Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Zaskakujące decyzje i nowe możliwości. Sprawdź swój horoskop numerologiczny na jesień!

Jak ułoży się Twoje życie?

Redakcja VIVA! 11 września 2020 07:42
Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com

Co wydarzy się w Twoim życiu w najbliższym czasie? Gwiazdy mają kilka niespodzianek... Nie jest to łatwy rok pod żadnym względem, ale przy odpowiednim nastawieniu i podpowiedziach losu wszystko ułoży się pomyślnie. Co przepowiada horoskop numerologiczny na jesień 2020?

Jak dokonać obliczeń i dowiedzieć się, jaką jesteś liczbą według numerologii? To bardzo proste. Dodaj do siebie każdą cyfrę Twojej daty urodzenia. Na przykład, jeśli osoba urodziła się 11 października 1990 roku, obliczenia wyglądają następująco:

1 + 1 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 0 = 4 + 18 = 22 = 4

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: JEDYNKA

W życiu... / Jedynki muszą przygotować się na dość trudne jesienne tygodnie. Gwiazdy sugerują, że nadszedł czas na podjęcie wielu decyzji, na które wcześniej brakowało odwagi lub czasu. Warto pamiętać, że umiejętne wykorzystanie nabytych umiejętności i doświadczenia z przeszłości zapewni nowe możliwości rozwoju. Jedynki powinny przejąć inicjatywę, a wszystko w ich życiu zacznie układać zgodnie z planem.

W miłości... / Horoskop numerologiczny podpowiada, że Jedynki powinny uniezależnić się od ukochanej osoby. Aby sprawy miłosne nie przyniosły kłopotów, należy zadbać o samoocenę i skoncentrować się na własnych potrzebach. Samotne Jedynki będą miały szansę na długotrwały związek, jeśli zrobią pierwszy krok.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: DWÓJKA

W życiu... / Horoskop na jesienne miesiące sugeruje, że Dwójki skoncentrują się na swoim rozwoju zawodowym. Im więcej uwagi poświęcą swojej karierze, tym szybciej osiągną sukces, na który pracują od dłuższego czasu. W każdym przypadku należy pamiętać o zasadach dyplomacji i współpracy z innymi.

W miłości... / Niektóre Dwójki skoncentrują się na rozwoju obecnego związku – Gwiazdy przepowiadają im same radosne chwile u boku ukochanej osoby, pełne romantycznych wyznań i projektów na przyszłość. Inne Dwójki wybiorą upragnioną wolność. W obu przypadkach decyzja będzie słuszna.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: TRÓJKA

W życiu... / Osoby Trójki nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych miesięcy. Nadchodzi czas wyrażania siebie i wielu okazji do wdrożenia swoich kreatywnych pomysłów. Rozwój zawodowy i osobisty będzie najważniejszym celem Trójek, a umiejętnie wykorzystana szansa zapewni sukces w wielu dziedzinach życia.

W miłości... / Horoskop numerologiczny na jesień 2020 nie przewiduje większych zmian w życiu uczuciowym Trójek, zarówno tych w związku, jak i tych poszukujących miłości. Warto skorzystać ze spokojnej atmosfery, aby popracować nad komunikacją z najbliższymi osobami.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: CZWÓRKA

W życiu... / Nadszedł czas, aby Czwórki zajęły się porządkowaniem swojego życia. Im bardziej się w to zaangażują, tym szybciej osiągną cel, na którym im zależy. Gwiazdy ostrzegają jednak, że niektóre zmiany mogą wywołać niepotrzebne emocje, dlatego warto powstrzymać się od niepewnych projektów, także finansowych. Wytrwałość i umiejętność organizacji to klucz do sukcesu.

W miłości... / Chociaż nie będzie to najłatwiejszy czas dla zakochanych Czwórek, pod koniec jesieni harmonia powróci do większości związków. Horoskop przypomina, że w każdej sytuacji należy pamiętać o sobie i zachowywać się zgodnie z tym, co podpowiada intuicja. Samotne Czwórki poświęcą się pracy, dlatego na miłość będą musiały poczekać.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: PIĄTKA

W życiu... / Piątki będą miały szansę na wykorzystanie kilku okazji, które zapewnią im sukces, zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych. Tej jesieni wszystko jest możliwe, dlatego warto zwrócić większą uwagę na podpowiedzi losu. To również doskonały czas na rozpoczęcie nowych projektów, a także na tak poważne zmiany w życiu, jak przeprowadzka lub lepsze miejsce pracy.

W miłości... / Niektóre Piątki odczują pilną potrzebę niezależności, jednak nie będzie się to wiązało z rozstaniem. W przypadku stabilnego związku, wszystko ułoży się w najlepszy możliwy sposób. Samotnym Piątkom Gwiazdy przepowiadają miłość od pierwszego wejrzenia, jednak ostateczną decyzję o zaangażowaniu w relację należy podjąć pod koniec jesiennych miesięcy.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: SZÓSTKA

W życiu... / Horoskop numerologiczny dla Szóstek podpowiada, że nadchodzące tygodnie sprzyjać będą pracy nad komunikacją z otoczeniem, zarówno z współpracownikami i kierownictwem, jak i najbliższymi.  Z tego powodu Szóstki skoncentrują się głównie na zaległych sprawach domowych i rodzinnych, a obowiązki służbowe zejdą na drugi plan.

W miłości... / Miłość będzie dla Szóstek najważniejsza. Jesień 2020 roku obfita będzie w radosne chwile, które wskażą kierunek rozwoju każdej relacji miłosnej. Samotne Szóstki również nie będą narzekać na nudę w życiu uczuciowym, a niektóre z nich poznają kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: SIÓDEMKA

W życiu... / Gwiazdy przewidują, że Siódemki skoncentrują się wyłącznie na rozwoju kariery, przez co mogą zaniedbać inne sfery swojego życia. Jeśli uda im się zachować równowagę, zyskają znacznie więcej, dlatego warto szczegółowo zaplanować kolejne tygodnie. Jesień 2020 to dobry czas na ponowną analizę swoich celów, i wprowadzenie niezbędnych, ale słusznych zmian.

W miłości... / Niektóre Siódemki nie będą mogły pozbyć się niepewności, związanych z przyszłością u boku ukochanej osoby. W przypadku poważnych wątpliwości, warto zasięgnąć porady u osób, którym się ufa, aby nie popełnić błędu i nie ponieść przykrych konsekwencji zbyt pochopnej decyzji. Samotne Siódemki nie powinny spodziewać się większych zmian w swoim życiu miłosnym.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: ÓSEMKA

W życiu... / Horoskop na jesień 2020 przepowiada Ósemkom udany czas pod każdym względem. Zarówno sprawy osobiste, jak i zawodowe będą układać się w możliwie najlepszy sposób, dlatego warto wykorzystać ten czas i podjąć decyzje, które wcześniej wydawały się niemożliwe. Najbliższe tygodnie mogą być nadmiernie pracowite, ale wynik tych starań na pewno pozytywnie zaskoczy.

W miłości... / Romantyczne wyznania bliskiej osoby, czułe gesty, nieustanne zaangażowanie i przyjemne emocje skłonią niektóre Ósemki do jak najszybszego rozwoju relacji miłosnej. Warto jednak pamiętać, że pośpiech to zły doradca... Również samotne Ósemki nie będą narzekać na stagnację w życiu prywatnym, ale w tym przypadku należy uważać na nieszczere uczucia.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY JESIEŃ 2020: DZIEWIĄTKA

W życiu... / Horoskop numerologiczny wskazuje, że Dziewiątki wykażą się odwagą. Niektóre decyzje mogą być trudne, ale odpowiednie przemyślenia i pewność siebie pozwolą pokonać wszystkie przeszkody. Gwiazdy podpowiadają, że niektóre Dziewiątki skupią się na załatwianiu nagromadzonych spraw, aby raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością, co wyjdzie im na dobre.

W miłości... / W życiu osobistym Dziewiątek nie zabraknie emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre decyzje zależne będą od planów na przyszłość, dlatego należy wykazać się wyjątkową rozwagą. Samotne Dziewiątki postawią jesienią na przyjaźń, a romantyczna relacja nie będzie priorytetem. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.