O TYM JEST GŁOŚNO

Wiemy, jakie show poprowadzi Justyna Żyła! Pierwsze zdjęcia z planu wyglądają intrygująco…

Kiedy premiera?

Rafał Kowalski 5 grudnia 2018 12:11

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja o tym, że Justyna Żyła zostanie gwiazdą nowego programu telewizyjnego. Dziś już wiemy, że to prawda oraz znamy pierwsze szczegóły projektu. Program będzie nosił nazwę Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta! i będzie emitowany od 18 grudnia na kanale Active Family. A jakie będą zasady?

Nowy program Justyny Żyły – szczegóły

Format będzie polegał na przedstawieniu historii skłóconych małżonków, przyjaciół czy sąsiadów, którzy przy mediacji prowadzonej przez byłą żonę popularnego skoczka, będą próbowali się pogodzić. Pierwsze odcinki programu zostały już nakręcone, ale na premierę telewizyjną będziemy musieli poczekać do 18 grudnia o godzinie 22:00.

Prezes firmy R.D.F. Entertainment, właściciela kanału Active Family zareklamował show w kilku zdaniach. „Bohaterowie zgłaszający się do tego programu zdecydowali się na trudny krok. Chcą dać sobie szansę na rozwiązanie konfliktu, czy też ważnych dla nich, bolących ich spraw. Konfrontacja ma oczyścić atmosferę. Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo", twierdzi Przemek Petryszyn.

Jak Justyna Żyła poradzi sobie w roli prowadzącej? Czas pokaże, ale można przypuszczać, że bardzo dobrze. W końcu do tej pory była ukochana Piotra Żyły miała okazję sprawdzić się w podobnej roli na swoim internetowym kanale kulinarnym… W trakcie oczekiwania na pierwszy odcinek Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta! zachęcamy do zobaczenia pierwszych zdjęć z planu programu. Będzie hit? Mamy nadzieję, że po pierwszych wynikach oglądalności, show trafi na jedną z głównych anten... 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.