Fani pary są zachwyceni. Ich miłość kwitnie

Konrad Szczęsny 6 czerwca 2019 13:57

Od kilku tygodni są uważani za najgorętszą parę show-biznesu. O bliskiej relacji Barona i Julii Wieniawy zaczęto spekulować na początku roku, jednak zakochani oficjalnie potwierdzili krążące na salonach informacje w marcu, publikując wspólne zdjęcie z wyjazdu w góry na swoich profilach w mediach społecznościowych. Od tamtej pory ich relacja weszła na wyższy poziom: zaczęli nawet pojawiać się wspólnie na salonach! Jak prezentowali się w trakcie ostatniego wyjścia?

Julia Wieniawa i Baron na salonach - zdjęcia pary 

W środę 5 czerwca muzyk i aktorka wzięli udział w imprezie, inaugurującej strefę Pyszne.pl nad Wisłą w Warszawie. Mimo że nie było to ich pierwsze wspólne wyjście, jak zwykle przyciągnęli uwagę zgromadzonych fotografów. Wydaje się, że Barona i Julię Wieniawę coraz mniej peszy zainteresowanie ze strony mediów: nie tylko promiennie uśmiechali się do obiektywów, lecz także okazywali sobie czułość! Gitarzysta grupy Afromental i aktorka czule się obejmowali i wydawali się szczęśliwi oraz zrelaksowani.

Uwagę zwracały również stylizacje pary. Julia Wieniawa wybrała zwiewną beżową sukienkę z tiulowym dołem. Do tego dobrała szarą torebkę i białe sportowe buty. Z kolei Baron pojawił się w... czarnej stylizacji, co jest dosyć osobliwym pomysłem, biorąc pod uwagę panujące w ostatnich dniach upały. Muzyk pozował do zdjęć w długich spodniach bojówkach, t-shircie oraz sporych rozmiarów okularach.

Związek Julii Wieniawy i Barona

Ich pierwsze wspólne zdjęcia wykonano na początku lutego - byli wówczas na kolacji w jednym z modnych miejsc w stolicy. Baron zaprzeczył jednak, by łączyło ich cokolwiek poza relacjami koleżeńskimi i projektem zawodowym. Jednak wszystko stało się jasne w marcu: nie dość, że na swoje profile w mediach społecznościowych wstawili zdjęcia z tego samego miejsca na Wyspach Zielonego Przylądka, to jeszcze kilka dni później opublikowano fotografie, na których czule się obejmują w drodze na randkę. 

W końcu zaś oboje opublikowali romantyczne zdjęcie z wyjazdu w góry w tym samym czasie w mediach społecznościowych, zaś później zaczęli pojawiać się publicznie na różnych imprezach. Sensację budzi fakt, że Baron jest starszy od Julii Wieniawy o 15 lat. 

Pasują do siebie? Ich wspólne zdjęcia zobaczysz w galerii  

1/5
Baron i Julia Wieniawa
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
1/5

Baron i Julia Wieniawa spotykają się od początku roku. Prawda o ich relacji wyszła na światło dzienne w marcu.

2/5
Baron i Julia Wieniawa
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
2/5

Baron i Julia Wieniawa pierwsze wspólne zdjęcie opublikowali w mediach społecznościowych w marcu, gdy byli razem w górach.

3/5
Baron i Julia Wieniawa
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
3/5

Z czasem zaczęli się również pojawiać wspólnie na czerwonym dywanie.

4/5
Baron i Julia Wieniawa
Copyright @TRICOLORS/East News
4/5

Baron i Julia Wieniawa tak prezentowali się w środę 5 czerwca na otwarciu strefy Pyszne.pl nad Wisłą w Warszawie.

5/5
Baron i Julia Wieniawa
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
5/5

Związek Barona i Julii Wieniawy wzbudza duże emocje. Muzyk jest starszy od aktorki o 15 lat. Pasują do siebie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.