O NICH JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Baron w czułych objęciach na czerwonym dywanie!

Fani pary są zachwyceni. Ich miłość kwitnie

Konrad Szczęsny 6 czerwca 2019 13:57

Od kilku tygodni są uważani za najgorętszą parę show-biznesu. O bliskiej relacji Barona i Julii Wieniawy zaczęto spekulować na początku roku, jednak zakochani oficjalnie potwierdzili krążące na salonach informacje w marcu, publikując wspólne zdjęcie z wyjazdu w góry na swoich profilach w mediach społecznościowych. Od tamtej pory ich relacja weszła na wyższy poziom: zaczęli nawet pojawiać się wspólnie na salonach! Jak prezentowali się w trakcie ostatniego wyjścia?

Julia Wieniawa i Baron na salonach - zdjęcia pary 

W środę 5 czerwca muzyk i aktorka wzięli udział w imprezie, inaugurującej strefę Pyszne.pl nad Wisłą w Warszawie. Mimo że nie było to ich pierwsze wspólne wyjście, jak zwykle przyciągnęli uwagę zgromadzonych fotografów. Wydaje się, że Barona i Julię Wieniawę coraz mniej peszy zainteresowanie ze strony mediów: nie tylko promiennie uśmiechali się do obiektywów, lecz także okazywali sobie czułość! Gitarzysta grupy Afromental i aktorka czule się obejmowali i wydawali się szczęśliwi oraz zrelaksowani.

Uwagę zwracały również stylizacje pary. Julia Wieniawa wybrała zwiewną beżową sukienkę z tiulowym dołem. Do tego dobrała szarą torebkę i białe sportowe buty. Z kolei Baron pojawił się w... czarnej stylizacji, co jest dosyć osobliwym pomysłem, biorąc pod uwagę panujące w ostatnich dniach upały. Muzyk pozował do zdjęć w długich spodniach bojówkach, t-shircie oraz sporych rozmiarów okularach.

Związek Julii Wieniawy i Barona

Ich pierwsze wspólne zdjęcia wykonano na początku lutego - byli wówczas na kolacji w jednym z modnych miejsc w stolicy. Baron zaprzeczył jednak, by łączyło ich cokolwiek poza relacjami koleżeńskimi i projektem zawodowym. Jednak wszystko stało się jasne w marcu: nie dość, że na swoje profile w mediach społecznościowych wstawili zdjęcia z tego samego miejsca na Wyspach Zielonego Przylądka, to jeszcze kilka dni później opublikowano fotografie, na których czule się obejmują w drodze na randkę. 

W końcu zaś oboje opublikowali romantyczne zdjęcie z wyjazdu w góry w tym samym czasie w mediach społecznościowych, zaś później zaczęli pojawiać się publicznie na różnych imprezach. Sensację budzi fakt, że Baron jest starszy od Julii Wieniawy o 15 lat. 

Pasują do siebie? Ich wspólne zdjęcia zobaczysz w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.