Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed 21 lat. „Jakiś chłystek przerwał nam śniadanie mistrzów...”

Poznajecie, kto jest na tej fotografii?

Ksenia Krasko 4 września 2020 19:52
Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niektóre gwiazdy chętnie dzielą się z nami wspomnieniami z dawnych lat, a my uwielbiamy oglądać publikowane przez nie zdjęcia i czytać anegdoty z tamtych czasów. Nie da się ukryć, że tak zwane „stare zdjęcia gwiazd” mają w sobie szczególny urok... Zapewne wie o tym Cezary Pazura, który podzielił się z fanami fotografią sprzed 21 lat! Nie uwierzycie, kto się na niej znalazł.

Cezary Pazura na zdjęciu sprzed 21 lat na Instagramie

Cezary Pazura to ikona polskiego kina lat 90. Właśnie wtedy znalazł się u szczytu popularności, w pewien sposób wskazując drogę młodszym kolegom z branży. Wraz z Bogusławem Lindą stworzył duet idealny, co udowadniają takie filmy, jak Psy, Kroll czy Sara. Bawił też widzów w obu częściach Kilera, a jego Fred z Chłopaki nie płaczą czy Cezary Cezary z serialu 13 posterunek, to role właściwie kultowe.

Aktor opublikował na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym pozuje z dwójką innych artystów. Jednego z nich doskonale znamy – to Zbigniew Zamachowski, którego kariera również rozwijała się w latach 90. A drugi mężczyzna na fotografii... Poznajecie?

„W 1999 roku na festiwalu w Międzyzdrojach jakiś „chłystek” przerwał nam „śniadanie mistrzów”, żeby zrobić sobie zdjęcie. Ten gość to Wojciech Mecwaldowski. Mój kolega. Wybitny aktor”, napisał Cezary Pazura. „Tak. Czas jest nieubłagany – widać po fotografii. Dla Ciebie Wojtek”, dodał żartobliwie, wskazując, że to filmowy Juliusz zmienił się najbardziej.

Wojciech Mecwaldowski ma na koncie kilkadziesiąt ról serialowych i filmowych, i właśnie powraca na małe ekrany w kontynuacji wielkiego hitu stacji TVN, serialu Usta Usta. Poznaliście go na tym zdjęciu? 

Wojciech Mecwaldowski w filmie „Juliusz”

Wojciech Mecwaldowski, film Juliusz
Fot. Materiały promocyjne

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.