horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak rozpoczniesz nowy tydzień? Oto Twój horoskop na poniedziałek!

Przepowiednia na 09.12.2019

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują dobry dzień dla wszystkich znaków zodiaku. W sprawach zawodowych warto wykorzystać 100% dotychczasowego doświadczenia. Ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo sporów, szczególnie finansowych. Horoskop na 09.12.2019 podpowiada, że nie da się ich uniknąć, ale należy panować nad emocjami. W przeciwnym razie konflikt może być zbyt bolesny.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany będą dziś narzekać na wszystko, co dzieje się w ich życiu. Nawet nieoczekiwany zysk nie będzie miał pozytywnego wpływu na Twoje emocje. Ze względu na wahania nastroju, postaraj się unikać kłótni i krytyki, zarówno współpracowników, jak i najbliższych. Jedynie ulubione hobby może Cię dziś uspokoić.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na poniedziałek przepowiada dość nerwowy dzień, jednak przy odrobinie szczęścia, pozostaniesz zwycięzcą. Nieoczekiwany przypływ gotówki pozwoli pozbyć się długów. Powodzenie nie opuści tych Byków, którzy wiedzą, jak podejmować ryzyko bez szkody dla samopoczucia. Samotne przedstawicielki znaku mogą poznać osobę, które zmieni ich życie w nadchodzącym nowym roku.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz dziś narzekać na brak energii – z łatwością poradzisz sobie z zadaniami, których wcześniej nie mogłaś pokonać. Nie będziesz też narzekać na stan konta, jednak Gwiazdy namawiają do oszczędności. Niewykluczone, że spełnisz jedno ze swoich marzeń. Ukochana osoba może oczekiwać zbyt wiele.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przed Tobą dość leniwy, bardzo spokojny dzień. Horoskop na poniedziałek nie przewiduje żadnych zmian, ani konkretnych wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na Twoje życie. Poświęć czas sobie i zadbaj o samopoczucie – a szczególnie zdrowie.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy przewidują, że dziś będziesz pełna inicjatywy. Realizacja jednego z Twoich pomysłów będzie wyjątkowo opłacalna, dlatego otrzymasz szansę na zamknięcie długu. W miłości może zabraknąć harmonii. Zaakceptuj potrzeby bliskiej osoby, a szybko odnajdziecie kompromis.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Panny odkryją dziś swoje ukryte talenty. Czy spodziewałaś się, że jesteś tak kreatywną osobą? Twórcza praca wpłynie na Twój rozwój zawodowy, a przełożeni docenią zaangażowanie w obowiązki. Niestety, w życiu osobistym nie możesz dziś liczyć na równie pozytywną przepowiednię. Chłód w relacji miłosnej może doprowadzić do ostatecznego końca związku.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Prawdopodobnie zrozumiesz, że ostatnio marnujesz swój cenny czas. Przeanalizuj swoje działania i ustal priorytety, inaczej popełnisz błąd i poniesiesz nieprzyjemne konsekwencje. Gwiazdy namawiają do zwrócenia szczególnej uwagi na stan zdrowia – nawet najdrobniejsza infekcja może Cię pozbawić energii na wiele tygodni.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na 09.12.2019 zaleca Skorpionom rozwagę. Zanim zgodzisz się na realizację nowych projektów, oceń swoje możliwości. Być może wymagasz od siebie za dużo? Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne, natychmiast wyjaśnij sytuację. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Cele, ustalone na nadchodzący tydzień, należy wdrażać stopniowo. Nie podejmuj się zbyt wielu zadań, jeśli nie jesteś pewna swoich możliwości. Gwiazdy przewidują doskonały dzień pod względem inwestycji. W miłości powstrzymaj się od krytycznych komentarzy. Nawet jedno zbędne słowo może doprowadzić do przedłużającego się konfliktu.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Jeśli zwrócisz się o pomoc do właściwych ludzi, natychmiast znajdziesz mentora, który poprowadzi Cię ścieżką sukcesu i okaże wsparcie przy nowym projekcie. Jeśli nie masz tak zaufanej osoby, angażuj się jedynie w te zadania, z którymi poradzisz sobie samodzielnie. Horoskop na poniedziałek ostrzega, że Twoje życie miłosne może Cię dziś rozczarować. Nie obwiniaj się – związek to ciężka praca dwóch osób, a nie jednej.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki nie będą dziś w najlepszej formie, chociaż będą starały się unikać bezczynności. Apatyczny nastrój zwycięży, dlatego nie będziesz zbyt energiczna. Gwiazdy nie tłumaczą, czy jest to kwestia przemęczenia, czy złego samopoczucia, jednak bliska osoba zrobi wszystko, co może, aby Cię wesprzeć. Okaż wdzięczność, jeśli nie chcesz zmagać się z oskarżeniami o egoizm.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Dziś musisz spojrzeć na swoją trudną sytuację z innej perspektywy. Nie oznacza to, że musisz wprowadzić fundamentalne zmiany, ale zastanowić się, w którym miejscu popełniłaś błąd. Wszystko, co nowe, nada Twojemu życiu wyrazistości, a także przyciągnie uwagę innych. Samotne Ryby powinny zdjąć różowe okulary – zbyt szybkie okazywanie uczuć na pewno nie jest szczere. 

Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.