horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku powinny zaufać swojej intuicji. Dlaczego? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 10.12.2019?

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy ostrzegają znaki zodiaku przed pozornym spokojem. Nieoczekiwane sytuacje mogą wiele zmienić – niewykluczone, że dojdzie do gwałtownych zmian nastroju. Oznacza to, że w ciągu dnia możliwe są wszelkie niespodzianki. Horoskop na 10.12.2019 podpowiada, że dziś należy ufać wyłącznie intuicji.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na wtorek przepowiada Baranom nieco chaotyczny i emocjonalny dzień. Pomimo rozdrażnienia i narastającej irytacji, wywołanej brakiem odpowiedzialności współpracowników, nie poddawaj się emocjom – nadmiar krytyki przysporzy Ci wrogów. Samotne Barany powinny szerzej otworzyć oczy. Miłość czeka tuż za rogiem...

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Przed Tobą dzień wielkich możliwości i hojnych prezentów od losu. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd: ostrożnie wypełniaj wszelkie formularze i dokumenty, szczególnie te związane z finansami. Drobna sprzeczka z bliską osobą nie popsuje Twojego nastroju, jednak warto się zastanowić, czy ta relacja zmierza w dobrym kierunku.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą dziś liczyć na rozwój kariery. Z łatwością poradzisz sobie z obowiązkami zawodowymi, wywiązując się nawet z tego, co wydawało Ci się niemożliwe do osiągnięcia. Nie zmarnuj tej szansy, ale okaż swój profesjonalizm i zaangażowanie. Horoskop na wtorek nie wyklucza kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Dziś powinnaś wystrzegać się wszelkich plotek i nieporozumień, związanych z Twoim miejscem pracy i Twoimi współpracownikami. Jeśli popełnisz błąd, Twój autorytet rozpadnie się na małe kawałki. Sprawy miłosne będą wymagać cierpliwości, zwłaszcza jeśli ostatnio w Twojej relacji panuje niezgoda. Chcesz utrzymać ten związek? Nie słuchaj porad osób, które od dawna Ci zazdroszczą.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Horoskop na 10.12.2019 ostrzega, że dzisiaj musisz ważyć każde swoje słowo, aby nie zranić nikogo bliskiego. Bądź delikatna i uprzejma w kontaktach z ludźmi, a odniesiesz sukces. Gwiazdy nie wykluczają, że uda Ci się spłacić zaległy dług. Ukochana osoba może Cię rozczarować swoją postawą. Zanim zdecydujesz się na krytykę, zastanów się, co może przyczyną takiego zachowania.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Prawdopodobnie będziesz dziś zbyt kapryśna. Nic nie będzie Cię cieszyć, a towarzystwo innych osób tylko irytować. Unikniesz powodów do sprzeczek, jeśli postarasz się znaleźć odosobnione miejsce, w którym poczujesz się komfortowo i spokojnie. Porada Gwiazd: Twój nastrój nie powinien mieć wpływu na relację miłosną – bliska osoba może tego nie wytrzymać.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wagi powinny dziś być powściągliwe. Nieprzyjemne i wyniosłe uwagi, skierowane do współpracowników i partnerów biznesowych, mogą doprowadzić do przedłużającego się konfliktu. Jeśli chodzi o Twoje życie osobiste, zapomnij o zwrotach „nie chcę” i „nie będę”. Musisz zgodzić się na kompromis. Przyjemny bonus, przygotowany przez drugą połówkę, z pewnością Ci to wynagrodzi...

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Dzisiaj zrozumiesz, że Twoje marzenia mają szansę się spełnić – aby tak się stało, musisz w pełni wykorzystać swój potencjał. Nie unikaj pracy umysłowej, a wręcz przeciwnie, zaangażuj się w nowy projekt. Romantyczne spotkanie może zmienić Twój pogląd na sprawy miłosne. Czy jesteś gotowa na odważny krok w kierunku przyszłości?

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Horoskop na wtorek podpowiada Strzelcom, że powinni zademonstrować swoje talenty. Zrobiłaś to już kilka razy, więc i tym razem się nie wstydź. Niewykluczone, że sytuacja zawodowa Cię do tego zmusi. Jeśli ukochana osoba zarzuci Ci kłamstwo, koniecznie zdobądź się na szczere przeprosiny.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Tylko świadome decyzje pomogą Ci pokonać wszystkie obawy tego dnia. To doskonały moment na pracę nad tymi celami, które pominęłaś na początku miesiąca. Wykorzystaj nie tylko swój umysł i doświadczenie, ale także intuicję. Będzie dziś wyjątkowo pomocna, szczególnie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś cudowną niespodziankę. Prawdopodobnie będzie to coś, o czym marzysz od dawna. W sprawach finansowych zachowaj szczególną ostrożność – nieprzyjemna sytuacja sprzed kilku tygodni może ponownie narazić Cię na stres. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Prawdopodobnie Ryby będą chciały dziś latać... Powodem tak podniosłego nastroju będzie nagłe zainteresowanie osoby, która wcześniej Cię nie zauważała. Sprawy zawodowe pójdą dziś gładko, podobnie jak finansowe. Horoskop na wtorek nie przewiduje żadnych strat. Spodziewaj się jedynie miłej niespodzianki od ukochanej osoby. 

horoskop
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.