Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Kurnikowski/AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Ich związek zaczął się w atmosferze skandalu. Pobrali się 5 lat temu. Oto historia Piotra Kupichy i Eweliny Sienickiej

Kim jest ukochana muzyka?

Karol Sowa 24 sierpnia 2023 11:26
Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Kurnikowski/AKPA

W środę, 23 sierpnia, Piotr Kupicha pojawił się na scenie Opery Leśnej. Artysta był jedną z gwiazd festiwalu TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023. Nie da się ukryć, że zapewnił publiczności prawdziwą muzyczną ucztę! Lider zespołu Feel cały czas cieszy się ogromną popularnością, a jego utwory nucą kolejne pokolenia. I choć w życiu zawodowym osiągnął wiele, to prywatnie Piotr Kupicha musiał zmierzyć się z kilkoma problemami. Jego pierwsze małżeństwo zniszczyła praca. Później muzyk poznał modelkę — Ewelinę Sienicką, z którą do dzisiaj tworzy zgrany duet. Są szczęśliwym małżeństwem, pielęgnują uczucie z dala od blasku fleszy i rzadko opowiadają o sobie w mediach. Dlaczego? Co wiemy o ich relacji? Kim jest ukochana  lidera zespołu Feel?

Piotr Kupicha — historia miłości z Eweliną Sienicką

W przeszłości Piotr Kupicha był w związku małżeńskim z Agatą Fręś. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2005 roku. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Muzyk trochę zaniedbywał żonę, rzadko bywał w domu. I choć razem doczekali się dwóch synów, związek oficjalnie zakończył się w 2013 roku. Wokalista w jednej z rozmów przyznał, że przez pięć lat żył na walizkach. Nie potrafił pogodzić życia rodzinnego z zawodowym. Piosenkarz dodał, że na dwa tygodnie wyjeżdżał w trasę koncertową, a do domu wracał jedynie na dwa dni. Do takich sytuacji dochodziło bardzo często. To właśnie w tamtym czasie Piotr Kupicha miał poznać nową kobietę, której oddał serce. Wicemiss Polonia stanęła na jego drodze w 2013 roku, niedługo przed rozwodem z pierwszą żoną.

Nie każdy pamięta, że kilka miesięcy po rozwodzie Piotra i Agaty, lider zespołu Feel kolejny raz został ojcem. Ta informacja zelektryzowała fanów muzyka. Dzisiaj artysta i o 10 lat młodsza Ewelina Sienicka są dumnymi rodzicami Jagody. Dziewczynka przyszła na świat w 2014 roku. Zakochani nie czekali też długo z zaręczynami i ze ślubem. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie w 2018 roku. „Piotrek i Ewelina chcieli, aby była to skromna i kameralna uroczystość dla bliskich. I tak też było. Nie chcemy zdradzać, kiedy dokładnie odbył się ślub, ale było pięknie! Mogę powiedzieć, że państwo młodzi są naprawdę bardzo szczęśliwi!", przyznawał menadżer gwiazdora w prozmowie z Party.pl.

CZYTAJ TEŻ: Popularność zniszczyła ten związek. Oto trudna historia miłości Piotra Kupichy i Agaty Fręś

Wszystko wskazuje na to, że ulubieniec publiczności jest szczęśliwy. Nie ma mowy o żadnym kryzysie w związku. Oboje jednak konsekwentnie chronią swoją prywatność. „Staram się swojej rodziny medialnie nie pokazywać i nie mówić o niej za wiele. Jestem facetem po rozwodzie i obecnie żyję z Eweliną bardzo spokojnie, niemedialnie. Nie latamy po okładkach, bo w powietrzu wisi nad pojawianiem się w gazetach jakaś klątwa”, mówił w rozmowie z Plejadą.  

„Najbardziej lubię w ostatnim czasie to, że jest dużo spokoju, spokój ducha, jestem szczęśliwy, doceniam dom, to że wszyscy są zdrowi i dbam o nich. Zestarzałem się. Rockandrollowe życie czasami dzwoni, ale to dojrzewanie jest w tym wszystkim najpiękniejsze. To, że mogę być w miejscu, w którym chcę być, a nie oszukiwać samego siebie”, przyznał Piotr Kupicha w Dzień Dobry TVN.

Niedawno małżonkowie podzielili się z fanami cudowną wiadomością. Po raz drugi zostali rodzicami, a na świecie pojawiła się ich córeczka. „Dzień Dobry! Nazywam się Laura. Jestem silna, mam jeden dzień i kocham Was wszystkich”, pisał dumny muzyk w lipcu 2023 roku. 

 Sprawdź też: Joanna Żółkowska nie chciała wyjść za mąż. Witold Holtz nigdy jej się nie oświadczył

Piotr Kupicha, Top of the Top Sopot Festival, 2021 rok

Piotr Kupicha
Fot. Podlewski/AKPA

Piotr Kupicha, TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023, 23 sierpnia 2023
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piotr Kupicha, TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023, 23 sierpnia 2023

Kim jest Ewelina Sienicka, druga żona Piotra Kupichy?

Nowa miłość wokalisty w przeszłości brała udział w wyborach Miss Polonia 2007. Niestety, nie wygrała konkursu, jednak zajęła drugie miejsce. Modelka pochodzi z Białegostoku. Ukochana lidera zespołu Feel przez długi czas pozostawała w jego cieniu. Nie chciała wychodzić na imprezy branżowe. Nie interesowało jej pozowanie na ściankach. Co więcej, nie była też aktywna w mediach społecznościowych. Jak przyznał jej mąż: „przyjąłem teraz taką formę, że nie pokazuję się nigdzie z rodziną i myślę, że to bardzo pomaga w codziennym życiu”, zdradził w rozmowie z Plejadą. Obecnie modelka pracuje w branży beauty. Założyła też własną firmę w Katowicach.  

W 2021 roku Ewelina Sienicka postanowiła zrobić wyjątek. Opublikowała wówczas zdjęcie z Piotrem. Zakochani byli wtedy na wakacjach na Zanzibarze. Od tamtego czasu modelka częściej udostępnia na swoje social media materiały z najbliższymi.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ:  Paweł Fortuna był młodzieńczą miłością Justyny Steczkowskiej. Pomógł jej w osiągnięciu spektakularnego sukcesu

Ewelina Sienicka, wrzesień 2007; Miss Polonia 2007

Ewelina Sienicka
Fot. Kurnikowski/AKPA

Ewelina Sienicka, wrzesień 2007; Miss Polonia 2007

Ewelina Sienicka
Fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Kupicha, wrzesień 2012; TVP - Dzień Otwarty

Piotr Kupicha
Fot. Engelbrecht/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.