Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda dziś córka Małgorzaty Foremniak. Nie narzeka na brak pracy!

Wcale nie poszła w ślady mamy. Czym zajmuje się Aleksandra Jędruszczak?

Aleksandra Andrzejak 8 stycznia 2022 08:57
Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Jędruszczak - 30-letnia córka Małgorzaty Foremniak wcale nie poszła w zawodowe ślady swojej mamy. Choć z początku miała takie plany, ostatecznie zdecydowała się wykonywać kompletnie inny zawód. Pandemia koronawirusa przysporzyła jej dużo pracy.

Małgorzata Foremniak: relacja z córką

Małgorzatę Foremniak z córką Aleksandrą łączy wyjątkowa relacja. Choć w przeszłości bywała skomplikowana: „Rozwody, patchworkowa rodzina, przeprowadzki, żałoba. Każdy miał jakieś straty i każdy przechodził je na swój sposób” - powiedziała Małgorzata w wywiadzie dla VIVY! w 2016 roku. Teraz to nie tylko mama i córka, ale także przyjaciółki. Potrafią ze sobą rozmawiać na wszystkie tematy. Bardzo ważny jest dla nich regularny kontakt i szczere rozmowy.

Zobacz także: Przyjaciółki od serca. Jak wspierają się Małgorzata Foremniak z córką Olą? I czy są do siebie podobne?

co dzis robi corka foremniak
Fot. MAREK ZAWADKA/REPORTER/East News

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak, 2002

Małgorzata była przekonana, że jej córka wybierze artystyczny zawód. Ola ma już za sobą aktorski debiut: „Reagowałam alergicznie na takie pytania od dzieciństwa: „Będziesz aktorką jak mamusia?”. NIE! (śmiech). Ale raz zagrałam z mamą w serialu Hotel 52 i przyznaję, że bardzo mi się podobało. Gdybym mogła zagrać sobie od czasu do czasu, byłoby fajnie. To moje małe marzenie”, mówiła Aleksandra Jędruszczak. Córka Małgosi początkowo myślała o projektowaniu torebek, a później całych kolekcji ubrań. Ostatecznie wybrała kompletnie inną ścieżkę kariery...

Zobacz także: Małgorzata Foremniak: „Ola namówiła mnie na terapię. Dzisiaj już oddycham z ulgą”

co dzis robi corka gosi foremniak
Fot. Andrzej WRZESINSKI/East News

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak, 2006

Córka Małgorzaty Foremniak: czym się dziś zajmuje?

Aleksandra Jędruszczak skończyła psychologię. Jej specjalizacja to psychotraumatologia. W dobie pandemii córka aktorki nie narzeka na brak pracy. „W ostatnim czasie jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie. Niełatwy czas trwającej już od ponad roku pandemii, izolacja i brak kontaktów międzyludzkich - wszystko to sprawia, że dużo pacjentów szuka pomocy w gabinetach psychologów” - podawała Rewia.

Zobacz także: Przypominamy największe miłości, skandale i konflikty Tańca z gwiazdami

co dzis robi corka malgorzaty foremniak
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak, 2013

Ola ma za sobą trudną przeszłość. Szalona kariera mamy, śmierć ojca i ojczyma. Te doświadczenia wpłynęły na jej charakter i podejście do pracy, które jak pisała Rewia, pacjenci bardzo sobie chwalą. 

Małgorzata Foremniak, VIVA!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

aleksandra foremniak co dzis robi
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?