Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Baron z Afromental są razem?! Artystów zdradziły dwa zdjęcia oraz...

Fani dopatrzyli się ważnego szczegółu!

Rafał Kowalski 18 marca 2019 09:51
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Pod koniec 2018 roku związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego przeszedł do przeszłości. Każda z gwiazd znalazła ten sam sposób, by poukładać sobie w głowie i zacząć być gotowym na kolejny rozdział życia. Wspomnianym sposobem okazały się podróże. Aktor, chwilę po rozstaniu z 20-latką, wyleciał na Bali. Julia Wieniawa wcześniej była zapracowana, ale od kilku dni odpoczywa na Wyspach Zielonego Przylądka. Okazuje się, że gwiazda młodego pokolenia nie jest tam sama…

Julia Wieniawa ma romans z Baronem?

Wielbiciele aktorki dopatrzyli się kilku szczegółów, z których wynika, że Julia i 15 lat starszy Aleksander Milwiw-Baron (gitarzysta Afromental) spędzają razem urlop! Po pierwsze: zdjęcia wykonane w tym samym miejscu. Zarówno aktorka, jak i muzyk dodali na swoje Instagramy fotografie oznaczone identyczną lokalizacją. Wiele osób mogłoby powiedzieć, że to przypadek.

Bardziej dociekliwi internauci dopatrzyli się jednak innej rzeczy… Mowa o długim brązowym włosie na klatce piersiowej Barona (pod tatuażem), którego przed wykonaniem fotografii nie zdążył zdmuchnąć wiatr! Fanki Alka nie mają wątpliwości, że włos należy do Julii Wieniawy… Gwiazdorski duet nie komentował jeszcze podejrzeń, których nabrali internauci. Ci bardziej pamiętliwi, nie zapomnieli jednak o zdjęciach paparazzi sprzed kilku tygodni, na których gwiazda młodego pokolenia i muzyk Afromental zostali przyłapani na spotkaniu w restauracji... 

Aktorka napisała jedynie na swoim Instagramie, że dzięki wyjazdowi, chce odpocząć od pracy, której ostatnio miała co niemiara. „Hello wakacje! ☀ Po kilku długich miesiącach maratonu w pracy ostrzegam, że będę leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć”, mogliśmy przeczytać na profilu Julki. A co z Baronem? Poza jednym zdjęciem, które wywołało dyskusję, muzyk Afromental nie pokazuje migawek z urlopu w sieci.

Hmm… Z drugiej strony Milwiw-Baron nie dzieli się też wspólnymi zdjęciami z Czariną Russell, której oświadczył się w 2017 roku. Czy związek pary jeszcze istnieje? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli chyba jeszcze poczekać… Zobaczcie wakacyjne zdjęcia, które zdradziły Julię i Barona. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.