Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla
O NICH JEST GŁOŚNO

Piotr Żyła ostrzega żonę! „Przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji’’

Skoczek odpowiada na zarzuty Justyny!

VIVA! 27 maja 2018 13:01
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla

Piotr Żyła będzie walczył o dobre imię. Słowa skoczka, które padły podczas ostatniego wywiadu, sugerują, że sportowiec nie odpuści. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami najgłośniejszego rozwodu w polskim show-biznesie. Atmosferę wokół rozstania Żyłów podgrzewa żona Piotra, która... wyrasta na gwiazdę portali plotkarskich!

Piotr Żyła o rozwodzie

Justyna Żyła z dnia na dzień stał się gwiazdą prasy kolorowej. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nikt nie wiedział, kim jest żona Piotra Żyły. Przez ten czas sytuacja uległa zmianie, a dziś o Justynie Żyle mówi się kontekście uczestniczki następnej edycji Tańca z Gwiazdami. Liczne wywiady o rozstaniu, a do tego rozbierana sesja w Playboyu — to sprawiło, że rozstanie Piotr Żyły z żoną po dwunastu latach małżeństwa zyskało miano skandalu.

Jak zapowiada Super Express, Justyna i Piotr stoczą sądową batalię o dom, który wyceniany jest na milion złotych. „To wszystko jest dla niej strasznie niesprawiedliwe. W końcu ziemię pod dom dała rodzina Justyny. Owszem on płacił, ale to ona miała na głowie nie tylko dzieci, ale i całą budowę. Od wjazdu pierwszej koparki była tam cały czas. Gotowała robotnikom (…) Justyna nie da się tak po prostu wyrzucić z domu’’, zdradza informator dziennika.

Piotr Żyła od oficjalnego oświadczenia nie komentował kolejnych zachowań żony. Ostatnio jednak przełamał się. I zrobił wyjątek. W rozmowie z tabloidem skoczek odpowiedział na pytanie dziennikarza, który podchwytliwe zapytał się, jaki wpływ na jego ostatni sezon miały zawirowania w życiu prywatnym. „Tamten sezon był dobry, chociaż nie najlepszy. Ale mam go za sobą i teraz pracujemy nad tym, by kolejny był lepszy. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego i wykonywać swoją pracę na treningach i zawodach na sto procent’’, podkreślił Piotr w rozmowie z Super Expressem.

Sportowiec nie ukrywał, że wersja wydarzeń, którą przedstawia jego żona, nieco różni się od tego, co sam chce powiedzieć na ten temat. „Może przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji na mój temat’’, skwitował Żyła.

Myślicie, że rozstanie Justyny i Piotra Żyłów będzie najgłośniejszym rozwodem tego roku? Jak widać, małżonkowie nie ustępują. 

Justyna Żyła, Piotr Żyła
Fot. East News

Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…