Ślub Agnieszki Kaczorowskiej, Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela poprowadzi własny program! O czym? Nie uwierzycie..

Fani są wniebowzięci!

Gabriela Czernecka 1 stycznia 2019 20:20
Ślub Agnieszki Kaczorowskiej, Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska-Pela w ciąży! - tak wspaniałą wiadomość dotarła do nas w ostatni dzień minionego roku. Tancerka podzieliła się nią z fanami na Instagramie fotografią, na której mieliśmy okazję podziwiać jej delikatnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. Szybko posypały się gratulacje, ale okazuje się, że gwiazda szykowała dla swoich obserwatorów jeszcze jedną niespodziankę. Po ogłoszeni ciąży postanowiła stworzyć specjalny cykl dla młodych mam. Poznajcie szczegóły! 

Agnieszka Kaczorowska-Pela w ciąży 

Rok 2018 był dla Agnieszki Kaczorowskiej-Peli bardzo intensywnym, ale i wyjątkowym czasem. Gwiazda stanęła na ślubnym kobiercu, a pod koniec 2018 roku ogłosiła, że wraz z mężem Maciejem Pelą spodziewają się pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat w 2019 roku. Zakochani przygotowują się teraz do kolejnej roli w swoim życiu - roli rodziców. Z tej okazji Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z fanami następną wspaniałą wiadomością.

Agnieszka Kaczorowska-Pela Będę mamą

Tancerka postanowiła wystartować ze specjalnym programem na swoim kanale na Youtubie. Gwiazda będzie opowiadała o… macierzyństwie. Z pierwszym premierowym odcinkiem wystartuje już 7 stycznia, a zapowiedź tego, co będziemy mieli okazję widzieć, zaprezentowała na Instagramie. „Tworzę dla Was cykl rozmów o nazwie „Będę mamą” . Będą to spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać Wam dużą wartość merytoryczną, ponieważ dobrze wiem jaką potrzebę informacji ma przyszła mama…. Gdzie?  Na moim kanale na YT! Już dziś zapraszam Was do subskrypcji, aby nie przegapić pierwszego odcinka  LINK w BIO. Kiedy?  Co poniedziałek ! Startujemy 7 stycznia !!! O czym będziemy rozmawiać?  O wszystkim tym co ważne dla kobiet w ciąży! O odżywianiu, o aktywności, o przygotowaniach do porodu, o seksie, o podróżach…”, czytamy. 

Okazuje się, że formuła programu będzie polegać na tym, że fani mają zadawać gwieździe pytania, które ich nurtują, a ta postara się na nie odpowiedzieć. „UWAGA ! Masz pytania, pomysł na temat do rozmowy? Koniecznie podziel się nim ze mną w komentarzu. Chcę, aby cykl odpowiadał na Wasze pytania!”, czytamy. 

Przyszłej mamie życzymy powodzenia. A Wy, będziecie oglądać? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.