DOMY GWIAZD

Przestronnie i wygodnie... Tak mieszka Justyna Żyła z dziećmi!

Zobacz wnętrza domu celebrytki, który wart jest milion złotych

Konrad Szczęsny 18 sierpnia 2019 18:00

Rozstanie Piotra i Justyny Żyłów uznać można z powodzeniem za największy skandal 2018 roku. Żona skoczka nie stroniła od publicznego prania brudów na łamach portali społecznościowych oraz mediów. Internauci byli zaszokowani potrzebą emocjonalnego ekshibicjonizmu, jaki wykazywała początkująca celebrytka. Tym bardziej, że ta wątpliwej jakości sława dała widoczne rezultaty: nie tylko rozbieraną sesję w Playboyu oraz własny program, lecz także... udział w Tańcu z gwiazdami! Koniec końców para rozwiodła się w listopadzie zeszłego roku i otwartym pozostawało pytanie, co stanie się z domem, w którym mieszkali przez lata razem z dziećmi...

Dom Justyny Żyły i dzieci Piotra Żyły

Piotr Żyła zdecydował się oddać go byłej żonie i dwójce dzieci, 12-letniemu Kubie i 7-letniej Karolinie. Posiadłość mieści się w Wiśle-Kopydle. Jest to dom łączący elementy tradycyjne z innowacyjnymi, wydaje się przestronny i wygodny, w jego otoczeniu zaś nie brakuje zieleni i otwartych, robiących spore wrażenie przestrzeni.

Jak podaje serwis WP Gwiazdy, posiadłość wyceniana jest na około milion złotych. Wnętrza domu można zobaczyć dzięki zdjęciom, które Justyna Żyła opublikowała do tej pory na Instagramie. Widoczny jest na nich salon, kuchnia oraz pokój jednego z dzieci celebrytki.

Justyna Żyła regularnie dodaje na swoim Instagramie kolejne zdjęcia z domu. Podoba ci się sposób, w jaki jest urządzony?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.