Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
HOROSKOP

Horoskop na czerwiec. Bliźnięta, takie jak Joanna Koroniewska, mogą liczyć na obiecujące inwestycje. A inne znaki?

Olga Figaszewska 11 czerwca 2017 06:30
Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w pierwszej połowie czerwca?

Trwa czas zodiakalnych Bliźniąt! Jednym z nich jest Joanna Koroniewska, która 27 maja skończyła 39 lat.


Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Bliźnięta 21.05–21.06

Nie zamartwiaj się na zapas. Na polu finansowym układ horoskopu jest ci teraz coraz bardziej przyjazny. Zachęca cię do oglądania, podziwiania i kupowania pięknych rzeczy oraz do mądrego inwestowania pieniędzy. To bardzo dobry moment na zakup domu, działki lub auta, nawet na kredyt. Zmysł handlowy plus wyczucie rynku sprawią, że nie stracisz. Choć nie masz problemów ze zdrowiem, nie przestawaj o siebie dbać.

Rak 22.06–22.07

Będziesz przyciągać spojrzenia. Lepiej zrozumiesz innych. Ktoś wreszcie doceni twoje twórcze fantazje – zyskasz szansę rozwoju. Zaangażujesz się w projekt, który będzie dużym sukcesem. Teraz nie inwestuj w lokaty długoterminowe, bo mogą nie przynieść spodziewanych profitów. Radość sprawi ci zakup auta, o jakim od dawna marzyłaś. I nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Możesz też podejmować nowe wyzwania kredytowe.

Lew 23.07–22.08

Potrzebujesz możliwości zagłębienia się we własne myśli. Wstąpi w ciebie duch namiętności i romantyzmu. Już wkrótce możesz się zakochać albo przynajmniej kimś zauroczyć. Dobry czas na rozwijanie zainteresowań, poszerzenie horyzontów, uzupełnienie wykształcenia. Wykorzystaj kontakty towarzyskie, by umocnić swoją pozycję w firmie. Nie unikaj przy tym wystawnych przyjęć, premier.

Panna 23.08–22.09

Pesymistyczne myślenie zabiera ci zbyt dużo czasu i energii. Wzmacniaj się wśród przyrody. W miłości bardziej zaufaj przeznaczeniu. Nie zatrzymuj biegu wydarzeń. Pozwól, aby los wziął sprawy w swoje ręce. Możesz liczyć na poprawę stosunków w firmie, ale awans to sprawa przyszłości. Jeżeli czekasz na odpowiedź banku w sprawie kredytu, to spodziewaj się pozytywnych wieści.

Waga 23.09–22.10

Dopisze ci kondycja. Jeśli chodzi o optymizm, będziesz się mogła nim nawet dzielić! Gwiezdna pogoda sprawi, że wiele osób żyjących w wolnych związkach zdecyduje się na ich zalegalizowanie. Zapragniecie stabilizacji i potomstwa. Pary, którym się nie układa, dojdą do porozumienia. Poszukujący posady mają teraz największe szanse, aby ją znaleźć. Jeśli trafi się okazja, aby wyjechać do pracy za granicą – wykorzystaj ją.

Skorpion 23.10–21.11

Wysypiaj się i staraj się prowadzić regularny tryb życia, a od razu poczujesz przypływ energii. Przypadkowe spotkanie z dawno niewidzianą koleżanką pozwoli ci myślami wrócić do lat dzieciństwa. Za wiele wymagasz od partnera, stąd większość nieporozumień. Zbyt często zapominasz, że każdy ma zalety i wady. Jeśli będziesz mądrze gospodarowała pieniędzmi, wystarczy ci na małe i duże wydatki.

Strzelec 22.11–21.12

Dopisze ci szczęście. Wizualizuj pozytywne myśli. Wykorzystaj swoje najmocniejsze atuty. Twój talent zostanie doceniony przez kogoś dla ciebie ważnego. Negocjacje biznesowe zakończą się pomyślnie. Stabilizuje się twoja pozycja finansowa. Przyjemność sprawią ci zakupy w ekskluzywnych butikach. W stałych związkach spokojniej. Nie wracaj do starych kłótni i nie wypominaj partnerowi win.

Koziorożec 22.12–19.01

Poczujesz się zrelaksowana i zadowolona z życia. Wiele radości sprawi ci odkrycie swoich talentów, których dotąd nie dostrzegałaś. Teraz masz szansę uporządkować zaległą korespondencję, przeczytać ciekawą lekturę i zatroszczyć się o samą siebie. Z dystansem spojrzysz na swoje zawodowe problemy. Poprawisz atmosferę w firmie dzięki umiejętności słuchania i wyciągania wniosków. Czekają cię nowe inwestycje.

Wodnik 20.01–18.02

By zachować dobre samopoczucie, częściej uprawiaj sport. W wolne dni wielką przyjemność sprawią ci kontakty towarzyskie. Pojawi się okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Czeka cię poważna rozmowa z kimś z bliskiej rodziny. Okaż serce. Na polu zawodowym nie wahaj się, wspinaj się po szczeblach kariery. Możesz też dokonać korzystnych lokat kapitału. Szybko dasz sobie radę z problemami prawnymi.

Ryby 19.02–20.03

Zabłyśniesz inteligencją, pomysłowością i niebanalnym poczuciem humoru. Twój apetyt na sukces wzrośnie, ale w pracy zachowaj rozsądek i nie daj się wykorzystywać. W kwestiach finansowych staniesz się bardziej skłonna do podejmowania ryzyka. Dopisze ci szczęście w podróży, a zaplanowany wyjazd za granicę spełni twoje oczekiwania. Stosunki rodzinne będą ciepłe. Zadbaj o siebie – możesz cierpieć na niedobór mikroelementów.

Baran 21.03–19.04

Będziesz w znakomitym nastroju, zaczniesz myśleć o regularnym uprawianiu sportu. Bądź konsekwentna i uparta w dążeniu do wyznaczonych celów. Zaprocentuje twoja zdolność analitycznego myślenia. Szansa na odbudowanie życzliwych układów z kimś, z kim masz zatarg na drodze sądowej. W sprawach sercowych odnowa uczuć lub romantyczne spotkanie z kimś niezwykle sympatycznym.

Byk 20.04–20.05

Przestaniesz się martwić o przyszłość. Pomyśl o ubezpieczeniu majątku. Zachowaj ostrożność przy podpisywaniu upoważnień. Spokojnie reaguj, jeśli ktoś się wymądrza w sprawach, na których się dobrze znasz. Twój atut to wewnętrzny spokój. Gwiazdy zadbają o twój urok i powodzenie. Ktoś nowo poznany czeka na znak sympatii. Zrób pierwszy krok. W weekend przyda ci się krótki urlop – to będzie czas wyciszenia.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.