Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Nowy pupil Julii Wieniawy miał zauroczyć jej fanów, tymczasem…

…aktorka musiała się tłumaczyć, co zrobiła z poprzednim psem!

Rafał Kowalski 29 stycznia 2019 12:58
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

O tym, że rozstanie z partnerem wiąże się z szeregiem ważnych decyzji wiedzą wszyscy ci, którzy zakończyli w przeszłości swoje związki. Przekonała się o tym także 19-letnia Julia Wieniawa, która miesiąc temu przestała być dziewczyną Antoniego Królikowskiego. Para musiała przedyskutować kwestię wspólnych rzeczy, w tym psa Klasyka… Jak poradzili sobie z tą sytuacją?

Julia Wieniawa pochwaliła się pieskiem

Aktorka zdecydowała się opublikować w sieci zdjęcie ze swoim nowym pupilem. To maltańczyk, który dostał nietypowe imię. „Już nie mogę dłużej ukrywać się z moją nową miłością...! Przedstawiam Wam Gustawa aka Gucio”, napisała Julia Wieniawa w sieci.

Część jej wielbicieli zaczęła zachwycać się zwierzątkiem, niektórzy nawet mieli dla gwiazdy rady związane z jego pielęgnacją. Znalazły się jednak i osoby, które zamiast komplementować pieska, wyraziły zmartwienie dotyczące poprzedniego pupila – Klasyka. „A co z wcześniejszym psem? Poszedł w odstawkę? :( ”, napisał jeden z internautów. Aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości swoją odpowiedzią. „Tęsknie za Klasykiem i bardzo walczyłam, żeby był ze mną :) Ale na pewno dobrze mu z Antkiem <3”, odpisała.

Przypomnijmy, że Klasyk został zabrany przez Antoniego i Julkę ze schroniska. „Ja "instynkt macierzyński" do tego pieska poczułam od razu, jak podpisywałam umowę z Antkiem w schronisku. Poczułam, że ten pies to jest właśnie ten pies. Mój malutki synalek. Jako mamusia spisałam się już bardzo dobrze, ponieważ uratowałam życie temu psu razem z Antkiem”, opowiadała aktorka w Plejadzie.

Na razie nie wiadomo, czy nowy piesek także pochodzi ze schroniska. Jesteśmy jednak pewni, że szczegółowe pytania o Gustawa dopiero się zaczną… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie poranki 😴 #klasyk

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?