Aleksandra Woźniak
Fot. EAST NEWS
O NIEJ SIĘ MÓWI

Aleksandra Woźniak zmieniła zawód. Zrywa z aktorstwem!

44-letnia ulubienica widzów podjęła się ciekawych studiów...

Redakcja VIVA! 18 października 2019 15:57
Aleksandra Woźniak
Fot. EAST NEWS

Widzowie pokochali ją za rolę szalonej Kasi w 13 posterunku, ale Aleksandra Woźniak dziś nie stawia już aktorstwa na pierwszym miejscu. Od 2012 roku aktorka mieszka na Pomorzu, gdzie wyprowadziła się wraz z mężem. I choć widzowie wciąż oglądają jej rolę Zyty w Klanie, to dla 44-latki jest to tylko przygoda. Prawdziwą pasją gwiazdy jest teraz psychologia...

Aleksandra Woźniak chce zostać psychoterapeutką

Aktorka kończy właśnie psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wcześniej, gdy odbywała praktyki na oddziale psychiatrycznym prosiła, by nie mówić pacjentom, że jest aktorką. Nosiła nawet dla niepoznaki okulary. Okazało się jednak, że rozpoznawalność może być w tym zawodzie atutem. „Niektórzy pacjenci mają wrażenie, że jestem ich dobrą znajomą. To sprawia, że łatwiej jest im się przede mną otworzyć. Wtedy też zrozumiałam, że dotychczasowa kariera aktorska nie musi być przeszkodą, a nawet może być zasobem w pracy psychoterapeuty”, wyznała Ola Woźniak w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

Poza ukończeniem studiów 44-latkę zajmuje też rozwój spółki Humanica, którą artystka założyła wraz z przyjaciółką Zofią Zawadzką. Panie prowadzą dla innych kobiet warsztaty, które mają je rozwijać i odkrywać takie pokłady osobowości, które pozwalają spełniać marzenia.

Czy chęć zostania psychoterapeutką oznacza, że Aleksandra Woźniak nie będzie już pojawiała się na erkanie poza Klanem? „Jeśli otrzymam jakąś ciekawą rolę, być może ją przyjmę. Ale nie chcę podejmować już stałych zobowiązań, mogących kolidować z psychologią, bo to ona jest moją największą pasją”, wyznała aktorka w Dzienniku Bałtyckim.

Trzymamy kciuki za nową drogę ulubienicy widzów. 

Aleksandra Woźniak
Fot. EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.