Meg Ryan, Russell Crowe
Fot. Steve Granitz/WireImage
NIEZWYKŁE HISTORIE

Była wielokrotnie zdradzana przez męża, lecz to ona zapłaciła najwyższą cenę za romans. Jej kariera legła w gruzach

Od Meg Ryan i Russella Crowe'a odwróciła się cała branża filmowa

Karol Sowa 13 kwietnia 2024 18:56
Meg Ryan, Russell Crowe
Fot. Steve Granitz/WireImage

Była nauczycielką języka angielskiego, dopiero później zapragnęła zostać aktorką. Meg Ryan wiodła spokojne życia, choć w wieku 15 lat obserwowała, jak małżeństwo jej rodziców powoli się rozpada. Nie myślała jednak o życiowych dramatach. Skupiała się na rozwoju kariery. Nie wiedziała jednak, że sama będzie przechodzić przez piekło...

Meg Ryan i Dennis Quaid uchodzili za małżeństwo idealne, lecz ich zacisze domowe skrywało mroczne tajemnice

Na szklanym ekranie zadebiutowała w filmie „Bogate i sławne", zaś sześć lat później na planie jednej z komedii poznała Dennisa Quaida. Na początku byli tylko znajomymi, nie myśleli nawet o bliższej znajomości. Dopiero rok później, na planie do filmu „Zmarły w chwili przybycia" wszystko się zmieniło. Między artystami zaiskrzyło. Tworzyli zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Ze ślubem również nie czekali. Sakramentale "tak" powiedzieli sobie w Walentynki w 1991 roku. Rok później powitali na świecie syna — Jacka.

Zakochani uchodzili za niezwykle zgrany i piękny duet. Co więcej, zagraniczne media podkreślały, że ulubienica Amerykanów uratowała Dennisa, gdyż wcześniej miał poważne problemy z używkami. „Lubiłem kokainę. Lubiłem odpłynąć. Nawet trochę za nią tęskniłem. […] Miałem to skrajne doświadczenie, że aż zobaczyłem siebie martwego i pozbawionego wszystkich rzeczy, na które pracowałem całe życie. Więc zawlokłem się na odwyk", mówił w jednym z wywiadów. I choć w mediach przedstawiano ich jako idealną parę, w ich zaciszu domowym kryły się prawdziwe dramaty. Aktor miał regularnie zdradzać żonę, o czym nikt nie mówił. 

CZYTAJ TEŻ: Jennifer Grey była z nim prawie dwie dekady, był przy niej w najgorszych chwilach. Nagle ogłosiła rozwód

Dennis Quaid, Meg Ryan

Dennis Quaid, Meg Ryan
Fot. Kevin Mazur/WireImage

Meg Ryan za romans z Russellem Crowe musiała słono zapłacić

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.