Artur Gadowski, Irmina Gadowska
Fot. EAST NEWS
HISTORIA MIŁOŚCI

Są z dwóch różnych światów. Połączyło ich płomienne uczucie. Oto historia Artura i Irminy Gadowskich

Ta relacja owiana jest wielką tajemnicą...

Karol Sowa 1 czerwca 2023 17:56
Artur Gadowski, Irmina Gadowska
Fot. EAST NEWS

On jeden z najpopularniejszych polskich muzyków, ona doskonała wykładowczyni. Historia miłości Artura i Irminy Gadowskich owiana jest wielką tajemnicą. Niewiele o nich wiadomo. Zakochani unikają błysku fleszy i nie udzielają wspólnych wywiadów. Co wiemy o ich uczuciu?

Artur Gadowski — relacja z byłą żoną Barbarą

Artur Gadowski od wielu lat tworzył zgrany duet z Barbarą. Artysta przed laty niejednokrotnie podkreślał, że łączy ich wyjątkowa więź. Dlaczego więc się rozstali? „Rozwód nastąpił z mojej winy, ale to ja w tamtym związku stworzyłem sobie równoległą rzeczywistość. Ale nie obarczam za jego niepowodzenie byłej żony. Niby żyliśmy razem, a jednak byliśmy gdzieś obok", czytaliśmy w Angorze. Wspomniał również o swoich trzech pociechach z poprzedniego małżeństwa z Barbarą. Z nią doczekał się Wiktorii, Kacpra i Zuzanny.

Gdy się rozstali, ludzie zarzucali piosenkarzowi, że zostawił żonę z trójką dzieci. On jednak w tej samej rozmowie z 2007 roku rozwiał wszystkie wątpliwości. „Nie zostawiłem dzieci. Teraz jestem z nimi częściej niż kiedyś. Więcej o nich wiem i bardziej interesuję się ich sprawami niż wtedy, gdy mieszkaliśmy razem. Bardzo kocham swoje dzieci: najstarsza, Wiktoria, która urodziła się z zespołem Downa, dzisiaj ma 19 lat; średni, Kacper, ma 16 lat i w przyszłości chce być kucharzem; najmłodsza, Zuzia, ma 10 lat i gra na skrzypcach. W swojej szkole jest uważana za jedną z najlepszych uczennic", czytaliśmy.

SPRAWDŹ TEŻ: Miłość z dala od kamer i fleszy… Kim jest partner Małgorzaty Foremniak?

Artur i Irmina Gadowscy — historia miłości

Na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku, jednak poznali się już wcześniej. W 2007 roku słynny muzyk udzielił wywiadu dla Angory, w którym opowiedział o swojej ukochanej i dzieciach. To właśnie tam podkreślił, że jest ojczymem Idy, która również jest dla niego najcenniejszym skarbem. „Mamy 10-letnią córkę Idę, której jestem ojczymem", czytaliśmy przed laty.

Zapewnił również, że relacja z Irminą jest zupełnie inna w porównaniu do poprzedniego związku. „Teraz jest inaczej. Zwracam uwagę na takie rzeczy, których wcześniej nie zauważałem. Dlatego z pewnością wytrzyma", przyznał.

ZOBACZ TAKŻE: Artur Gadowski czule o córce z zespołem Downa. Tak wygląda ich relacja

Piotr Gadowski z żoną, 2004 rok

Artur Gadowski, Irmina Gadowska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Kim jest Irmina Gadowska?

Z wywiadu, którego przed laty udzielił Artur Gadowski, wynika, że jego żona jest doktorem historii sztuki. Prawdopodobnie pracuje na jednej z renomowanych uczelni w Polsce. „Jest doktorem historii sztuki", mówił w 2007 roku. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Krystyna Janda wychowała córkę i dwójkę synów. Dziś nazywa siebie mamą nienormatywną

Artur Gadowski, Irmina Gadowska
Fot. EAST NEWS

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.