HOROSKOP VIVY!

Wielki horoskop wakacyjny na lato 2020 dla każdego znaku zodiaku!

Sprawdź swoją przepowiednię!

Redakcja VIVA! 1 lipca 2020 18:45

Zgodnie z przepowiednią horoskopu wakacyjnego, lipiec 2020 będzie korzystnym miesiącem przede wszystkim dla znaków ognia – Baranów, Lwów i Strzelców. Te osoby odniosą sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i w osobistym. Znaki wodne, czyli Raki, Skorpiony i Ryby, również nie będą narzekać na wydarzenia letniego miesiąca. Jeśli chodzi o znaki Powietrza i Ziemi, niezbędna będzie cierpliwość, a wszystko zacznie się układać pod koniec lipca.

Horoskop wakacyjny na sierpień 2020 nie wyklucza niespodzianek w życiu wszystkich znaków zodiaku. O ile pierwsza połowa miesiąca sprzyjać będzie realizacji konkretnych planów, o tyle druga wymagać będzie kreatywności. Niektóre znaki Powietrza – Bliźnięta, Wagi, Wodniki – zdecydują się na słuszne zmiany. Wydarzenia tego miesiąca sprzyjać będą znakom Ziemi, czyli Bykom, Pannom i Koziorożcom.

Co wydarzy się w życiu znaków zodiaku? Sprawdź horoskop wakacyjny na 2020 rok!

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: BARAN

KARIERA: W nadchodzących miesiącach skoncentrujesz się na rozwoju osobistym. Dzięki temu odnajdziesz najskuteczniejsze metody rozwiązywania problemów, związanych z Twoją pracą. Osiągniesz sukces, jeśli wykażesz się cierpliwością.

MIŁOŚĆ: Prawdopodobnie latem poświęcisz więcej uwagi przyjaciołom i rodzinie niż ukochanej osobie, co może doprowadzić do nieprzyjemnych kłótni. Pomimo kłopotów w relacji miłosnej, nie powinnaś rezygnować z walki o związek. Jeśli wciąż poszukujesz drugiej połówki, na pewno nie będziesz narzekać na brak zainteresowania, ale Gwiazdy nie przewidują miłosnych zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: BYK

KARIERA: Horoskop nie wyklucza, że w najbliższych tygodniach zdecydujesz się na poważne zmiany w życiu zawodowym. Być może zaczniesz walczyć o awans, albo obierzesz całkowicie nowy kierunek rozwoju? Bez względu na Twój wybór, zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

MIŁOŚĆ: Nie będziesz narzekać na kłopoty miłosne, jeśli zachowasz równowagę między obowiązkami służbowymi i prywatnymi. Okaż większe zaangażowanie, zarówno w związek, jak i w przyjaźń, a lato upłynie w bardzo przyjemnej atmosferze. A jeśli poszukujesz miłości, Gwiazdy namawiają do uważnej obserwacji kogoś, kogo już dobrze znasz...

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: BLIŹNIĘTA

KARIERA: Pomimo drobnych sukcesów, nie rezygnuj z walki o upragniony cel. Wiele jeszcze przed Tobą, a nadchodzące miesiące będą dla Ciebie prawdziwym sprawdzianem umiejętności. Gwiazdy podpowiadają również, że pod koniec sierpnia będziesz miała szansę na udaną inwestycję finansową.

MIŁOŚĆ: Latem 2020 roku zdecydowanie nie będziesz narzekać na swoje życie uczuciowe. Poczujesz się po prostu szczęśliwa, niezależnie od tego, czy jesteś w relacji miłosnej, czy jesteś singielką. Pozytywne nastawienie udzieli się Twoim bliskim, dlatego wakacje spędzisz w doskonałym humorze.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: RAK

KARIERA: Nieoczekiwana konkurencja zmotywuje Cię do rozwoju zawodowego. Horoskop wakacyjny ostrzega jednak, że w pogoni za karierą, nie powinnaś się przemęczać. Im gorsze będzie Twoje samopoczucie, tym mniejsze szanse na sukces i awans.

MIŁOŚĆ: Nadchodzące lato nie zmieni wiele w Twoim życiu osobistym, ale Gwiazdy namawiają do większego zaangażowania w związek. Wraz z ukochaną osobą warto odpocząć w zacisznym miejscu, a romantyczna atmosfera i szczere rozmowy pozytywnie wpłyną na Twój związek. W przypadku jeśli jesteś singielką, pod koniec lipca możesz poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: LEW

KARIERA: Prawdopodobnie do końca wakacji nie odniesiesz takiego sukcesu, jakbyś chciała, ale nie powinno Cię to zniechęcać. Im więcej doświadczenia nabierzesz, tym lepiej ułożą się Twoje sprawy w przyszłości. Zachowaj pozytywne nastawienie bez względu na wszystko.

MIŁOŚĆ: Horoskop wakacyjny nie wyklucza, że to lato upłynie pod znakiem poważnych decyzji, związanych z Twoim życiem uczuciowym. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy jeszcze nie – nie daj sobą manipulować i nie zgadzaj się na zmiany, które nie wydają Ci się dobre.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: PANNA

KARIERA: Im lepiej zadbasz o swój rozwój zawodowy, tym szybciej zrealizujesz projekty, na których naprawdę Ci zależy. Przed Tobą tygodnie pełne nowych możliwości, dlatego nie zmarnuj swojej szansy. Pamiętaj również, że wsparcie przychylnych Ci osób może znacznie przyspieszyć osiągnięcie celu.

MIŁOŚĆ: Ze względu na wyzwania zawodowe, prawdopodobnie uczucia nie będą dla Ciebie najważniejsze w te wakacje. Bez względu na status relacji miłosnej, to lato spędzisz z zaufanymi przyjaciółmi.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: WAGA

KARIERA: Już pod koniec lipca uda Ci się opanować trudną sytuację finansową, co zmotywuje Cię do dalszego działania. Zastanów się nad nowym kierunkiem rozwoju, a jesienią osiągniesz sukces, na jaki wcześniej nawet nie liczyłaś.

MIŁOŚĆ: Początek wakacji może przynieść dość trudne i bolesne zmiany w Twoim życiu miłosnym. Nie obawiaj się jednak konsekwencji swoich decyzji, ponieważ każdy krok naprzód wyjdzie Ci na dobre.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: SKORPION

KARIERA: W te wakacje postanowisz sprostać zupełnie nowym wyzwaniom, co pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej kariery. Pamiętaj jednak, że tylko współpracując z innymi, osiągniesz satysfakcjonujące wyniki.

MIŁOŚĆ: O ile w lipcu Twoje sprawy uczuciowe będą się układać, o tyle początek sierpnia może Cię zaskoczyć. Bliska osoba prawdopodobnie złoży Ci niespodziewaną propozycję, związaną z przyszłością. To moment, w którym będziesz musiała podjąć trudną, ale słuszną decyzję.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: STRZELEC

KARIERA: W nadchodzących tygodniach powinnaś wykorzystać swoją kreatywność. Rutynowe obowiązki mogą Cię przytłaczać, dlatego unikaj nudy i odważnie zgłaszaj się do rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłaś. Gwiazdy nie wykluczają, że odkryjesz w sobie nowy talent.

MIŁOŚĆ: Horoskop wakacyjny namawia do pracy nad związkiem. Letnia atmosfera pozytywnie wpłynie na Twój nastrój, przez co będziesz bardziej skłonna do kompromisów, na których zależy bliskiej osobie. Samotne Strzelce mogą liczyć na wyjątkowo romantyczną końcówkę lipca.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: KOZIOROŻEC

KARIERA: Twoje umiejętności zagwarantują Ci sukces w życiu zawodowym, jeśli tylko wykorzystasz je w odpowiednim czasie. Ewentualna porażka nie powinna pozbawiać Cię motywacji, a wręcz przeciwnie – potraktuj to, jako kolejne przydatne doświadczenie.

MIŁOŚĆ: Gwiazdy podpowiadają, że w te wakacje powinnaś jak najmocniej skoncentrować się na osobach, na których Ci zależy. Singielko – szczere wyznanie uczuć może wiele zmienić w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: WODNIK

KARIERA: Horoskop ostrzega, że w te wakacje nie powinnaś ryzykować, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Zachowaj spokój, a interesująca oferta pojawi się z zaskoczenia. Pod koniec sierpnia możesz liczyć na sukces finansowy.

MIŁOŚĆ: Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w Twoim życiu uczuciowym. Te wakacje powinnaś spędzić w gronie najbliższych Ci osób, a nie będziesz narzekać na gorszy nastrój. Wszelkie kłopoty miłosne znikną prędzej czy później.

HOROSKOP WAKACYJNY NA LATO 2020: RYBY

KARIERA: Już na początku lipca powinnaś zrealizować kilka swoich pomysłów. Pomimo obaw, odniesiesz sukces, ale nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz. Uważaj jedynie na niepewne transakcje finansowe, przez całe lato.

MIŁOŚĆ: Romantyczna atmosfera nadchodzących wakacji skłoni Cię do podjęcia równie romantycznych decyzji, bez względu na to, czy jesteś w związku, czy poszukujesz drugiej połówki. To, co wydarzy się pod koniec sierpnia, będzie miało wielki wpływ na resztę 2020 roku. 

Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.