Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej, o nowym związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska nie są razem!

„Nasze drogi rozeszły się już dawno’’

Damian Duda 15 czerwca 2018 08:30
Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej, o nowym związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk po śmierci ukochanej partnerki Anny Przybylskiej próbował ułożyć sobie życie z Martyną Gliwińską. Niestety, jak się okazuje, to uczucie nie przetrwało próby czasu. Była partnerka sportowca skomentowała rozstanie w rozmowie z Super Expressem.

Jarosław Bieniuk rozstał się z dziewczyną

Ten związek był poddany ogromnej presji ze strony otoczenia. Kiedy media obiegła informacja, że Bieniuk spotyka się z nową kobietą, wszyscy nieustannie porównywali ją do Anny Przybylskiej. To było jednak do przewidzenia. Matka zmarłej aktorki, Krystyna Przybylska, stwierdziła, że każda kobieta, która pojawi się u boku Bieniuka, nie zasługuje na hejt i ciągłe porównania do Ani. 

„Wiem jednak, że ktokolwiek pojawi się przy boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej Ani nie będzie. Zresztą ta druga osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło, a nie na falę hejtu. Ode mnie, jako matki Ani, będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić. Ja też będę się cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje’’, wyznała w rozmowie z WP.

Mimo że media jeszcze kilka tygodni temu informowały, że Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska dali sobie drugą szansę, słowa byłej partnerki piłkarza rozwiewają wszelkie wątpliwości. 

„Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci’’, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Sądzicie, że Jarosław Bieniuk znajdzie szczęście u boku innej kobiety? 

Jarosław Bieniuk wrócił do Martyny Gliwińskiej?
Fot. Instagram @martynagliwinska

Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram Jarosław Bieniuk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…