Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O NIM JEST GŁOŚNO

Tak wygląda syn Pawła Małaszyńskiego. To prawdziwy przystojniak!

16-letni Jeremiasz pójdzie w ślady taty?

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 14:55
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński oszczędnie wypowiada się na tematy prywatne. Rodzinę traktuje jako świętość i chroni ich przed medialnym szumem. Wraz z żoną doczekał się dwójki wspaniałych pociech. Aktor w mediach społecznościowych rzadko publikuje zdjęcia z najbliższymi. Teraz zrobił wyjątek. 

Syn Pawła Małaszyńskiego

„Rodzina to najlepsze, co mi się mogło w tym przedziwnym życiu przydarzyć i nic nigdy nie będzie ważniejsze. W zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkładam dobro osób, które kocham, nad własne”, mówił Paweł Małaszyński w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!. Wówczas aktor niewiele chciał zdradzić na temat swoich pociech. Okazuje się, że jego syn ma już 16 lat!

Jeremiasz wyrasta na prawdziwego przystojniaka. Paweł Małaszyński kilka dni temu podzielił się z fanami wspólną fotografią z żoną i synem. Rodzina aktora postanowiła adoptować pieska. Fani byli zachwyceni postawą Pawła Małaszyńskiego. Jego wielbiciele zwrócili także uwagę na najstarszą pociechę gwiazdora. 

,,Syn to skóra zdjęta z Pana!💪", ,,Syn cały tata", czytamy. 

Czy Jeremiasz pójdzie w ślady taty i zwiąże swoją przyszłość z aktorstwem?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znów zostaliśmy rodzicami! 😎 Mamy wielkie szczęście do ludzi i... Jeszcze większe do zwierząt! Dziękujemy za nieocenioną pomoc @schroniskonapaluchu oraz @fundacja_judyta ✊ Gorąco zachęcamy wszystkich tych, którzy mają otwarte serca i odpowiednie warunki - do adopcji dużych i małych, długich i krótkich, tych z klapniętym uszkiem i zakręconym ogonem, śliniaków i kulawych ♥️ Zerknijcie na strony, może czeka na Was wasz nowy przyjaciel, udostępnijcie informację dalej 😃 ✔️ https://www1.napaluchu.waw.pl/zwierzeta/zwierzeta-do-adopcji/ ☑️ https://fundacjajudyta.com/Adoptions?type=1 „Psy są mądre. Chowają się w kącie, liżą swoje rany i wracają do świata dopiero wtedy, gdy są do tego gotowe” - Agatha Christie #adopcja #pies #fundacjajudyta #schroniskonapaluchu @schroniskonapaluchu @fundacja_judyta

Post udostępniony przez Paweł Małaszyński ✊ (@pawelmalaszynski)

Jeremiasz na swoim koncie ma aktorski debiut w teledysku wyreżyserowanym przez tatę. Nastolatek pojawił się w materiale promującym nowy album zespołu Cochise, Exit: A Good Day To Die. 

Liderem rockowej grupy jest właśnie Paweł Małaszyński. Od młodzieńczych lat jest zakochany w muzyce. „Cochise to wódz szczepu Chokonen Apaczów Chiricahua. Uważany za jednego z największych indiańskich wodzów Ameryki”, wspominał w VIVIE!.

Paweł Małaszyński wraz synem kilka miesięcy temu gościli w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o wspólnym projekcie i swojej relacji. Łączy ich wyjątkowa więź.

,,Mam do niego podejście bardzo kumpelskie. Zawsze mu mówiłem, że ja i jego mama jesteśmy jego pierwszymi i ostatnimi najlepszymi przyjaciółmi. Bycie ojcem to moje najważniejsze zadanie w życiu. Reszta w pewien sposób się dla mnie nie liczy", mówił Paweł Małaszyński. 

Tata i syn mają na swoim koncie także wspólną okładkę dla magazynu Elle Man. Czarno-białe kadry zachwycały fanów aktora. 

,,Lubię trafnie oceniać rzeczywistość, jednak cały czas brak mi pewności i nie wiem co się wydarzy. Chciałbym, by ktoś mnie zapewnił, że wszystko będzie dobrze. Bycie ojcem to wielka moc, ale też to maksimum odpowiedzialności i pewnego rodzaju determinacja. Wybacz Synu, ale nigdy nie opuścisz mego serca i mam nadzieje, że w najtrudniejszych chwilach razem z Mamą będziemy Twoimi skrzydłami, lub też będziemy umieć w te Twoje skrzydła odpowiednio, mocno dmuchnąć", mówił Paweł Małaszyński we wspólnej rozmowie z synem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeremiasz: Dorośli boją się bardziej niż my. To zrozumiałe. Czasami wystarczy nam zaufać. Ja: Lubię trafnie oceniać rzeczywistość, jednak cały czas brak mi pewności i nie wiem co się wydarzy. Chciałbym, by ktoś mnie zapewnił, że wszystko będzie dobrze. Bycie ojcem to wielka moc, ale też to maksimum odpowiedzialności i pewnego rodzaju determinacja. Wybacz Synu, ale nigdy nie opuścisz mego serca i mam nadzieje, że w najtrudniejszych chwilach razem z Mamą będziemy Twoimi skrzydłami, lub też będziemy umieć w te Twoje skrzydła odpowiednio, mocno dmuchnąć. Z @jeremi_malasz dziękujemy @olivierjaniak 🙏🏻✊ Więcej najnowszym wydaniu @ellemanpolska Foto: @martawojtal

Post udostępniony przez Paweł Małaszyński ✊ (@pawelmalaszynski)

Kto wie, może syn również pójdzie w jego ślady? Życzymy wszystkiego dobrego!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.