Fot. Mateusz Stankiewicz / Grzegorz Hartfiel / Forum
z życia gwiazd

Miłość z dala od kamer i fleszy… Kim jest partner Małgorzaty Foremniak?

Po perturbacjach w życiu uczuciowym aktorka odnalazła swoje szczęście

Marcjanna Maryszewska 1 czerwca 2023 12:05
Fot. Mateusz Stankiewicz / Grzegorz Hartfiel / Forum

Po kilku publicznych związkach, Małgorzata Foremniak postanowiła chronić swoją prywatność. Aktorka ma za sobą kilka głośniejszych relacji, równocześnie sama bardzo niechętnie komentowała swoje życie osobiste. Nowego partnera także trzyma z dala od fleszy. Obecny ukochany nie pojawia się z nią na ściankach, a żyje im się doskonale. Kim jest mężczyzna, który skradł jej serce? To producent filmowy, dla którego gwiazda rozważa przeprowadzkę poza granice Polski... Czy rzeczywiście to zrobi?

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Piaseczny świętował urodziny swoje i mamy. Ich zdjęcie z imprezy rozczula

[Ostatnia aktualizacja tekstu: 8.01.2024]

Małgorzata Foremniak — kim jest jej partner? Jak się poznali?

Aktorka dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu — jej pierwszym mężem był Tomasz Jędruszak, z którym doczekała się córki AleksandryNastępnie wyszła za mąż za Waldemara Dzikiego. Ma również na koncie głośną, medialną relację, czyli romans z tancerzem Rafałem Maserakiem. Kolejne związki Małgorzata Foremniak starała się trzymać z dala od kamer, lecz szybko okazywało się, że i one były bez przyszłości… 

Po latach niepowodzeń w miłości gwiazda straciła nadzieję na stworzenie udanej relacji. Z kolei w jednej z rozmów z Galą przyznała, że do minionych związków podchodziła w niewłaściwy sposób. „To ja byłam motorem. Przejmowałam czyjeś problemy, uważałam, że powinnam je rozwiązać. Siebie odkładałam na potem”, tłumaczyła wówczas aktorka, która w końcu przywykła do życia singielki. Jednak los sprawił, że na drodze stanął pewien producent filmowy, który wywrócił jej życie do góry nogami.

Małgorzata Foremniak, VIVA! 23/2008

Małgorzata Foremniak, VIVA!
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Tym tajemniczym mężczyzną jest Paweł Jodłowski, u którego boku Małgorzata Foremniak zaznała nie tylko szczęścia, ale również upragnionej swobody i niezależności. Wybranek celebrytki daje ukochanej dużo przestrzeni, a z doniesień wiadomo, że para świetnie się ze sobą dogaduje. Równocześnie chronią związek przed mediami, nie pokazują się nawet razem na ściankach — choć kilkukrotnie zdarzyło im pojawić się razem na premierach filmowych. Niedawno gwiazda pochwaliła się na Instagramie ogromnym bukietem róż, który dostała od ukochanego przy okazji walentynek.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Borys Szyc świętuje urodziny córki. Sonia Szyc skończyła 19 lat!

A jak się poznali? Zaskoczeniem z pewnością nie będzie fakt, iż połączyła ich praca, a także podobne podejście do życia. Paweł Jodłowski był odpowiedzialny m.in. za produkcję musicalu „Chopin musi umrzeć”, w którym grała Małgorzata Foremniak. Związek ten jest zupełnie inny od tych, które aktorka tworzyła z ekspartnerami. „Teraz najwyraźniej zmieniła podejście i żyje niemal jak singielka. Sama robi zakupy i zajmuje się sprawami zawodowymi. Ze swoim partnerem spotyka się na szybkie obiadki – para porozmawia, a później aktorka pędzi dalej. Jakiś czas temu spieszyło im się tak bardzo, że auto z Foremniak, które prowadził Jodłowski, zablokowało ruch… Po posiłku każde z nich zajmuje się swoimi sprawami. Wieczorem natomiast mogą mieć znowu chwilę dla siebie”, donosił w przeszłości Super Express

Małgorzata Foremniak i Paweł Jodłowski — plany na przyszłość

Zakochani dzielą życie pomiędzy Wielką Brytanię oraz Polskę. Paweł Jodłowski na co dzień mieszka i pracuje w Londynie, z kolei aktorka coraz częściej składa mu dłuższe wizyty. Do ojczyzny wraca jedynie ze względu na zobowiązania zawodowe. Jak donosiły jakiś czas temu media, gwiazda rzekomo rozważa przeprowadzkę na stałe. „Gośka bardzo sobie chwali życie na wyspach. Dobrze się tam czuje, jest dużo spokojniejsza, bo nikt za nią nie biega i jej nie obserwuje. Do tego lubi tamtejsze kawiarenki, styl życia, czas na spotkania towarzyskie i herbatę, której jest fanką”, przekazała przyjaciółka aktorki w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo.

Wygląda zatem na to, że para ma poważne plany na przyszłość. Bardzo odpowiada im wspólne życie za granicą. „Udowodnili sobie, że z polskiej wsi, gdzie boso biegają po trawie lub zimą po śniegu, mogą błyskawicznie przestawić się na bardziej stateczne i tętniące wielkim miastem funkcjonowanie w stolicy Zjednoczonego Królestwa. Propozycja przenosin ukochanej nad Tamizę zapewne scementowałby tę relację jeszcze mocniej. Kto wie, może poszłyby za tym i kolejne kroki”, rozważała rozmówczyni tabloidu.

Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że wyprowadzka nadchodzi wielkimi krokami. Aktorka do tej pory nie potwierdziła doniesień osobiście. Małgorzata Foremniak jest ponoć coraz bardziej skora do wielkich, życiowych zmian. "Uwielbia wielokulturowość Londynu i w wielkomiejskiej atmosferze czuje się jak ryba w wodzie" — donosiła niedawno Rewia. Ukochany gwiazdy również intensywnie o to zabiega. "Paweł nie może się doczekać, kiedy w końcu zamieszkają razem na stałe", przekazał bliski przyjaciel producenta.

Teraz, kiedy nie zasiada już w jury "Mam Talent" wszystko jest możliwe. Nie ma już większych przeszkód do przeprowadzki do ukochanego.

Życzymy im zatem dużo szczęścia i spełnienia!  

Źródło: JastrząbPost.pl, Pomponik.pl, SE.pl

Paweł Jodłowski, Joanna Kulig, światowa premiera musicalu „Chopin musi umrzeć", Londyn, 20.04.2013

Fot. Grzegorz Hartfiel / Forum

Małgorzata Foremniak, VIVA! 23/2008

Fot. Mateusz Stankiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.