Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła chce wrócić do męża? Jej internetowy wpis zaskakuje!

Skoczek doczekał się morza komplementów...

Rafał Kowalski 5 grudnia 2018 20:01
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Fot. East News

Na początku listopada Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej ogłosił rozwód Piotra Żyły i Justyny Żyły. Po zakończonej rozprawie celebrytka przyznała, że poczuła dużą ulgę. Minęło kilka tygodni, rozpoczął się sezon skoków narciarskich, a część obserwatorów Justyny Żyły zaczęła podejrzewać, że pasjonatka gotowania chce wrócić do męża…

Zaskakujący wpis Justyny Żyły

W ostatnich dniach Piotr Żyła świetnie radził sobie podczas zawodów w skokach narciarskich zajmując wysokie miejsca w końcowej stawce konkursowej. Justyna Żyła wraz z dziećmi oglądała wszystkie zawody w telewizji i relacjonowała fanom emocje swoje i bliskich. Na InstaStories celebrytka dodała zdjęcie Piotra i podpisała je „Brawo ojciec”.

Z kolei na głównej stronie instagramowego konta Justyna Żyła zamieściła zdjęcie córeczki wysyłającej całusa w stronę telewizora i opisała je bardzo ciepłym w stosunku do byłego męża komentarzem. I choć wiele osób zwróciło uwagę, że być może celebrytka chce wrócić do skoczka, to Justyna wyjaśniła, że zależy jej tylko na przyjaźni. „Miał być nowy post... pyszne domowe gołąbki, ale pokonało mnie to zdjęcie […]. Istnieje coś takiego jak córeczka tatusia (u mnie była nią moja siostra) Przychodzi taki moment gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje. Kibicem (nie mylić z innym ”kibicami”) jest się zawsze a Twoja „psychofanka” jest tylko jedna. Gratulujemy raz jeszcze #miloscnigdysieniekonczy #fanka #szczescienasze #dumaztaty”, czytamy w sieci.

Niestety, część internautów zaczęła komentować zdjęcie i jego podpis w negatywny sposób, sugerując, że Justyna Żyła się ośmiesza. „Tak sobie myślę ... a mogłam jednak zdjęcie tych gołąbków wrzucić…”, skomentowała całą sytuację gospodyni nowego programu telewizji Active Family.

Hmm.., a Wy co sądzicie o tej sytuacji? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Fot. Facebook @Piotr Żyła

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.