Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NICH JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Baron naprawdę są parą?

„Są sobą zauroczeni”

Weronika Kostyra 21 marca 2019 10:33
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Kilka miesięcy temu związek Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego stał się przeszłością. Młoda gwiazda zdecydowała skoncentrować się na pracy. Ostatni czas jest w jej życiu niezwykle pracowity. Okazuje się jednak, że w jej sercu pojawiło się miejsce na uczucie. Niedawno pojawiły się plotki, że spotyka się z gitarzystą zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Byli widziani na wspólnej kolacji, a później fani po zdjęcia wywnioskowali, że spędzają razem wakacje. Choć żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień, coraz więcej wskazuje na to, że rzeczywiście są parą!

Julia Wieniawa i Baron są parą?

Julia Wieniawa i Baron prawdopodobnie dopiero od niedawna są parą. Dają sobie czas i zatrzymują rodzące się uczucie dla siebie. Nie sądzili pewnie, że zdradzą ich jednoczesne zdjęcia z wakacji na Wyspach Zielonego Przylądka. „Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów”, zdradziła ich znajoma magazynowi Fakt.

Aleksander Milwiw-Baron, czyli członek zespołu Afromental oraz juror programu The Voice of Poland jest o 15 lat starszy od Julii. Bardzo dba o prywatność i niewiele wiadomo o jego życiu uczuciowym. W 2017 roku oświadczył się swojej partnerce, Czarinie Russell, lecz od tamtej pory nie pojawiły się informacje na temat ich związku. Nie wiadomo więc, co jest między nimi obecnie.

Niecierpliwie czekamy na rozwiązanie tej tajemnicy…

Baron w kapturze

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.