Zachowanie żony Piotra Żyły po raz kolejny szokuje

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 10:49

Żenada roku - tak internauci określili zachowanie Justyny Żyły w Dniu Ojca. Żona skoczka zdecydowała się tego dnia zrelacjonować proces pakowania wszystkich medali i trofeów męża na Instagramie. „Oszalałaś”, „Kiedy oprzytomniejesz, będziesz tego żałowała”, „Jak można posunąć się aż tak daleko?!”, grzmią oburzeni internauci.

Justyna Żyła zrelacjonowała pakowanie trofeów i medali męża na Instagramie

Trudno dziwić się tak emocjonalnym i pełnym goryczy komentarzom, ponieważ mało kto spodziewał się, że po intymnych zwierzeniach w sieci, dotyczących rozpadu związku i relacji Piotra Żyły z dziećmi oraz rozbieranej sesji w Playboyu o słynnym tytule „Góralu, czy nie nie żal?” Justyna Żyła będzie w stanie przekroczyć kolejne granice dobrego smaku i ludzkiej przyzwoitości. Jednak, jak się okazuje, nie ma nic niemożliwego!

Piotr Żyła z mamą pakowali jego trofea. Justyna Żyła umieściła nagranie na Instagramie

Na InstaStories żony skoczka pojawiła się relacja opatrzona hasztagiem „pakowanko”. Widzimy na niej starszą kobietę oraz młodszego mężczyznę. To najprawdopodobniej Piotr Żyła i jego mama, którzy w Dniu Ojca przyjechali zabrać część rzeczy sportowca z domu, w którym mieszkał wcześniej z żoną i dziećmi.

Co prawda trudno rozszyfrować słowa, które padają na nagraniu, ale w pewnym momencie skoczek mówi, próbując uspokoić kobietę: „Mama, nie mów...”, po czym nagranie. się urywa.

Da się wyczuć, że atmosfera w pomieszczeniu była wyjątkowo napięta i relacjonowanie pakowania przez Justynę Żyłę w mediach społecznościowych w najwyższym stopniu irytowało skoczka i jego mamę. 

I trudno im się dziwić...  

1/4
Justyna Żyła spakowała wszystkie trofea Piotra na Dzień Ojca
Copyright @Instagram @justynazyla
1/4

Piotr Żyła ze swoją mamą przyszli do domu, w którym skoczek mieszkał wcześniej z żoną i dziećmi, by spakować jego trofea i medale.

2/4
Justyna Żyła spakowała wszystkie trofea Piotra na Dzień Ojca
Copyright @Instagram @justynazyla
2/4

Justyna Żyła nie mogła odmówić sobie przyjemności zrelacjonowania całego procesu na Instagramie.

3/4
Justyna Żyła spakowała wszystkie trofea Piotra na Dzień Ojca
Copyright @Instagram @justynazyla
3/4

Piotr Żyła i jego mama byli wyraźnie poirytowani i zniesmaczeni zachowaniem Justyny Żyły, jednak starali się nie okazywać emocji.

4/4
Justyna Żyła spakowała wszystkie trofea Piotra na Dzień Ojca
Copyright @Instagram @justynazyla
4/4

Internauci już nazwali zachowanie Justyny Żyły żenadą roku.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.