Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Baron i Julia Wieniawa po raz pierwszy o swoim związku!

Para zamieściła w sieci wspólne zdjęcie. Fani składają gratulacje

Konrad Szczęsny 26 marca 2019 19:55
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Pierwsze spekulację dotyczące tego, że Julia Wieniawa i Baron z zespołu Afromental są parą, pojawiły się na początku lutego tego roku. Ostatnio media obiegła z kolei informacja, że zakochani spędzają wspólnie wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka. W końcu sprawę zdecydowali się skomentować na Instagramie... sami zainteresowani, zamieszczając przy okazji wspólne zdjęcie!

Związek Julii Wieniawy i Barona

Mimo że początkowo 35-letni muzyk z zespołu Afromental twierdził, że z 20-letnią Julią Wieniawą łączy go jedynie praca nad wspólnym projektem, zdjęcia wykonane przez paparazzi w trakcie ich ostatniej randki rozwiały co do tego wszelkie wątpliwości. Para, idąc ulicą w Warszawie, nie szczędziła sobie czułości i czule się obejmowała. Łączące ich uczucie potwierdził także w rozmowie z magazynem Party ich bliski znajomy.

„On stracił dla Julki głowę. Bez przerwy o niej mówi i doradza jej w sprawach muzycznych”, ujawnił kolega Barona.

Wreszcie głos w sprawie zabrali sami zainteresowani, publikując wspólną fotografię w mediach społecznościowych!

Baron i Julia Wieniawa o związku. Wspólne zdjęcie pary

Zdjęcia zostało wykonane w trakcie wspólnego wypadu pary we włoskie Alpy. Pozują na nim z wyraźnie zdziwiony minami, co jest niewątpliwie puszczeniem oka w stronę mediów i ostatniego zamieszania, jakie wokół ich związku nastąpiło.

„Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale. 🏂⛷❄️#goraczychmura#mylifesocomplicated”, napisali.

Pod fotografią od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Nikt nie ma wątpliwości, że mimo żartobliwego tonu słów, to oficjalne potwierdzenie uczucia, jakim się wzajemnie darzą  

Baron
Fot. Instagram @alekbaron
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.