Aleksandra Woźniak
Fot. EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Aleksandry Woźniak podbija Instagram! Podobna do sławnej mamy?

Zobaczcie, jak wygląda!

Redakcja VIVA! 15 sierpnia 2020 06:34
Aleksandra Woźniak
Fot. EAST NEWS

Widzowie pokochali Aleksandrę Woźniak za role Kasi w popularnym 13 posterunku i Zyty w równie znanym Klanie. Ku rozczarowaniu fanów, gwiazda poinformowała niedawno, że jej przygoda z aktorstwem się skończyła, ponieważ postanowiła całkowicie poświęcić się nowej pasji – psychologii. Wydaje się jednak, że rodzinne zamiłowanie do sztuki przeszło na kolejne pokolenie. Córka Aleksandry Woźniak, 16-letnia Ania, jest coraz bardziej popularna w sieci. Zobaczcie, jak wygląda i czym się zajmuje!

Córka Aleksandry Woźniak - jak wygląda?

Aleksandra Woźniak po wielu latach kariery postanowiła oddać się swojej drugiej pasji, czyli psychologii. Prowadzi gabinet terapeutyczny i nadzoruje założoną we współpracy z przyjaciółką spółkę Humanica, która zajmuje się organizacją warsztatów dla kobiet.

Aktorka nie wyklucza, że kiedyś powróci na duże i małe ekrany. „Jeśli otrzymam jakąś ciekawą rolę, być może ją przyjmę. Ale nie chcę podejmować już stałych zobowiązań, mogących kolidować z psychologią, bo to ona jest moją największą pasją”, wyznała w Dzienniku Bałtyckim.

W 2004 roku została mamą bliźniaczek, Anny i Julii. Już wtedy aktorstwo zeszło na drugi plan, a Aleksandra Woźniak w pełni poświęciła się rodzinie. „Moim najważniejszym dorobkiem w życiu są moje córki, a macierzyństwo to moja najważniejsza rola”, mówiła podczas wywiadu z portalem Onet.

Aleksandra Woźniak z mężem i córkami w 2014 roku

Aleksandra Woźniak, mąż, dzieci
Fot. VIPHOTO/East News

Córka Aleksandry Woźniak - zdjęcia

Okazuje się, że jedna z córek aktorki postanowiła częściowo pójść w jej ślady. Ania jest dość dobrze znana na popularnym ostatnio TikToku i Instagramie, a jej profile na tych portalach społecznościowych obserwują tysiące użytkowników.

Nastolatka należy do społeczności #WitchTok, która fascynuje się wszystkim, co związane jest z wiedźmami, dlatego na zdjęciach prezentuje się w mrocznych stylizacjach i z mocnym makijażem.

Fani Aleksandry Woźniak, która od zawsze kojarzy się z wizerunkiem delikatnej blondynki, są zaskoczeni wyglądem jej córki, ale przyznają, że pomimo różnic, panie są do siebie podobne.

Zobaczcie zdjęcia. Czy Ania przypomina sławną mamę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez °☆¸.·*¨ ania (@fingerchipz)

p>tu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez °☆¸.·*¨ ania (@fingerchipz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez °☆¸.·*¨ ania (@fingerchipz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.