Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
DZIECI GWIAZD

Tak dzisiaj wygląda córka Małgorzaty Foremniak! Czym zajmuje się Aleksandra Jędruszczak?

Nie poszła w ślady swojej mamy, przygotowuje się do ślubu...

Aleksandra Andrzejak 8 stycznia 2023 14:06
Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Jędruszczak - ponad 30-letnia córka Małgorzaty Foremniak - nie poszła w ślady swojej mamy. Chociaż na początku miała takie plany, to ostatecznie zdecydowała się wykonywać kompletnie inny zawód. Wiemy, że pandemia koronawirusa przysporzyła jej dużo pracy. Jak dzisiaj wygląda życie Oli Jędruszczak? Wiele dzieje się w jej życiu miłosnym...

Małgorzata Foremniak: relacja z córką

Małgorzatę Foremniak z córką Aleksandrą łączy wyjątkowa relacja. Choć w przeszłości bywała skomplikowana: „Rozwody, patchworkowa rodzina, przeprowadzki, żałoba. Każdy miał jakieś straty i każdy przechodził je na swój sposób”, powiedziała Małgorzata w wywiadzie dla VIVY! w 2016 roku. Teraz to nie tylko mama i córka, ale także przyjaciółki. Potrafią ze sobą rozmawiać na wszystkie tematy. Bardzo ważny jest dla nich regularny kontakt i szczere rozmowy.

Małgorzata była przekonana, że jej córka pójdzie w jej ślady. Przypomnijmy, że Ola ma już za sobą aktorski debiut: „Reagowałam alergicznie na takie pytania od dzieciństwa: „Będziesz aktorką jak mamusia?”. NIE! (śmiech). Ale raz zagrałam z mamą w serialu Hotel 52 i przyznaję, że bardzo mi się podobało. Gdybym mogła zagrać sobie od czasu do czasu, byłoby fajnie. To moje małe marzenie”, mówiła Aleksandra Jędruszczak. Córka Małgosi początkowo myślała o projektowaniu torebek, a później całych kolekcji ubrań. Ostatecznie wybrała kompletnie inną ścieżkę kariery...

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Kuźniar o groźbach, hejcie, samotności i cenie sławy! Jak dzisiaj wygląda jego życie?

1998 rok, Warszawa. Małgorzata Foremniak z córką Olą.

Ola Jędruszczak, Małgorzata Foremniak
Fot. Marek Szymanski / Forum

co dzis robi corka foremniak
Fot. MAREK ZAWADKA/REPORTER/East News

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak, 2002

Córka Małgorzaty Foremniak: czym się dziś zajmuje?

Aleksandra Jędruszczak skończyła psychologię. Jej specjalizacja to psychotraumatologia. W dobie pandemii córka aktorki nie narzeka na brak pracy. „W ostatnim czasie jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie. Niełatwy czas trwającej już od ponad roku pandemii, izolacja i brak kontaktów międzyludzkich - wszystko to sprawia, że dużo pacjentów szuka pomocy w gabinetach psychologów” - informowała Rewia.

Ola ma za sobą trudną przeszłość. Szalona kariera mamy, śmierć ojca i ojczyma. Te doświadczenia wpłynęły na jej charakter i podejście do pracy, które jak pisała Rewia, pacjenci bardzo sobie chwalą.

„Staż zawodowy obyłam na oddziale Dziennym Nerwic i Zaburzeń Osobowości Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a dodatkowe doświadczenie zawodowe zdobywałam jako wolontariusz m.in. w Służbie Psychologów Interwencji Kryzysowej przy Lotnisku Chopina w Warszawie, Ośrodku Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT oraz Ośrodku Wsparcia Dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi przy Stowarzyszeniu POMOST" – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Aleksandry Jędruszczak.

„W ostatnim czasie jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie. Niełatwy czas trwającej już od ponad roku pandemii, izolacja i brak kontaktów międzyludzkich – wszystko to sprawia, że dużo pacjentów szuka pomocy w gabinetach psychologów", informował tygodnik Rewia w 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ: Jurorzy The Voice Senior oddali hołd Witoldowi Pasztowi. Głos zabrała też jego córka

Zaręczyny i ślub córki Małgorzaty Foremniak

Na szczęście rozpoczynający się rok będzie Aleksandrze kojarzył się zapewne głównie dobrze. Wszystko dzięki ślubowi, do którego córka aktorki się przygotowuje. We wrześniu serwis Pomponik poinformował, że za pociechą Małgorzaty Foremniak przyjęcie oświadczyn. Sławna mama od zawsze wspiera ukochane dziecko i jest blisko na każdym kroku. Także i tym razem prawdopodobnie w wielu rzeczach. Informatorzy podkreślili, że jeśli tylko Ola będzie chciała suknię od projektantów, to artystka na pewno zabierze ją do zaprzyjaźnionych butików.

Życzymy szczęścia! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jarosław Bieniuk zdradza, jak znajomi zareagowali na jego związek z Anną Przybylską

co dzis robi corka malgorzaty foremniak
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak, 2013

Małgorzata Foremniak, VIVA!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ola Jędruszczak, Małgorzata Foremniak
Fot. Marek Szymanski / Forum

1997 rok, Warszawa. Małgorzata Foremniak z córką Olą.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.