Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O NIM JEST GŁOŚNO

Syn Pawła Małaszyńskiego wkracza do show-biznesu?!

15-letni Jeremiasz zadebiutował w teledysku!

Olga Figaszewska 17 października 2019 13:57
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński oszczędnie wypowiada się na tematy prywatne. Rodzinę traktuje jako świętość i chroni ich przed medialnym szumem. Wraz z żoną doczekał się dwójki wspaniałych pociech. Teraz jego najstraszy syn spełnia się w roli… aktora. Czy pójdzie w ślady taty?

Syn Pawła Małaszyńskiego

„Rodzina to najlepsze, co mi się mogło w tym przedziwnym życiu przydarzyć i nic nigdy nie będzie ważniejsze. W zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkładam dobro osób, które kocham, nad własne”, mówił Paweł Małaszyński w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!. Wówczas aktor niewiele chciał zdradzić na temat swoich pociech. Okazuje się, że jego syn ma już 15 lat!

Jeremiasz na swoim kobicie ma aktorski debiut w teledysku wyreżyserowanym przez tatę. Nastolatek pojawił się w materiale promującym nowy album zespołu Cochise, Exit: A Good Day To Die. Premiera już 18 października.

Liderem rockowej grupy jest właśnie Paweł Małaszyński. Od młodzieńczych lat jest zakochany w muzyce. „Cochise to wódz szczepu Chokonen Apaczów Chiricahua. Uważany za jednego z największych indiańskich wodzów Ameryki”, wspominał w VIVIE!.

Paweł Małaszyński realizuje się w obu przestrzeniach. Jest od 17 lat związany jest z teatrem, a od 15 lat tworzy muzykę. Spełnia swoje marzenia. „Robię to, co kocham, idąc cały czas swoją ścieżką, z której nie zamierzam zbaczać. Zawsze wolałem stawiać małe, ale przemyślane kroki”, mówił Paweł Małaszyński dwa lata temu w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Kto wie, może syn również pójdzie w jego ślady? 

Syn Pawła Małaszyńskiego, Jeremiasz Małaszyński
Fot. screen z YouTube/Cochise - The Weeping Song (Nick Cave & The Bad Seeds' cover)

Syn Pawła Małaszyńskiego, Jeremiasz Małaszyński
Fot. screen z YouTube/Cochise - The Weeping Song (Nick Cave & The Bad Seeds' cover)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.