Doda, Dariusz Pachut, 22.04.2023 rok
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Związek Dody i Dariusza Pachuta przeszedł do historii? To właśnie u jego boku miała odnaleźć szczęście i ukojenie

Oto historia ich miłości

Karol Sowa 2 sierpnia 2023 14:56
Doda, Dariusz Pachut, 22.04.2023 rok
Fot. VIPHOTO/East News

W ubiegłym roku wierni fani Dody z zapartym tchem czekali na kolejne odcinki programu 12 kroków do miłości. W popularnym reality show wokalistka szukała drugiej połówki. To właśnie tam ulubienica publiczności pokazała się z innej, prywatnej strony. Przypomnijmy, że niedługo po emisji hitowej produkcji Polsatu Doda przyznała, że odnalazła ukochanego, z którym miała być już szczęśliwa. Oto historia Doroty Rabczewskiej i Dariusza Pachuta.

Doda i Emil Stępień — rozwód i depresja artystki

Doda nie miała szczęścia w miłości, o czym niejednokrotnie mówiła. Jej poprzednie związki wiele ją kosztowały. I choć wokalistka bardzo się angażowała w każdą z tych relacji, nie udało jej się zbudować stałego związku. Przypomnijmy, że w 2018 roku z Emilem Stępieniem stanęła na ślubnym kobiercu. W tamtym czasie wszyscy fani piosenkarki trzymali za nią kciuki. Z pozoru szczęśliwe małżeństwo skrywało wiele mrocznych tajemnic. Po rozwodzie w 2021 roku artystka przyznała, że potrzebowała pomocy psychologa. „Nie dałam wczoraj znać, bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziękuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku. Dziękuję Emilowi za wspólnych 5 lat… prywatnych i zawodowych", informowała swoich fanów na social mediach.

„Jak w końcu zdecydowałam się powiedzieć, co działo się w moim życiu i małżeństwie przez ostatnie dwa lata, to jednego dnia na Instagramie przybyło mi 20 tysięcy followersów, głównie dziewczyn. Pisały do mnie słowa pocieszania, miłości, takiego ogromnego kobiecego wsparcia na przykładzie własnych niemal bliźniaczych historii. Mam też silną potrzebę zintegrowania się z nimi. Nie tylko dlatego, że chcę pomóc. Czuję, że dzięki innym kobietom i mnie tez jest lżej. Liczę, że te warsztaty, które szumnie nazwałam: „Jak spierdolić sobie życie prywatne i tanecznym krokiem wyjść z czarnej dupy”, dadzą im jakiś rodzaj pokrzepienia i motywacji", zwierzała się w rozmowie z Małgorzatą Ohme.

„Miałam depresję wywołaną ostatnim małżeństwem – do tego doszły ataki paniki, kiedy od pani prokurator dowiedziałam się, co zrobił mój były mąż – i traumę, którą przeżyłam, kiedy musiałam wziąć za to odpowiedzialność, nie mając kompletnie nic z tym wspólnego. Nie dostałam nawet słowa wytłumaczenia, dlaczego mi to zrobił. Nic. Kolejna miłość, kolejna porażka", dodawała w rozmowie z Party. „Moje załamania nerwowe były poważne, psychosomatyczne. Doświadczyłam wszystkiego najgorszego, o czym mogłabyś pomyśleć. Łącznie z myślami samobójczymi, mimo że byłam i jestem bardzo pozytywną osobą. Bardzo dużo pracowałam nad sobą, ale przede wszystkim pozwoliłam sobie pomóc. I do tego również namawiam wszystkich, kiedy poczują się gorzej psychicznie", kontynuowała. 

CZYTAJ TEŻ: Edyta Górniak przez lata była skłócona z przyrodnią siostrą. Teraz mówi się o przełomie

Doda z byłym mężem Emilem Stępieniem, 20.11.2018 rok

Doda, Emil Stępień
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda i Dariusz Pachut — historia miłości

W 2022 roku wszystko miało się zmienić. Wokalistka postanowiła otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Wraz z telewizją Polsat stworzyła reality show, które miało jej pomóc rozliczyć się z mroczną przeszłością, a zarazem przygotować na kolejny etap w życiu. I choć w słynnej produkcji nie znalazła drugiej połówki, tak niedługo potem wyznała, że jej serce jest już zajęte. Nie zdradziła wówczas, kto jest jej wybrankiem. Przez jakiś czas ukrywała partnera.

W listopadzie opublikowała teledysk do piosenki „Wodospady", w którym wystąpiła z ukochanym. Nie pokazała jednak jego twarzy. To wzbudziło wiele spekulacji. Fani nie dawali za wygraną. Ostatecznie okazało się, że nowym wybrankiem Dody okazał się Dariusz Pachut, który przed laty spotykał się między innymi z Dorotą Gardias. „Znamy się wcześniej, ale uczucie między nami narodziło się po programie i dało mi dużo do myślenia, jak ten program wiele u mnie zmienił. Pozamykał mi różne klapki w głowie, pootwierał zupełnie nowe. Dał mi przestrzeń na narodzenie się zupełnie nowego rodzaju relacji i dlatego nie żałuję udziału w tym reality", wyjaśniała Doda. 

Wydawało się, że miłość między nimi jest wielka i nic nie będzie w stanie zaburzyć ich dotychczasowego spokoju. Chętnie pozowali razem do zdjęć i spędzali wspólnie wolne chwile. Co więcej, organizowali wiele wyjazdów, które miały zbliżyć ich do siebie. Tak też się stało. Gdy partner piosenkarki wyjeżdżał na dłużej, ona za nim tęskniła i wiernie na niego czekała.

Dariusz Pachut ma 36 lat i pochodzi z Zabrzeża. Z zawodu jest ratownikiem medycznym, instruktorem strzelania oraz zdobywcą tytułu mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Z pozoru pochodzili z dwóch różnych światów. Ona przebojowa i niezwyciężona wokalistka, która swoją charyzmą elektryzuje fanów, on natomiast jest spokojnym sportowcem. Byli jak ogień i woda. Połączyło ich między innymi zamiłowanie do sportu i podróży. W dniu 39. urodzin piosenkarki wybrali się nawet na narty do Austrii. Później odwiedzili polskie góry. Na wycieczkę zabrali również ze sobą dzieci Dariusza Pachuta. „Dziewczyna przez świat nie może iść całkiem sama. Nie można też karmić siebie porażkami, przeszłością, jak już masz tę siłę i na nowo pokochasz swoje życie, to masz też ochotę dzielić się tą miłością z inną osobą", wyznała w rozmowie z Plejadą.

Doda pokreśliła jednak, że najważniejsza jest dla niej dusza człowieka, a nie jego fizyczność. „Fizyczność jest ulotna. Oczywiście, chemia jest istotna, ale to wszystko powszednieje. Najważniejszy jest charakter, umiejętność rozwiązywania konfliktów, trwałość w podjętych decyzjach, konsekwencja, siła charakteru, umiejętność rozmowy. Wyglądem tego się nie zrobi", mówiła. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tak wygląda ich związek! Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekret małżeństwa z Kubą Badachem

Doda, Dariusz Pachut, 22.04.2023 rok

Doda, Dariusz Pachut, 22.04.2023 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Doda i Dariusz Pachut się rozstali?

Już od kilku dni w mediach pojawiają się informacje dotyczące rozstania Dody i Dariusza Pachuta. Ziarno niepewności miał zasiać fakt, iż para usunęła wspólne zdjęcia z social mediów. Następnie oboje przestali się obserwować na Instagramie. 

Fani Dody nie mieli wątpliwości — miłość ich ulubienicy i Dariusza Pachuta przeszła do historii. Serwis Pomponik skontaktował się z wokalistką, aby rozwiać wszystkie plotki. „Niech każdy zajmie się swoim kawałkiem podłogi!", odpowiedziała. 

Niedawno portal Świat Gwiazd doniósł, że do rozstania doszło po koncercie TVP — Roztańczona Polska z 16 lipca. Para miała się wówczas pokłócić. „Po koncercie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu. Doda musiała podjąć trudną decyzję o rozstaniu", pisze serwis. Oboje jednak nie zabrali głosu w tej sprawie. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przetrwali kryzys, który umocnił ich uczucie. Dzisiaj nie wyobrażają sobie życia bez siebie

Doda, Dariusz Pachut, 22.04.2023 rok

Doda, Dariusz Pachut, 22.04.2023 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.