Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Kurnikowski/AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Ich związek zaczął się w atmosferze skandalu. Małżeństwem są już prawie 5 lat. Oto historia Piotra Kupichy i Eweliny Sienickiej

Kim jest druga żona lidera zespołu „Feel"?

Karol Sowa 16 marca 2023 15:56
Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Kupicha to lider zespołu Feel. Muzyk do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Co więcej, jego utwory nucą kolejne pokolenia. I choć w życiu zawodowym osiągnął wiele, to prywatnie musiał zmierzyć się z kilkoma problemami. Jego pierwsze małżeństwo zniszczyła praca. Później muzyk poznał modelkę — Ewelinę Sienicką, z którą do dzisiaj tworzy zgrany duet. I choć wszystko wskazuje na to, że są szczęśliwym małżeństwem, to rzadko opowiadają o swoich uczuciach. Dlaczego? Co wiemy o ich relacji?

Piotr Kupicha — historia miłości z Eweliną Sienicką

W przeszłości Piotr Kupicha był w związku małżeńskim z Agatą Fręś. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2005 roku. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Muzyk trochę zaniedbywał żonę, rzadko bywał w domu. I choć razem doczekali się dwóch synów, związek oficjalnie zakończył się w 2013 roku. Wokalista w jednej z rozmów przyznał, że przez pięć lat żył na walizkach. Nie potrafił pogodzić życia rodzinnego z zawodowym. Piosenkarz dodał, że na dwa tygodnie wyjeżdżał w trasę koncertową, a do domu wracał jedynie na dwa dni. Do takich sytuacji dochodziło bardzo często. To właśnie w tamtym czasie Piotr Kupicha miał poznać nową kobietę, której oddał serce. Wicemiss Polonia stanęła na jego drodze w 2013 roku, niedługo przed rozwodem z pierwszą żoną.

Nie każdy pamięta, że kilka miesięcy po rozwodzie Piotra i Agaty, lider zespołu Feel kolejny raz został ojcem. Ta informacja zelektryzowała fanów muzyka. Dzisiaj artysta i o 10 lat młodsza Ewelina Sienicka są dumnymi rodzicami Jagody. Dziewczynka przyszła na świat w 2014 roku. Zakochani nie czekali też długo z zaręczynami i ze ślubem. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie w 2018 roku. „Piotrek i Ewelina chcieli, aby była to skromna i kameralna uroczystość dla bliskich. I tak też było. Nie chcemy zdradzać, kiedy dokładnie odbył się ślub, ale było pięknie! Mogę powiedzieć, że państwo młodzi są naprawdę bardzo szczęśliwi!", przyznał menadżer gwiazdora w prozmowie z Party.pl.

Wszystko wskazuje na to, że ulubieniec publiczności jest szczęśliwy. Nie ma mowy o żadnym kryzysie w związku. Oboje jednak konsekwentnie chronią swoją prywatność. „Staram się swojej rodziny medialnie nie pokazywać i nie mówić o niej za wiele. Jestem facetem po rozwodzie i obecnie żyję z Eweliną bardzo spokojnie, niemedialnie. Nie latamy po okładkach, bo w powietrzu wisi nad pojawianiem się w gazetach jakaś klątwa”, mówił w rozmowie z Plejadą.  

„Najbardziej lubię w ostatnim czasie to, że jest dużo spokoju, spokój ducha, jestem szczęśliwy, doceniam dom, to że wszyscy są zdrowi i dbam o nich. Zestarzałem się. Rockandrollowe życie czasami dzwoni, ale to dojrzewanie jest w tym wszystkim najpiękniejsze. To, że mogę być w miejscu, w którym chcę być, a nie oszukiwać samego siebie”, przyznał Piotr Kupicha w Dzień Dobry TVN.

CZYTAJ TEŻ: Popularność zniszczyła ten związek. Oto trudna historia miłości Piotra Kupichy i Agaty Fręś

Piotr Kupicha, Top of the Top Sopot Festival, 2021 rok

Piotr Kupicha
Fot. Podlewski/AKPA

Kim jest Ewelina Sienicka, druga żona Piotra Kupichy?

Nowa miłość wokalisty w przeszłości brała udział w wyborach Miss Polonia 2007. Niestety, nie wygrała konkursu, jednak zajęła drugie miejsce. Modelka pochodzi z Białegostoku. Ukochana lidera zespołu Feel przez długi czas pozostawała w jego cieniu. Nie chciała wychodzić na imprezy branżowe. Nie interesowało jej pozowanie na ściankach. Co więcej, nie była też aktywna w mediach społecznościowych. Jak przyznał jej mąż: „przyjąłem teraz taką formę, że nie pokazuję się nigdzie z rodziną i myślę, że to bardzo pomaga w codziennym życiu”, zdradził w rozmowie z Plejadą. Obecnie modelka pracuje w branży beauty. Założyła też własną firmę w Katowicach.  

W 2021 roku Ewelina Sienicka postanowiła zrobić wyjątek. Opublikowała wówczas zdjęcie z Piotrem. Zakochani byli wtedy na wakacjach na Zanzibarze. Od tamtego czasu modelka częściej udostępnia na swoje social media materiały z córką i mężem.  

Z okazji dzisiejszych 44. urodzin Piotra Kupichy życzymy muzykowi oraz jego najbliższym wszystkiego, co najlepsze.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dorota Chotecka i Radosław Pazura ślub wzięli prawie 20 lat temu: „W naszym związku jest ktoś trzeci. Pan Jezus". Oto ich historia

Ewelina Sienicka, wrzesień 2007; Miss Polonia 2007

Ewelina Sienicka
Fot. Kurnikowski/AKPA

Ewelina Sienicka, wrzesień 2007; Miss Polonia 2007

Ewelina Sienicka
Fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Kupicha, wrzesień 2012; TVP - Dzień Otwarty

Piotr Kupicha
Fot. Engelbrecht/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.