👍skijumping#coreczkatatusia #miloscnigdysieniekonczy#fanka#szczescienasze#dumaztaty#piotrzyla#gratulujemy#kibicujemy🙌👍👌✊👊PS Dla mnie to zdjęcie jest tak słodkie ...jak najsłodsza słodycz i żaden negatywny komentarz nie zepsuje tego momentu 😍uchwyconego na tym zdjęciu 🙌🙃PS2 tak sobie myśle ... a mogłam jednak zdjęcie tych gołąbkow 👀wrzucić 🤔🤫😂

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Piotr Żyła, Justyna Żyła FB

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.