Miodowe lata, Agnieszka Pilaszewska, Cezary Żak
Fot. AKPA, Mikulski
Z ŻYCIA GWIAZD

Co dziś robi i jak wygląda Alinka z Miodowych lat?

Zobaczcie, jak się zmieniła!

Sabina Zięba 19 lipca 2020 15:05
Miodowe lata, Agnieszka Pilaszewska, Cezary Żak
Fot. AKPA, Mikulski

Choć od emisji pierwszego odcinka Miodowych lat minęło już blisko 22 lata, produkcja nadal jest popularna, a jej powtórki oglądają miliony osób. Wiadomo, że Cezary Żak nadal występuje w serialach oraz na deskach teatrów Capitol oraz 6. piętro, lecz wiele osób zastanawia się co z jego serialową partnerką, Aliną, graną początkowo przez Agnieszkę Pilaszewską. Jak dziś wygląda i co robi?

Alina z „Miodowych lat”, czyli Agnieszka Pilaszewska

Miodowe lata opowiadały o perypetiach dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33 na warszawskiej Woli. Dzięki produkcji popularność zdobyło wielu rewelacyjnych aktorów, m. in. Cezary Żak, Artur Barciś oraz Dorota Chotecka. W małżonkę pierwszego z nich początkowo wcielała się Agnieszka Pilaszewska, którą następnie zastąpiła Katarzyna Żak. Teraz okazuje się, że serialowa Alina wystąpiła w produkcji Netflixa!

Agnieszka Pilaszewska to kolejna polska aktorka, która wystąpiła w produkcji platformy Netflix, pt. The Eddy. Wcieliła się w matkę Joanny Kulig i dumnie reprezentowała nasz kraj. W mediach społecznościowych wyjawiła, że było to dla niej wielkie przeżycie. Zdradziła: „Ten serial to wielka przygoda mojego życia. Począwszy od zdjęć próbnych, czasu spędzonego w Paryżu podczas realizacji, cały czas cieszę się na samo wspomnienie! Joasia Kulig, Alan Poul, Jack Thorne, Amandla Stenberg, Houda Benyamina, Laila Marrakchi, Patrick Spence... Jestem wdzięczna za to spotkanie”.

Niestety, obecnie w czasach koronawirusa, Pilaszewska boryka się z problemem braku pracy. Z tego powodu na swoim Instagramie kilka dni temu opublikowała poruszający wpis, w którym ujawnia, jak sobie z tym radzi. Napisała: „Czwarty miesiąc bez teatru. Czwarty miesiąc czekania na zdjęcia przełożone na październik. Bez pracy, oprócz tej, którą sama sobie ordynuję czyli pisania. Idzie to jak krew z nosa, bo w perspektywie zdarzenie, które nikogo nie ominie - pogrzeb. Ale nie o tym. Tylko o tym, że w życiu, nigdy, nie zgodzę się na emeryturę. W życiu. Nie znoszę bezczynności, nie znoszę tego uwikłania w normalne życie-tego bezkresu beznadziei w skupieniu na tzw. sprawach domowych. Nie nabiorę się na gadki w stylu: mam czas na wszystko. Lubię nie mieć czasu. Zresztą czas - pojęcie względne! W gwizdanej pandemii zakrzywia się jak stara guma w sztywnych gaciach. Więc, tak. Idę ćwiczyć, budować masę mięśniową. Siła się przyda. Nie mogę się doczekać mojego szczepienia na grypę czyli października”.

Chcielibyście ją zobaczyć w kolejnej produkcji telewizyjnej?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Pilaszewska (@agnieszkapilaszewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Pilaszewska (@agnieszkapilaszewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Pilaszewska (@agnieszkapilaszewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Pilaszewska (@agnieszkapilaszewska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.