Baron
Fot. Instagram @alekbaron
Z ŻYCIA GWIAZD

Przez wiele lat szukał tej jedynej, u boku Sandry Kubickiej się ustatkował. Życie uczuciowe Aleksandra Barona było burzliwe

Niedawno został mężem, niebawem będzie ojcem

Karol Sowa 11 kwietnia 2024 14:16
Baron
Fot. Instagram @alekbaron

Nie milkną echa od chwili, w której Aleksander Baron i Sandra Kubicka powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wczoraj wieczorem ich social media płonęły, a internauci zasypywali ich pięknymi komentarzami. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu zakochani ogłosili również, że zostaną rodzicami! I choć teraz są niezwykle szczęśliwi, w przeszłości mieli bujne życie uczuciowe. 

Aleksander Baron i Sandra Kubicka do końca ukrywali informację o ślubie

Aleksander Baron nigdy nie ukrywał swoich partnerek. Z obecną żoną — Sandrą Kubicką związany jest od połowy 2021 roku. Po dwóch latach znajomości zakochani postanowili zrobić kolejny krok. Zaręczyli się w bajkowym Dubaju. Od tamtego czasu wszyscy czekali na informację o ślubie. Zanim jednak powiedzieli sobie sakramentalne "tak" za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że niebawem zostaną rodzicami. Dopiero później, bo 6 kwietnia 2024 roku sformalizowali związek. „06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć... mój mąż. To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam.", czytamy na Instagramie.

Zaś dzisiaj Sandra Kubicka postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały kulisy tego dnia. „Wtorek 4 dni przed ślubem : pisze do @jovanaa_djurovic z pytaniem kiedy wraca z Aten bo w sobotę o 13 będzie ślub.. Udało się znaleźć datę przed porodem! padła.. 😂 Potem do moich dziewczyn @izakucmierowska & @ewa_pieczarka_art_hair “ej zrobicie mnie w sobotę na ślub?” 😁 Ewa do ostatniej chwili myślała, że czesze mnie jako gościa na wesele. Pół godziny przed wyjściem połączyła kropki że to nasz ślub. 😂 Zadzwoniliśmy do rodzin i najbliższych powiedzieć jaka jest sytuacja. Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie ale nikt nie miał pretensji bo cytuje „tylko Wy mogliście coś takiego odwalić” 😂 Już za dobrze nas znają. Sukienkę z dzianiny zamówiłam ze strony dla ciężarnych. Przeznaczona na baby shower ale tylko w tą już się mieściłam. 🤭 Nadszedł ten dzień.. Napisaliśmy przysięgi, dostaliśmy drzewo od naszych świadków które posadzimy w nowym domu, ubraliśmy sraki w ślubne szelki, wystroiliśmy się i poszliśmy powiedzieć sobie „tak” ✨ Podpisałam się ostatni raz jako Kubicka i wyszłam z urzędu jako Milwiw-Baron 🤍
Ze wszystkich moich życiowych osiągnięć i doświadczeń, największym i najważniejszym jesteś dla mnie Ty @alekbaron Odkąd jestem z Alkiem czuję się jak feniks, który odrodził się i żyje na nowo. 🔥 Zupełnie inaczej patrzę na życie i mam inne priorytety. Po wszystkim poszliśmy na obiad do @bailawarsaw gdzie przyjaciele otworzyli dla nas wcześniej restaurację abyśmy mieli pełną prywatność. Dziękujemy 💛 Wiecie ile to dla nas znaczyło… Wróciliśmy do domu, położyliśmy się na kanapie, odpaliliśmy nasz ulubiony program @thevoicekidstvp i zasnęliśmy w siebie wtuleni. 🕊️✨. Dziadek i babcia wysłali nam certyfikat swojego ślubu.. okazało się że to ich 50 rocznica ślubu ✨💛 Some things are meant to be. To był idealny dzień. 😍", podsumowała. 

CZYTAJ TEŻ: Po usłyszeniu diagnozy podsumował ją jednym zdaniem. Te słowa wstrząsnęły żoną Patricka Swayze

Sandra Kubicka, Aleksander Baron, ślub - 06.04.2024 rok

Sandra Kubicka, Baron, Ślub
Fot. InstaStories Sandry Kubickiej fot. Natalia Poniatowska

Baron, Sandra Kubicka
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Aleksander Baron — poprzednie związki

Aleksander Baron od wielu lat wzbudzał wielkie zainteresowanie mediów. Nim się ustatkował u boku Sandry Kubickiej, wiódł życie, w którym nie brakowało romansów i lekkich uniesień. Juror The Voice of Poland i The Voice Kids wiele lat temu związany był między innymi z Aleksandrą Szwed. Artyści nie kryli swojego uczucia. Niestety ich związek przetrwał zaledwie 1,5 roku. „On cały czas oglądał się za innymi kobietami. Ola miała dość takiej huśtawki uczuć, bo zazdrość ją zjadała. Stwierdziła, że musi iść do przodu. Łączy ich wiele wspomnień, dlatego postanowili, że będą się dalej kolegować", kwitował w 2013 roku Fakt.

Aleksander Baron, Aleksandra Szwed

Aleksander Baron, Aleksandra Szwed
Fot. TRICOLORS/East News

Niedługo potem słynny muzyk zauroczył się w Katarzynie Grabowskiej. I choć byli zaręczeni, ich miłość szybko się skończyła. Powodem miał być... rzekomy romans Barona z Edytą Górniak, którą miał w sobie rozkochać na planie programu The Voice of Poland. Artyści dolewali oliwy do ognia w każdym z odcinków. Opowiadali wówczas o wspólnych wyjściach na miasto czy wielogodzinnych spacerach. Ale w pewnym momencie czara goryczy się przelała i wokalistka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. W oficjalnym oświadczeniu na Facebooku napisała: „Nie mam, nie miałam i nie będę miała z nim romansu. Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale trzeba – zapewniam – dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę", grzmiała. Sprawa więc ucichła...

Później media jednak huczały o związku Barona z Joanną Opozdą, która urzekła go nie tylko swoim pięknych uśmiechem, ale też poczuciem humoru. Para regularnie publikowała wspólne zdjęcia, lecz z dnia na dzień wszystko się skończyło. Do tej pory kulisy rozstania owiane są tajemnicą. 

Aleksander Baron, Edyta Górniak

Aleksander Baron, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Chwilę potem, bo w 2017 roku Aleksander Baron spotykał się z londyńską członkinią zespołu Hansa Zimmera — Cariną Russel. Ich uczucie z każdym dniem rosło w siłę. Na jednym z koncertów doszło nawet do zaręczyn, lecz chwilę potem wszystko się skończyło.

Ulubieniec publiczności spotykał się też z Julią Wieniawą. Oboje jednak przez długi czas wymownie milczeli i nie komentowali medialnych doniesień. Później jednak postanowili wyjść z cienia. Artyści pokazywali się razem na imprezach branżach i od czasu do czasu wychodzili ze znajomymi na miasto, co publikowali w sieci. „Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo. [...] Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną [...]. Alek wprowadził w moje życie dużo pozytywnej energii. Chyba tylko raz się pokłóciliśmy. On jest sam ze sobą szczęśliwy i sprawia, że inni są szczęśliwi w jego towarzystwie. To rzadka cecha", zwierzała się młoda aktorka na łamach Gali. I choć wydawało się, że ich związek będzie nabierał tempa, postanowili od siebie odejść. Artystka nazwała tę znajomość "krótką pomyłką". 

Aleksander Baron i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Najgłośniejszym związkiem Aleksandra Barona był jednak ten z Blanką Lipińską. Oboje zaczęli spotykać się początkiem 2020 roku. Wydawało się, że ich miłość nigdy się nie skończy. Wiedli niezwykle piękne i bajkowe życie, czym chwalili się w mediach społecznościowych. Para nie szczędziła sobie też pięknych słów i czułości, lecz ich idylla nagle dobiegła końca. Po 1,5 roku niezwykle intensywnego spotykania się Blanka Lipińska postanowiła zerwać z muzykiem. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: W szkole podstawowej rówieśnicy zgotowali jej prawdziwe piekło. To były najgorsze chwile w jej życiu

Aleksander Baron i Blanka Lipińska

Blanka Lipinska i Alek Baron na lukusowych wakacjach 2020
Fot. Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.