Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda syn Pawła Małaszyńskiego. To prawdziwy przystojniak!

17-letni Jeremiasz pójdzie w ślady taty?

Redakcja VIVA! 10 sierpnia 2021 18:05
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński oszczędnie wypowiada się na tematy prywatne, a rodzinę traktuje jak świętość i chroni bliskich przed medialnym szumem. Wraz z żoną doczekał się dwójki wspaniałych pociech – syna Jeremiasza i córki Lei. Rzadko publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, ale zdarzają mu się wyjątki, co bardzo cieszy wielbicieli jego talentu. Na niektórych fotografiach aktor pozuje z 17-letnim synem. Jak teraz wygląda Jeremiasz i czy pójdzie w ślady sławnego ojca?

Syn Pawła Małaszyńskiego - kim jest Jeremiasz?

Aktor nie mówi wiele o życiu osobistym i nie chce wypowiadać się o dzieciach, ale nie ukrywa, że rodzina jest dla niego priorytetem. „Rodzina to najlepsze, co mi się mogło w tym przedziwnym życiu przydarzyć i nic nigdy nie będzie ważniejsze. W zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkładam dobro osób, które kocham, nad własne”, przyznał Paweł Małaszyński w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!.

Zobacz też: Paweł Małaszyński spędza wakacje z żoną Joanną. Romantyczne zdjęcie zachwyciło fanów. Aktor opublikował „karteczkę z wakacji”

Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński rzadko publikuje zdjęcia z bliskimi, ale na jego profilu na Instagramie mona znaleźć takie kadry. Aktor podzielił się taką fotografią na przykład wtedy, kiedy jego rodzina postanowiła adoptować psa. Fani byli zachwyceni postawą państwa Małaszyńskich, ale zwrócili uwagę na najstarszą pociechę gwiazdora. „Syn to skóra zdjęta z Pana!”, „Syn cały tata” – pisali o Jeremiaszu, który niedawno skończył 17 lat.

Pojawiły się też pytania w komentarzach, czy pójdzie w ślady ojca i zwiąże swoją przyszłość z aktorstwem? Pierwsze doświadczenie ma już za sobą! Aktorski debiut zaliczył w teledysku wyreżyserowanym przez tatę, który promował album zespołu Cochise „Exit: A Good Day To Die”. Liderem rockowej grupy jest właśnie Paweł Małaszyński, od młodzieńczych lat zakochany w muzyce. „Cochise to wódz szczepu Chokonen Apaczów Chiricahua. Uważany za jednego z największych indiańskich wodzów Ameryki”, mówił w VIVIE!.

Polecamy: Paweł Małaszyński w wywiadzie z magazynem VIVA!. „Robię to, co kocham, idąc cały czas swoją ścieżką, z której nie zamierzam zbaczać”

Paweł Małaszyński na zdjęciach z synem Jeremiaszem

Jak układa się relacja Pawła Małaszyńskiego z synem? „Mam do niego podejście bardzo kumpelskie. Zawsze mu mówiłem, że ja i jego mama jesteśmy jego pierwszymi i ostatnimi najlepszymi przyjaciółmi. Bycie ojcem to moje najważniejsze zadanie w życiu. Reszta w pewien sposób się dla mnie nie liczy”, tłumaczył aktor kilka miesięcy temu w rozmowie z programem „Dzień Dobry TVN”.

Tata i syn mają na koncie także okładkę dla magazynu „Elle Man”. „Lubię trafnie oceniać rzeczywistość, jednak cały czas brak mi pewności i nie wiem co się wydarzy. Chciałbym, by ktoś mnie zapewnił, że wszystko będzie dobrze. Bycie ojcem to wielka moc, ale też to maksimum odpowiedzialności i pewnego rodzaju determinacja. Wybacz Synu, ale nigdy nie opuścisz mego serca i mam nadzieje, że w najtrudniejszych chwilach razem z Mamą będziemy Twoimi skrzydłami, lub też będziemy umieć w te Twoje skrzydła odpowiednio, mocno dmuchnąć”, mówił w wywiadzie Paweł Małaszyński.

A w kwietniu tego roku aktor złożył synowi piękne urodzinowe życzenia. „Rodzicielska miłość to główny filar człowieczeństwa. Jest pełna malutkich, codziennych drobinek, które tworzą jej wielkość. Szczera i bezwarunkowa miłość to oaza bezpieczeństwa. Kochany synu, w dniu Twoich urodzin – wiary, siły, odwagi, natchnienia... i miłości. Kocham Cię”, napisał.

Czy Jeremiasz pójdzie w ślady sławnego ojca? Wrzuca sporo zdjęć z tatą na swój Instagram, i widać, że jest obyty z aparatem fotograficznym i kamerą. Czas pokaże, jaką ścieżkę rozwoju wybierze nastolatek, a my życzymy mu wszystkiego, co najlepsze. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.