Baron
Fot. Instagram @alekbaron
Z ŻYCIA GWIAZD

Był dwa razy zaręczony, łączono go nawet z Edytą Górniak. Z kim spotykał się Baron?

Muzyk ma burzliwą przeszłość..

Gabriela Czernecka 23 marca 2019 08:48
Baron
Fot. Instagram @alekbaron

Baron i Julia Wieniawa razem? Od kilku tygodni nie pisze się o niczym innym, jak o kolejnym gorącym romansie w polskim show-biznesie. Choć para oficjalnie nie komentuje łączących ich relacji to fanom i tak udało się dostrzec, że razem spędzili wakacje, a niedawno byli razem na randce. Czy faktycznie Baron z Afromental i Julia Wieniawa są razem? Nie wiadomo, ale my postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się związkom Aleksandra Milwiwa!

Z kim spotykał się Baron - Kasia Grabowska

O życiu prywatnym Barona wiadomo niewiele, a wszystkie informacje dotyczące jego nowych partnerek lub dziewczyn są jedynie domysłami mediów i internautów. Oficjalnie mówi się, ze Aleksander Milwiw dwa razy był zaręczony. W 2014 roku poprosił o rękę Kasię Grabowską, która jak podaje kozaczek.pl, po kilku tygodniach rozmyśliła się i oddała pierścionek zaręczynowy.

Baron i Ola Szwed

Wcześniej Baron miał spotykać się z aktorką Olą Szwed. Para miała być razem przez półtora roku, ale ich znajomość była burzliwa i pełna scen zazdrości, więc zakochani podjęli decyzję o rozstaniu w przyjaźni. 

Baron i Edyta Górniak

Chwilę później Barona zaczęto łączyć z Edytą Górniak.  O tym pisały media w całej Polsce. Czy Górniak i Barona łączyło coś więcej niż praca na planie The Voice of Poland? Muzycy początkowo sami podgrzewali te informacje, żartując podczas nagrań na temat wspólnych kolacji, telefonów czy spacerów. Nie dało się ukryć, że coś ich łączy. Sugerowano, że to właśnie przez silną więź z Edytą Górniak Baron i Kasia Grabowska rozstali się.

W końcu gwiazda zmęczona ciągłymi domysłami i nieustannymi pytaniami o nowy związek wystosowała oficjalne oświadczenie na Facebooku: „Przykro mi was rozczarować, ale nie mam, nie miałam i nie będę miała z nim romansu. Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale trzeba zapewniam dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę. Trudna sprawa”, napisała Edyta Górniak. 

Baron i Patricia Kazadi

Mimo wszystko związek z Kasią Grabowską nie przetrwał, a w 2015 roku na horyzoncie pojawiła się Patricia Kazadi. Plotki pojawiły się, gdy para została przyłapana na wspólnym wyjeździe do Los Angeles. Wokalistka szybko ucięła jednak plotki o romansie w rozmowie z Dzień Dobry TVN: „Baron to jest mój ziom i z Baronem znam się 10 lat. Okazało się, że oboje byliśmy w LA – on ma swoje powody, by latać do Stanów, ale nie będę zdradzać jego sekretów – a że były moje urodziny, to zaprosił mnie na lunch”, powiedziała.

Baron i Joanna Opozda 

W połowie 2015 roku Fakt donosił, że Baronowi wpadła w oko młoda aktorka Joanna Opozda. Podobno muzyk miał cenić jej poczucie humoru i seksapil. Para zamieściła w sieci kilka wspólnych zdjęć i... na tym się skończyło. Żadne z nich nie zabrało głosu w sprawie rzekomego związku.

Baron i Czarina Russel

Chwilę później na jaw wyszło, że Baron spotyka się z Czariną Russel, która również związana jest z branżą muzyczną. Od 2005 roku jest członkinią zespołu Hansa Zimmera. To prawdopodobnie właśnie podczas któregoś z koncertów Baron miał okazję poznać dziewczynę. Sądzono, że to ta jedyna, zwłaszcza, że w maju 2017 roku  muzyk oświadczył się swojej wybrance na scenie podczas koncertu! Czarina przyjęła oświadczyny i wielu sądziło, że para niebawem stanie na ślubnym kobiercu. 

Baron i Julia Wieniawa

Tymczasem według najnowszych doniesień Baron spotyka się z Julią Wieniawą! „Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów”, miała mówić w rozmowie z Faktem znajoma Julii Wieniawy. Czy para zdecyduje się zakończyć falę spekulacji i w końcu zdementuje lub potwierdzi doniesienia mediów? Pozostaje nam cierpliwie czekać!  

Wieniawa i Baron mają romans - sprawdź
Fot. Instagram

Tomson i Baron, The Voice of Poland 7

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.