horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czy piątek trzynastego będzie pechowy? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 13.12.2019?

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy obiecują znakom zodiaku dość napięty dzień. Pośpiech może skutkować popełnieniem wielu niedopatrzeń i błędów. Horoskop na 13.12.2019 podpowiada, że sekret sukcesu tego dnia jest prosty: praktyczność, praktyczność i jeszcze raz praktyczność. Reszta w swoim czasie.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Horoskop na piątek przewiduje, że Barany będą miały pracowity dzień. Wykonuj wszystkie obowiązki zgodnie z planem, a nie popełnisz żadnego błędu. Zwłaszcza, jeśli pewne sprawy są zależne wyłącznie od Ciebie. Gwiazdy nie wykluczają przyjemnej niespodzianki pieniężnej. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Praca znajdzie się dziś na pierwszym planie, co będzie miało dobry wpływ na Twój rozwój zawodowy. Wspaniałe perspektywy będą zachętą do działania i motywacją do spełnienia starych marzeń. Jeśli chodzi o miłość, Gwiazdy mają dla Ciebie podpowiedź: okaż więcej czułości, a w zamian otrzymasz romantyczne wyznanie od ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Dzisiaj powinnaś zachować równowagę we wszystkim, co zdecydujesz się zrobić. Jest to szczególnie ważne, jeśli czujesz się nieco zagubiona ze względu na własne wątpliwości. Nieoczekiwana premia poprawi stan Twoich finansów. Ukochana osoba może potrzebować Twojego wsparcia.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na 13.12.2019 nie wyklucza, że będziesz musiała powalczyć o swoje pomysły i poglądy na rozwój. Niestety, z niewytłumaczalnych powodów, nie będzie to łatwe. Niektóre Raki mogą poczuć, że są przytłoczone problemami dnia codziennego. Poproś bliskich o pomoc, na pewno nikt nie odmówi.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Nawet jeśli założysz, że spełnisz dziś jedno ze swoich pragnień, prawdopodobnie nie uda Ci się go zrealizować. Fantazjowanie nie jest niczym złym, ale realne podejście do życia Cię nie rozczaruje. Gwiazdy podpowiadają, że to odpowiedni moment na wykorzystanie Twojego doświadczenia w praktyce. Taki ruch może wzmocnić Twoją sytuację finansową. Wieczorem uważaj na swoje słowa – możesz zranić ukochaną osobę.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na piątek przewiduje doskonały dzień dla tych Panien, które nie tracą czujności w najważniejszych momentach. Skup się na swoich obowiązkach, a konkurencja nie będzie miała szans na krytykę. Zadbaj też o swoje zdrowie, szczególnie jeśli wybierasz się w długą podróż. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Jeśli wierzysz w ideę bumerangu, powinnaś dziś zrobić wszystko, co możliwe, aby uniknąć jego wpływu. Pomyśl o swojej przyszłości, nie patrz wstecz. Osobiste zawirowania mogą wyprowadzić Cię z równowagi, ale nie przenoś negatywnych emocji na relacje z ludźmi, z którymi musisz współpracować. 

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na piątek obiecuje Skorpionom dość długi i męczący dzień, ale nie będziesz narzekać na rezultat. Taka aktywność nie tylko udowodni, jak wiele jesteś warta i jak doskonałe umiejętności posiadasz, ale także pozwoli rozwiązać kilka problemów finansowych. W miłości cisza przed burzą. Być może Twoja ukochana osoba czuje się samotna?

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Szalony rytm tego dnia sprawi, że Strzelce będą chciały osiągnąć jeszcze więcej. Gwiazdy nie widzą w tym nic złego, o ile nie zaniedbasz zdrowia na rzecz kariery. Horoskop na 13.12.2019 ostrzega, że nie powinnaś dziś ufać partnerom biznesowym. Nie podpisuj dokumentów, jeśli nie jesteś pewna ich treści. W miłości ufaj faktom, a nie uczuciom.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Opinia publiczna będzie dla Ciebie bardzo ważna. Niewykluczone jednak, że nawiążesz kontakt z osobami o podobnych poglądach i zaangażujesz się w projekt, który wpłynie na Twój rozwój zawodowy. Nie decyduj się na żadne inwestycje, dopóki nie wykonasz wstępnych obliczeń. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Szalony rytm dzisiejszego dnia może Cię wyprowadzić z równowagi, ale efekt Cię nie rozczaruje – prawdopodobnie wzmocnisz swoją pozycję w społeczeństwie. Odnajdziesz też zadziwiająco łatwe rozwiązanie problemów codziennych. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd: nie okazuj agresji wobec tych osób, które na nią nie zasługują. Kontroluj swoje emocje.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby poświęcą się dziś pracy. Jednak nawet nadmiar obowiązków nie skłoni Cię do porzucenia myśli o najbliższych. Wieczorem oczekuj miłej niespodzianki. Niestety, horoskop na piątek nie wyklucza problemów zdrowotnych. Zadbaj więc o swoje samopoczucie, relaksując się u boku ukochanej osoby. 

horoskop
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.