Julia Wieniawa i Baron na wakacjach
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM JEST GŁOŚNO

Internauci okrutnie kpią ze związku Julii Wieniawy i Barona!

„Mógłby być Twoim ojcem”

Konrad Szczęsny 28 marca 2019 12:47
Julia Wieniawa i Baron na wakacjach
Fot. Instagram @juliawieniawa

On, dzięki roli jurora w The Voice of Poland, zdobył rzesze fanów. Ona szturmem wdarła na się szczyt popularności, dzięki czemu już ma status najlepiej zarabiającej aktorki młodego pokolenia. Związek Julii Wieniawy i Barona budzi ogromne emocje, szczególnie od momentu, w którym potwierdzili go, zamieszczając w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać: jedni gratulują, a inni... wytykają im różnicę wieku, która wynosi 15 lat!

Internauci hejtują związek Julii Wieniawy i Barona

We wtorek 25 marca zakochani opublikowali zdjęcie z wyjazdu na narty w Alpy, które podpisali: „Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale. ⛷🏂❄️ #nophotoplease #mylifesocomplicated”. Media i fani nie mieli wątpliwości, że w ten sposób potwierdzili krążące od kilku tygodni informacje, że są parą.

Niestety, część komentujących fotografie nie wyraziła z tego powodu entuzjazmu. Wręcz przeciwnie: zniesmaczeni stwierdzili, że związek zapewne szybko się rozpadnie i nie szczędzili przy tym przykrych słów Baronowi, wytykając mu, że jest starszy od Julii Wieniawy o 15 lat (on ma 35, ona 20).

„To zdjęcie powinno mieć podpis "na wakacjach z tatą" XD”, napisała złośliwie jedna z fanek. „Zostałeś babysitterem? :D”, zapytała inna na profilu muzyka. „Serio?! Z tą gówniarą?!”, dodał inny.

Nie brakuje jednak i takich komentarzy, w których fani podkreślają, że najważniejsze jest szczęście obojga i nie powinni w żaden sposób przejmować się hejtem, który się na nich wylał...

Związek Julii Wieniawy i Barona

Pierwsze informacje o tym, że Julia Wieniawa spotyka się z muzykiem grupy Afromental pojawiły się na początku lutego, gdy media obiegły zdjęcia z ich wspólnej kolacji. Baron twierdził jednak, że połączyła ich jedynie praca nad projektem. Później internauci odkryli, że para spędzała razem wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka. Potwierdzeniem ostatecznym były natomiast opublikowane na początku marca fotografie, dokumentujące ich randkę: szli do kina ulicami Warszawy, czule się obejmując.

Koniec końców Julia Wieniawa i Baron zamieścili wspólne zdjęcie w sieci, potwierdzając tym samym krążące w mediach informacje  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.