Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski dostaną wspólny program?!

To musiało się tak skończyć!

Gabriela Czernecka 27 czerwca 2018 13:58
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski będą mieli wspólny program telewizyjny? Wszystko na to wskazuje. Wygląda na to, że stacja TVN postanowiła wykorzystać potencjał dziennikarskiej pary i fakt, że to obie gwiazdy ich stacji. Według Faktu, TVN proponuje parze prowadzenie wspólnego programu podróżniczego!

Wojciechowska i Kossakowski: wspólny program podróżniczy

Co do tego, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski świetnie sprawdziliby się w formie prowadzących, nikt nie ma wątpliwości. Martyna ma na koncie genialną serię programów Kobieta na krańcu świata, a Kossakowski autorski program Kossakowski. Szósty zmysł. Nic dziwnego, że stacja zaproponowała lubianym przez widzów dziennikarzom, by wspólnie poprowadzili program podróżniczy.

Taki format mieliśmy okazję obserwować na przykładzie innej pary, Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, którzy wzięli udział w dziesięcioodcinkowym Iron Majdan, gdzie odwiedzali najdalsze zakątki świata, poddając się ekstremalnym wyzwaniom. Oferta dla Wojciechowskiej i Kossakowskiego jest jednak o tyle ciekawa, że zakochani wciąż oficjalnie nie potwierdzili swojego związku. 

Choć raz mieliśmy okazję widzieć ich publicznie, to para nie komentuje tego, co tak naprawdę ich łączy. Czy zdecydują się na wspólny program? „Wszystko zależy od tego, czy wymyślą coś fajnego i znajdą czas na realizację. Nie chcą bowiem dla tego projektu rezygnować z programów, które kręcą od dawna”,  twierdzi źródło Faktu

Czy para zdecydowałaby się pokazać kamerom, jak kształtuje się ich uczucie? „Właśnie dostali taką propozycję. Tylko od Martyny i Przemka zależałoby, jak program miałby wyglądać. Telewizja jest gotowa dostosować się do ich pomysłów. Dwójka zakochanych gwiazd tak czy inaczej powinna przyciągnąć widzów przed ekrany”, mówi informator tabloidu.

Dla serwisu plotek.pl stacja potwierdziła, że rozmowy na temat takiej produkcji faktycznie są w toku. „TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły”, brzmi oficjalny komunikat biura prasowego TVN.

Myślicie, że Martyna i Przemek zdecydują się na własne, podróżnicze show? 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Instagram @przekossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.