Małgorzata Frycz rzadko pokazuje się publicznie

Rafał Kowalski 17 grudnia 2022 10:03

Ma na koncie wiele wybitnych ról filmowych i teatralnych, jest charyzmatycznym i uwielbianym człowiekiem sceny, ale o swoją prywatność dba jak mało kto. Tym milej zaskoczeni byli uczestnicy jednak z ostatnich filmowych imprez, na której Jan Frycz postanowił pojawić się z żoną. W dodatku Małgorzata Frycz zgodziła się zapozować z mężem na ściance.

Wspólne zdjęcia Jana Frycza z żoną Małgorzatą. Kim jest?

XV Gali Rozdania Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich za nami. Wieczór zostanie zapamiętany nie tylko ze względu na wielkie emocje towarzyszące konkursowi, ale i pięknym obrazkom, które znaleźliśmy w agencjach fotograficznych.

Jak widać na zrobionych zdjęciach podczas gali Jan i Małgorzata Fryczowie nie odstępowali się na krok. Nie unikali też mediów, ani fotoreporterów, nie szczędzili sobie przed aparatami czułych gestów – jak objęcia czy trzymanie za rękę. Cudownie patrzeć, że aktorowi służy trzecie małżeństwo, a humor dopisywał cały wieczór.

Jak para się poznała? Niestety w sieci nie znajdziemy takich informacji.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kim jest brat Olgi Frycz? Z pozoru bardzo przypomina swojego ojca!

Poprzednie żony Jana Frycza. Dzieci

Aktualne małżeństwo jest trzecim w życiu aktora. Z poprzednich dwóch urodziła mu się aż szóstka dzieci. Pierwszą żoną Jana Frycza była Grażyna Laszczyk. Artysta wziął z nią ślub, mając zaledwie 22 lata. „Byłem na drugim roku studiów i zdarzyło się...”, opowiadał. Owocem tego związku była córka Gabrysia. Co ciekawe, w dorosłym życiu też wybrała zawód aktorki. Jest absolwentką krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, występuje głównie na scenach poznańskich teatrów, ale widzowie oglądali ją też w Na wspólnej czy M jak miłość.

Z kolei druga żona ulubieńca widzów (Agata - według niektórych mediów poznana przez aktora jeszcze w liceum, choć on sam tego nie potwierdzał) urodziła aż piątkę dzieci – Olgę (dziś jest aktorką), Marię, Antoniego (asystent scenografa), Michała i Wojciecha (kompozytor). Ostatecznie aktor jednak nie pozostał w tym małżeństwie. W pewnym momencie życia dużo pracował i podróżował między Warszawą a Krakowem. Co sam mówił o końcach swoich związków? Dlaczego się rozpadły? „Trudno powiedzieć dlaczego. Dziś myślę już o tym spokojnie. W obu przypadkach rozwód był bez orzeczenia o winie, jednak zawsze to życiowa porażka. Po prostu nie dobraliśmy się. Byliśmy niedojrzali, obowiązki nas przerosły”, mówił w Twoim Stylu. 

Ostatecznie Jan Frycz ożenił się z Małgorzatą, z którą jest do dziś.

W galerii prezentujemy zarówno aktualne fotografie pary, jak i zdjęcie z 2010 roku. Życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ: Anna Nehrebecka i Iwo Byczewski: są razem ponad 40 lat. Wakacyjny romans zmienił się w trwały związek

1/4
Jan Frycz, żona Małgorzata Frycz 2022
Copyright @VipPhoto/East News
1/4

Tak Jan i Małgorzata Fryczowie prezentowali się kilkadziesiąt godzin temu

2/4
Jan Frycz, żona Małgorzata Frycz 2022
Copyright @VipPhoto/East News
2/4

Gdy niedawno pisano o problemach ze zdrowiem aktora, ukochana wspierała go, jak tylko mogła

3/4
Jan Frycz, żona Małgorzata Frycz 2022
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
3/4

Uśmiech towarzyszył im przez cały wieczór

4/4
Jan Frycz, żona Małgorzata, 2010
Copyright @Maciej Jarzebinski / Forum
4/4

Zdjęcie zakochanych z 2010 roku - bardzo się zmienili?

TAGI #Jan Frycz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.