Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
DZIECI GWIAZD

Syn Pawła Małaszyńskiego jest już pełnoletni. Sławny tata pokazał zdjęcie Jeremiasza ze studniówki

Czy zawodowo pójdzie w ślady ojca?

Redakcja VIVA! 5 lutego 2023 08:36
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński oszczędnie wypowiada się na tematy prywatne, a rodzinę traktuje jak świętość i chroni bliskich przed medialnym szumem. Wraz z żoną doczekał się dwójki wspaniałych pociech – syna Jeremiasza i córki Lei. Rzadko publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, ale zdarzają mu się wyjątki, co bardzo cieszy wielbicieli jego talentu. Syn Pawła Małaszyńskiego niedawno skończył 18 lat! Zobacz, jak obecnie wygląda Jeremiasz Małaszyński. Czy młodzieniec pójdzie w ślady sławnego taty? 

Syn Pawła Małaszyńskiego - kim jest Jeremiasz?

Aktor nie mówi wiele o życiu osobistym i nie chce wypowiadać się o dzieciach, ale nie ukrywa, że rodzina jest dla niego priorytetem. „Rodzina to najlepsze, co mi się mogło w tym przedziwnym życiu przydarzyć i nic nigdy nie będzie ważniejsze. W zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkładam dobro osób, które kocham, nad własne”, przyznał Paweł Małaszyński w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!.

CZYTAJ TAKŻE: W życiu Oliwii Bieniuk duże zmiany. Rozpoczęła pracę na planie serialu "Gliniarze"

Paweł Małaszyński, syn Jeremiasz Małaszyński, Łódź, 23.06.2010 rok
Fot. MATEUSZ JAGIELSKI/East News

Paweł Małaszyński, syn Jeremiasz Małaszyński, Łódź, 23.06.2010 rok

Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński rzadko publikuje zdjęcia z bliskimi, ale na jego profilu na Instagramie mona znaleźć takie kadry. Aktor podzielił się taką fotografią na przykład wtedy, kiedy jego rodzina postanowiła adoptować psa. Fani byli zachwyceni postawą państwa Małaszyńskich, ale zwrócili uwagę na najstarszą pociechę gwiazdora. „Syn to skóra zdjęta z Pana!”, „Syn cały tata” – pisali wtedy o Jeremiaszu.

Pojawiły się też pytania w komentarzach, czy pójdzie w ślady ojca i zwiąże swoją przyszłość z aktorstwem? Pierwsze doświadczenie ma już za sobą! Aktorski debiut zaliczył w teledysku wyreżyserowanym przez tatę, który promował album zespołu Cochise „Exit: A Good Day To Die”. Liderem rockowej grupy jest właśnie Paweł Małaszyński, od młodzieńczych lat zakochany w muzyce. „Cochise to wódz szczepu Chokonen Apaczów Chiricahua. Uważany za jednego z największych indiańskich wodzów Ameryki”, mówił w VIVIE!.

ZOBACZ TAKŻE: Weronika Rosati wie, kim chce zostać jej córka. 5-latka ma już pewne plany na przyszłość

Paweł Małaszyński na zdjęciach z synem Jeremiaszem

Jak układa się relacja Pawła Małaszyńskiego z synem? „Mam do niego podejście bardzo kumpelskie. Zawsze mu mówiłem, że ja i jego mama jesteśmy jego pierwszymi i ostatnimi najlepszymi przyjaciółmi. Bycie ojcem to moje najważniejsze zadanie w życiu. Reszta w pewien sposób się dla mnie nie liczy”, tłumaczył aktor kilka w rozmowie z programem „Dzień Dobry TVN”.

Tata i syn mają na koncie także okładkę dla magazynu „Elle Man”. „Lubię trafnie oceniać rzeczywistość, jednak cały czas brak mi pewności i nie wiem co się wydarzy. Chciałbym, by ktoś mnie zapewnił, że wszystko będzie dobrze. Bycie ojcem to wielka moc, ale też to maksimum odpowiedzialności i pewnego rodzaju determinacja. Wybacz Synu, ale nigdy nie opuścisz mego serca i mam nadzieje, że w najtrudniejszych chwilach razem z Mamą będziemy Twoimi skrzydłami, lub też będziemy umieć w te Twoje skrzydła odpowiednio, mocno dmuchnąć”, mówił w wywiadzie Paweł Małaszyński.

Jeremiasz Małaszyński osiągnął pełnoletność. jak wygląda syn Pawła Małaszyńskiego?

Siódmego kwietnia 2022 roku, Jeremiasz skończył 18 lat i stał się pełnoletni. Z tej okazji jego ojciec opublikował na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z synem. Zamieścił kadry z różnych etapów życia młodzieńca. Widzimy zarówno zdjęcia archiwalne, jak był niemowlakiem oraz te bardziej aktualne. Jednocześnie aktor złożył synowi wzruszające życzenia. 

„18 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ✊ Synu Najdroższy i kochany od Taty i od Mamy: przyjaźni, miłości, wzruszeń i możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć. Stań przy sterze! Niech serce będzie Ci mapą, a uśmiech paszportem. Czas tak szybko leci synu... łap życie. Kochamy Cię”, pisał dumny ojciec. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla solenizanta od fanów aktora i zaprzyjaźnionych gwiazd. Nie zabrakło również komplementów dotyczących urody Jeremiasza. Jeden z internautów porównał go do hollywodzkiego gwiazdora Jamesa Deana. „Sto lat oraz spełnienia wszystkich marzeń!!!”, „Niech Ci świat odda co najpiękniejsze spełniaj marzenia chłopaku”, „Na jednym zdjęciu młody wygląda jak James Dean, sto lat”, pisali zachwyceni fani. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Córka Aleksandry Popławskiej ma 17 lat i artystyczną duszę. Jak dziś wygląda Antonina? 

Kolejna okazja do podzielenia się fotografią z synem w roli głównej był najważniejszy bal w życiu. „Czas płynie bardzo szybko i wychodzi na to, że zostało 100 dni do matury”, napisał Paweł Małaszyński pod zdjęciem, na którym Jeremiasz pozuje ze swoją imprezową partnerką.

Czy Jeremiasz pójdzie w ślady sławnego ojca? Wrzuca sporo zdjęć z tatą na swój Instagram i widać, że jest obyty z aparatem fotograficznym i kamerą, ale równie wiele frajdy daje mu też kontakt z piłką. Czas pokaże, jaką ścieżkę rozwoju wybierze nastolatek... 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.