Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Paparazzi
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski dostaną wspólny program?!

To musiało się tak skończyć!

Gabriela Czernecka 27 czerwca 2018 13:58
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Paparazzi

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski będą mieli wspólny program telewizyjny? Wszystko na to wskazuje. Wygląda na to, że stacja TVN postanowiła wykorzystać potencjał dziennikarskiej pary i fakt, że to obie gwiazdy ich stacji. Według Faktu, TVN proponuje parze prowadzenie wspólnego programu podróżniczego!

Wojciechowska i Kossakowski: wspólny program podróżniczy

Co do tego, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski świetnie sprawdziliby się w formie prowadzących, nikt nie ma wątpliwości. Martyna ma na koncie genialną serię programów Kobieta na krańcu świata, a Kossakowski autorski program Kossakowski. Szósty zmysł. Nic dziwnego, że stacja zaproponowała lubianym przez widzów dziennikarzom, by wspólnie poprowadzili program podróżniczy.

Taki format mieliśmy okazję obserwować na przykładzie innej pary, Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, którzy wzięli udział w dziesięcioodcinkowym Iron Majdan, gdzie odwiedzali najdalsze zakątki świata, poddając się ekstremalnym wyzwaniom. Oferta dla Wojciechowskiej i Kossakowskiego jest jednak o tyle ciekawa, że zakochani wciąż oficjalnie nie potwierdzili swojego związku. 

Choć raz mieliśmy okazję widzieć ich publicznie, to para nie komentuje tego, co tak naprawdę ich łączy. Czy zdecydują się na wspólny program? „Wszystko zależy od tego, czy wymyślą coś fajnego i znajdą czas na realizację. Nie chcą bowiem dla tego projektu rezygnować z programów, które kręcą od dawna”,  twierdzi źródło Faktu

Czy para zdecydowałaby się pokazać kamerom, jak kształtuje się ich uczucie? „Właśnie dostali taką propozycję. Tylko od Martyny i Przemka zależałoby, jak program miałby wyglądać. Telewizja jest gotowa dostosować się do ich pomysłów. Dwójka zakochanych gwiazd tak czy inaczej powinna przyciągnąć widzów przed ekrany”, mówi informator tabloidu.

Dla serwisu plotek.pl stacja potwierdziła, że rozmowy na temat takiej produkcji faktycznie są w toku. „TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły”, brzmi oficjalny komunikat biura prasowego TVN.

Myślicie, że Martyna i Przemek zdecydują się na własne, podróżnicze show? 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Instagram @przekossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem
Fot. Paparazzi

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?